×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčka pro každého

Finanční poradci doporučují držet si rezervu ve výši několika měsíčních platů. Náhlá porucha vozu, vyúčtování energií nebo potřeba vyměnit velký domácí spotřebič je pak bez problémů krytá. Rezerva vám dodá jistotu i při zamýšleném přechodu do jiného zaměstnání, čerpání delší dovolené nebo plánování náročné rekonstrukce. Opodstatněné doporučení je však těžké naplnit v době, kdy neustále narůstají ceny potravin, zvyšují se nájmy i ceny za energie.

Rodinný rozpočet pravidelně odčerpává placení kroužků, školních potřeb nebo sportovního vybavení. V zásadě obyčejná porucha pračky, lednice nebo havarovaný vůz pak zásadně naruší již dost napnutý rozpočet. Stabilitu domácích financí může vykolejit i ztráta nebo odcizení peněženky s hotovostí, špatně zabezpečená kreditní karta nebo nešikovně odhadnuté náklady. Řadu výdajů je možné řešit nákupem na splátky nebo rozdělením částky ve splátkovém kalendáři. O chybějící sumu je možné žádat i v bance formou půjčky. Podmínky pro čerpání půjčky jsou však vázány poměrně přísnými podmínkami. Často je spojuje i zdlouhavé jednání a nepříznivý interval mezi podáním žádosti a schválením. Zásadní je povinnost doložit příjmy.

Matky na mateřské, důchodci, studenti, nebo povolání spojená s OSVČ se ocitají v komplikované situaci, kdy nedokážou dostát všem podmínkám a z úspěšného řízení jsou vyloučeni. V nepříjemné situaci není třeba hledat složitá řešení a rozhodně nedoporučujeme podlehnout nápadně výhodným nabídkám nebo oslovit neověřené zdroje. Cool Credit právě pro tyto situace připravil optimální řešení.

Nebankovní půjčka pro každého zajistí chybějící částku. Rychlým a jednoduchým vyřízením pomůže překlenout náročné období. Neuvalí na váš rozpočet přílišnou zátěž, dovolí vám snadno splnit svůj závazek a v postupných splátkách půjčenou částku vrátit. Neoddalujte úhrady nutných výdajů. Některé poplatky jsou spojené s vysokými penále z prodlení, které následuje zablokování služeb a ztráta důvěryhodnosti. V případě řešení poruch vozu nebo spotřebičů nemusíte omezovat životní komfort a hledat provizorní řešení. Nabízíme vám rychlé a efektivní řešení, které vám pomůže předejít dalším problémům a najít ztracenou rovnováhu.

Půjčky opravdu pro každého

Při schvalování žádosti o půjčky si naše klienty nerozdělujeme. Není důležitý věk, stav ani odpracované roky. Musí vám však být více než 18 let. Bankovní nebo spotřebitelské úvěry na sebe vážou povinnost prokázat dostatečnou výšku příjmů i další doklady. Naše produkty stavíme jako dostupné půjčky. Vycházíme z dlouhodobé zkušenosti, kterou nejsou banky schopné reflektovat. Ověřili jsme, že mnohdy k uspořádání problémů stačí relativně malá částka a krátké překlenovací období. Nevyužíváme vaší nepříjemné situace, nabízíme jednoduché řešení. Nahrazujeme nepružné bankovní systémy a dáváme vám k dispozici dostupnou půjčku bez zbytečných překážek.

Dostupný a snadno srozumitelný systém

Naše služby jsou nastavené s jasným cílem. Zajistit srozumitelné informace a přiblížit možnost v klidu projít podmínky půjčky i projít procesem zažádání bez zbytečných komplikací. Nemusíte si sjednávat schůzku s osobním bankéřem ani hledat naše pobočky. Veškeré informace najdete na internetu. V rozhodování vám pomůže interaktivní formulář, ve kterém můžete volně měnit výšku cílové částky a ihned porovnávat výsledky vyjádřené přesnou výškou i počtem splátek. Můžete tak objektivně zhodnotit, jak váš rozpočet následující splácení zatíží a jak vysoká částka je pro vás optimálním řešením.

Projít podmínky spolupráce i vyplnit žádost o půjčku vám zabere pár minut. Je zbytečné zásobit vás dlouhými a složitými formuláři, pro úspěšné odsouhlasení žádosti nemusíte ani shánět ověřené dokumenty, ručitele nebo zástavu. Stačí si udělat chvíli klid a usadit se k počítači, kde vyplníte základní údaje. Pro komunikaci si připravte pouze vlastní email, telefon a bankovní účet. SMS autorizuje vzájemnou spolupráci. Samotný schvalovací proces provádí automatizované systémy. Vyhodnotíme vaši žádost a informujeme vás o výsledku v několika málo minutách. V případě schválení pak ihned převádíme žádanou částku na váš účet.

Žádné skryté poplatky

Nemusíte se obávat složitých podmínek, skrytých poplatků ani vysokých úroků. Po celou dobu splácení vám můžeme zajistit stálé a neměnné podmínky. Půjčku nenavýšíme o administrativní poplatky nebo poplatky za vyřízení. Navíc pro vás vytvoříme přehledný profil, ve kterém si můžete kdykoli ověřit stav splácení půjčky. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, můžete půjčku bez jakýchkoli komplikací splatit předčasně. Nezatěžujeme půjčku pokutou za předčasné splacení. Je především v našem zájmu nabídnout klientům takové podmínky, aby byli schopni dostát svým závazkům a plně vyrovnat půjčenou částku. Vysoký úrok je pevně spojený s nebankovní půjčkou, strašák v podobě vysokých částek zde naráží na jednoduchou matematiku.

Nebankovní půjčka pro každého pracuje s nízkou částkou a krátkým obdobím splácení. Při kalkulaci se obávaný vysoký úrok promění v několik set korun. Cena vysokého poplatku je snadno vyvážená dostupnou službou a pohodlím. Cool Credit garantuje spolehlivé jednání a svým klientům zajistí důvěryhodné zázemí velké společnosti. Dbáme na jasné a srozumitelné podmínky ve všech krocích. Při potvrzení spolupráce od nás získáte přesně vyjádřenou výšku splátek i jejich termíny. Po celou dobu splácení vám budeme k dispozici a vždy ochotni poradit nebo nabídnout náhradní řešení, které vám pomůžou správně vyřešit a včas splatit veškeré závazky.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka