×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nešťastné rozhodnutí, nepřízeň osudu nebo nevyrovnané závazky z minulosti můžou vážně ohrozit běžné fungování. Osobní rozpočet nebo rozpočet rodiny odčerpávají nezbytné platby za nájem a služby, neméně důležité je zajištění nákupu potravin, péče o domácnost, dojíždění do zaměstnání. V mnoha případech se přidávají pravidelné platby za školné, sportovní i zájmové kroužky, kurzy, školy v přírodě.

Nepříjemná nehoda může vážně zkomplikovat křehkou stabilitu finanční hotovosti. Havarovaný vůz omezuje dojíždění do práce, v řadě povolání dopravu za klienty. Rozbitý spotřebič ztíží péči o domácnost a vážně ubírá na základním komfortu. Neočekávané platby, jako je vyúčtování elektřiny, vody, vysoký účet za telekomunikační služby není možné odložit. Pozdější úhrada je penalizovaná a může vést i k omezení čerpání služeb. Jejich obnovení je spojené s dalšími poplatky. Vaši situaci může zkomplikovat i relativně banální krádež hotovosti. Chybějící částka nemusí být vysoká, přesto způsobí stres.

Cool Credit představuje optimální řešení, jak se vyrovnat s nepříjemnou situací. Pro čerpání půjčky nebudeme nahlížet do registru SOLUSu. Snažíme se nabídnout služby, které nepružné bankovní systémy nemůžou realizovat. Zajistíme pro vás chybějící hotovost k vyrovnání nutných závazků. Získáme pro vás čas ke zlepšení hospodaření. Naši půjčku postupně splatíte s jistotou, že dřívější pohledávky nenarostou o penále nebo nezpůsobí další nepříjemné komplikace. Mnoho služeb je spojených s pokutami i pozastavením čerpání. Obnovení vyžádá další poplatky a je především časovou ztrátou. Pokud se potýkáte s nedostatečnou hotovostí, doporučujeme problémy řešit s rozvahou a bez zbytečného oddalování.

Jedním z možných řešení je půjčka, která by pomohla překlenout krátké období, uhradila by závazky, a zabránila dalším nepříjemnostem. Nálepka „problémového klienta“ vám však komplikuje běžné jednání. I při sebelepším plánování a schopnosti dostát novým závazkům se pro většinu bankovních nebo spotřebitelských úvěrů setkáváte s překážkami nebo přímo s odmítnutím.

Nelimitujeme zájemce o půjčku

Nebudeme vyčleňovat zájemce v nepříznivé situaci. Bankovní nebo spotřebitelské úvěry na sebe vážou povinnost prokázat dostatečnou výšku příjmů i další doklady. Ale víme, že nevýhodná pozice může vést k neuváženému řešení, které v budoucnu zkomplikuje původní nepříjemnosti dalekosáhlými důsledky. K uspořádání problémů přitom často stačí relativně malá částka a získaný čas krátkého překlenovacího období.

Přehledný a jednoduchý systém

Interaktivní formulář na našich stránkách vám může pomoci v rozhodování. Výšku cílové částky můžete variabilně měnit. Výsledkem získáte přesnou výšku i počet splátek. Můžete tak objektivně zhodnotit, jak váš rozpočet následující splácení zatíží.

Před vyplněním žádosti si můžete přečíst podmínky čerpání půjčky i se seznámit s procesem vyřízení. Čtení i pozdější vyplnění žádosti je otázkou pár minut. Nepřiděláváme vám zbytečně práci s dlouhými a složitými formuláři ani sháněním ověřených dokumentů. Kvůli půjčce si nemusíte sjednávat osobní schůzku s naším zástupce ani hledat nejbližší pobočku. Stačí si udělat chvíli klid a usadit se k počítači. Vyplnění formuláře sestává ze zadání základních údajů. SMS autorizuje vzájemnou komunikaci. Samotný schvalovací proces spoléhá na automatizované systémy. V řádu několika minut vyhodnotíme vaši žádost a informujeme vás o výsledku. V případě schválení ihned převádíme žádanou částku na váš účet.

Nemusíte se obávat skrytých podmínek nebo vysokých úroků. Nebankovní půjčky jsou spojené s vyšší sazbou, v tomto případě však zahrnují nízkou částku a krátké období. Při kalkulaci se obávaný vysoký úrok promění do částky několika set korun. Místo úroku můžeme mluvit o poplatku, který je vyvážený dostupnou půjčkou. Spolehlivé jednání, okamžitá dispozice peněz i důvěryhodné zázemí velké společnosti jsou přiměřenou odměnou.

Dbáme na jasné a srozumitelné podmínky ve všech krocích. Při potvrzení spolupráce od nás získáte přesně vyjádřenou výšku splátek i jejich termíny. Po celou dobu splácení garantujeme stálé a neměnné podmínky. Neúčtujeme administrativní poplatky, poplatky za vyřízení, schválení ani další skryté částky. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, můžete půjčku splatit předčasně. Ani zde nebudeme komplikovat žádostmi o předčasné splacení nebo navyšováním o penalizaci. Koneckonců, je i v našem zájmu nabídnout takové podmínky, abyste byli schopni bez problémů dostát svým závazkům a plně vyrovnat půjčenou částku.

Nenechte se odradit

Bulvární noviny se často předhání v líčení strastiplných historek, kdy se klienti nebankovních půjček dostali do dlužné pasti. Rádi bychom upozornili na seriózní zázemí naší společnosti a dlouholetou působnost na trhu. Vždy budeme na vaší straně. Nesnažíme se obohatit ani čerpat z vaší nepříznivé situace. Naše služby jsou nastavené pro jednoduché a rychlé čerpání. Nabízíme vám řešení ve srozumitelných podmínkách a pevných neměnných základech.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka