Nebankovní půjčky snadno a rychle

Moderní řešení, které nezabere příliš času a dá se využít klidně opakovaně – a to za ještě výhodnějších podmínek. Nebankovní půjčky zkrátka hýbou českým úvěrovým trhem, s jejich rychlostí vyřízení tomu ani jinak být nemůže. Nenechali byste si snad líbit nabídku půjčky, kde je prakticky obratem po odeslání kontaktního formuláře online formou vše vyřízeno? Čekáte jen pár minut, takže peníze přijdou ještě o něco dřív, než si stihnete dopít kávu. Kdo si půjčoval naposledy někdy před dvaceti lety, jistě nevychází z údivu – doba se prostě změnila, a to k lepšímu!

Jak se to všechno odehrává, a co budete potřebovat?

Požadavků je zde minimum, žadatel nemusí odhalovat své soukromí a ani dokazovat, proč by si vlastně půjčku chtěl sjednat. Tato informace je zcela diskrétní. Půjčky, a to i ve výši několika desítek tisíc korun, jsou dnes už běžně bezúčelové. Jaké další informace o vás budou zapotřebí ke zpracování žádosti o půjčku?

  • Jméno a příjmení. Stejně tak i adresa trvalého bydliště, které musí být v ČR.
  • Samozřejmě také číslo občanského průkazu, které poslouží k plné identifikaci.
  • Následně budete prověřeni, zda nemáte nějaký nesplacený úvěr z minulosti.
  • Jako poslední položka bude posouzení úvěruschopnosti (doložení příjmu).

A to je vše. Již během příštích pár minut můžete jít k bankomatu nebo zadat přístupové heslo do internetového bankovnictví a odeslat potřebnou platbu třeba za složenku. Právě proto jsou nebankovní půjčky tak oblíbené, šetří spoustu času, peníze dostanete prakticky hned poté, co o ně na přímo požádáte. Malá půjčka před výplatou, která je okamžitým řešením situace, prostě přijde čas od času vhod. Každý zaměstnavatel může mít problémy, jež mu znemožní výplatu v řádném termínu. Proč potom čekat doma, lidově řečeno, „o chlebu“? To je přeci zbytečné, zvláště v případě, kdy se nabízí první půjčka zdarma. Znamená to totiž, že v případě včasného splacení půjčky (zpravidla maximálně 14 dnů) jsou plně odpuštěny úroky, neplatíte tedy vlastně už nic navíc!

Prodloužení splatnosti za mírný poplatek v případě potřeby? Ano, to je dnes samozřejmostí. Klasické nebankovní půjčky jsou šité přímo na míru potřebám klienta, konkurence je totiž velmi silná a na trhu nezbývá moc prostoru – je proto nutné vyjít maximálně vstříc. Klient by si totiž mohl vybrat jinde, nabídky se proto předhánějí v tom, jaká je výhodnější a zajímavější.

Nebojte se jednat! V momentě, kdy odešlete žádost, je vlastně veškerá administrativa u konce, nyní už jen stačí vše v pořádku splatit. Jednorázová splátka u mikroúvěrů, která má přesně stanovené datum, je také výhodou – není nutné nosit v hlavě jakýkoliv splátkový kalendář s několika různými platbami.

 

Mám zájem o půjčku