×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Nebankovní půjčky bez Solusu

Nebankovní půjčky bez Solusu

Nebankovní půjčky bez Solusu

Půjčky stále patří do kategorie přísně osobních záležitostí. Často jsou spojené s předsudky, kritikou z osobního selhání nebo nezodpovědnosti. Ve skutečnosti má s půjčkou reálnou zkušenost velké procento občanů. Půjčka nemusí představovat zásadní problém v hospodaření rodiny nebo firmy. Ani nemusí řešit následky špatného rozhodnutí. I relativně běžná nehoda nebo špatné načasování můžou vést k dočasnému nedostatku financí. Půjčka někdy může naopak předejít závažnějším problémům a pomůže překlenout náročné vyhrocené období. Mnoho firem využívá oddálení splátek nebo faktur pro plynulejší vedení finančních prostředků, regulují zpožděné příjmy od svých zákazníků. Rodiny často žádají o úhradu větších částek na splátky, snaží se odhadnout nároky dalšího období a co nejlépe přizpůsobit hospodaření. Některé platby však takový odklad neumožní, jako třeba roční vyúčtování energií nebo služeb, rozbitý velký domácí spotřebič, havarované auto, požadavky školy na úhradu školného, pomůcek, kroužků nebo vybavení. Možná se vám do cesty postavila náhlá příležitost výhodně investovat nebo pořídit vybavení za mimořádně příznivé ceny, to vše může spustit nepříjemné rozhodování, jak získat chybějící obnos.

Při nákupu spotřebičů nebo elektrotechniky můžete využít nabídky nákupu na splátky. Nedostatek financí můžete samozřejmě řešit i bankovní půjčkou. Bohužel systém schvalování nákupu na úvěr nebo i běžné půjčky staví na poměrně přísných podmínkách. Kromě dlouhého jednání se setkáte i s nutným doložením dostatečně vysokých příjmů a vaše žádost projde i kontrolou registru dlužníků. Banky a velké obchodní řetězce ověří možný zápis u centrální evidence exekucí, v insolvenčním rejstříku, registru živnostenského podnikání a veřejných rejstříků. Bohužel pokud aktuálně řešíte pohledávky dřívějších půjček, úspěch na schválení další bude výrazně omezen.

Nově zatížený a dosud nevyrovnaný rozpočet vám způsobí zbytečný stres. Nesplacené závazky na sebe s dalšími dny nabalují další problémy a komplikace. Optimálním řešením v této situaci představuje Cool Credit. Pracujeme efektivně, věcně a nabízíme dostupné půjčky. Prostřednictvím našich služeb můžete bez komplikací vyrovnat dlužnou částku, uhradit faktury za zboží nebo služby, vyrovnat jakékoli závazky a získat čas. Postupné splacení nevelké částky nenaruší běžný rozpočet a pomůže vám dostat se z bludného kruhu. Nebankovní půjčky bez Solusu vás nebudou hodnotit, poučovat ani neohrozí vaše budoucí hospodaření.

Peníze bez dlouhého jednání

Veškeré informace a podmínky o poskytovaných půjčkách najdete na našem webu. Nebankovní půjčky bez Solusu využívají jedinečnou možnost, jak snadno a rychle dosáhnout k požadované částce. Nebudeme přísně posuzovat vaši žádost a nevyloučíme vás z jednání pro váš věk, výšku příjmů nebo platební historii. Cílovou částku, výšku jednotlivých splátek i časové rozmezí si můžete předem ověřit v interaktivním formuláři. V kalkulačce můžete zadávat variabilní částku a vždy získáte přesnou odpověď. S konkrétními čísly můžete nejlépe zhodnotit, do jaké míry vás budoucí splácení zatíží a jak vysokou částku si můžete bez vysokého rizika půjčit. Sami máte nejlepší přehled o očekávaných příjmech, pravidelných výdajích i jejich termínech. S konkrétními čísly zvážíte výšku půjčky a vyhnete se zbytečným komplikacím. Cool Credit nabízí především rychlost a jednoduchost. Při vyřizování žádosti i při jakékoli další komunikaci nemusíte dojíždět na pobočku, čekat dlouhé hodiny na telefonu ani neustále kontrolovat email. Žádost o půjčku vyplníte klidně z domova od počítače. Projít formulář zabere pár minut, a stačí vám emailová adresa, bankovní účet a telefon. Cool Credit odbourává zbytečnou administrativu i platby navíc. Půjčku nenavýšíme o žádné poplatky, pokuty za předčasné splacení a ani proces schvalování nepodmiňujeme složitými pravidly.

Bez kontroly registrů

Výška půjčky je čistě vaše osobní rozhodnutí. Nepotřebujeme vědět, proč si půjčujete a ani zpětně není třeba dodávat doklady o vynaložených prostředcích. Ochotně vám pomůžeme vyřešit úhradu na školné, nový počítač, ledničku, pračku, výplatu zaměstnanců nebo opravu auta. Při schvalování půjčky neověřujeme složitě váš příjem a z registrů nahlížíme pouze do exekučního a insolvenčního. Rozhodně však nenahlížíme do Registru dlužníků. Pro schválení půjčky je třeba ještě doložit OP, výplatní pásku jako potvrzení o příjmu, nebo výpis bankovního účtu. Automatizovaný schvalovací proces uvede autorizační SMS, vyhodnotíme zadané údaje a v rámci několika minut jsme schopni reagovat a informovat vás o výsledku řízení. Kladné vyřízení žádosti okamžitě spouští i převod žádané částky na váš účet.

Bez zbytečných komplikací

Spolupráce s Cool Credit je postavená na srozumitelných pravidlech. Ve chvíli podpisu smlouvy vám dáme k dispozici splátkový kalendář a osobní profil. Kdykoli si můžete ověřit aktuální stav splacení půjčky i další termíny. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, není problém splatit půjčku předčasně. Nebudeme vás pokutovat ani nebudeme vyžadovat vyplnění složitých formulářů. Pružně se přizpůsobíme i opačným změnám. Pokud si budete jisti, že nejste schopni uhradit včas další splátku, dejte nám vědět. Pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc, najdeme novou variantu splátkového kalendáře nebo danou splátku oddálíme. Každý problém se dá řešit.

Jsme si jistí vaším dobrým úsudkem, a věříme, že žádáte o půjčku s nejlepší vůlí dostát svým novým závazkům. Nebankovní půjčky bez Solusu získají čas, abyste se mohli přizpůsobit náročné situaci. Vysoké úroky, které jsou často s nebankovní půjčkou spojené, jsou jen zbytečným strašákem. Úrok počítaný z relativně nízké částky půjčované na krátké období představuje výšku v řádu sta korun. Obávaný vysoký úrok tak nakonec představuje přijatelný poplatek, který je mnohonásobně vyvážený rychlostí a dostupností služeb Cool Credit. Pomůžeme vám jednoduše a bez komplikací zachovat životní úroveň.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka