Nebankovní půjčky

Můžete si samozřejmě půjčit peníze i v bance, ale pokud si hodláte ušetřit maximum nervů s vyřizováním, zkuste nebankovní půjčky. Ty totiž nabídnou rychlé zpracování žádosti a současně maximální diskrétnost. Bez obav, bez zbytečných průtahů. Vyřízení během pár minut a u půjček pod deset tisíc korun navíc i naprosté minimum osobních údajů – potřeba budou jen ty, které opíšete z občanského průkazu. Navíc nikdo nemusí vědět, že jste si půjčili peníze. Nebankovní instituce poskytující krátkodobé půjčky samozřejmě žádná data neposkytnou třetí straně. Nikdo v ulici tedy nebude vědět, že jste si půjčili.

Tisíce žádostí je odbaveno každý den

Žádné dlouhé čekání, peníze se na váš bankovní účet dostanou ve většině případů ještě týž den, kdy jste podali oficiální žádost. Zvládne to naprosto každý, jde jen o kratičký kontaktní formulář, který vyplníte během několika desítek vteřin. Nezáleží na důvodu, kvůli kterému si půjčujete. Půjčku budete mít schválenou při splnění několika málo základních podmínek. Stačí, abyste měli vlastní účet v bance (nestačí jen takzvané dispoziční právo k účtu někoho jiného), byli plnoletí a prokázali se trvalým bydlištěm na území ČR. U menších úvěrů nepotřebujete prokazovat trvalé příjmy, postačí tedy jen tyto tři podmínky.

Nebankovní půjčky zažívají v posledních letech obrovskou popularitu a rozhodně není divu. Na trhu máte pestrý výběr možností, které lze využít a stačí k tomu jen opravdu málo. Zpravidla si půjčíte od pětistovky výše, maximum je u mikroúvěrů stanoveno na 5 – 10 tisíc korun, při opakovaných žádostech se lze dostat až na dvacetitisícovou hranici. Pro stálé klienty mají také nebankovní společnosti připravenu zajímavou věrnostní slevu na úrocích, takže při opakované půjčce vlastně poměrně dost ušetříte. A to zní rozhodně zajímavě.

 

Mám zájem o půjčku