Nejvýhodnější půjčky

Podle jakých kritérií vlastně poznáme nejlepší půjčku na trhu?

Když hledáme vhodnou nebankovní půjčku, měli bychom zvážit všechna pro a proti. Nabízí se nám přitom tolik alternativ, že si na vlastní pěst jen obtížně vybereme. Prvořadá jsou tu hlavně čísla – úroková sazba a RPSN prozradí hodně. To ale není všechno! Vzít v potaz ale musíme i možnosti pojištění, stejně jako třeba dočasné změny výše splátek. I to je totiž velmi důležité, zvláště tehdy, když přijde další nenadálý výdaj a nevíte si rady, kde vzít rychle další peníze.

Kde to bude nejlepší? Nezaměřujte se vždycky pouze na úrokovou sazbu!

Nejvýhodnější půjčka na trhu není jen o řeči čísel, ačkoliv mohou hrát dosti podstatnou úlohu v našem rozhodování. V potaz totiž určitě musíme brát i další věci, některé doplňkové služby jsou dobrou pojistkou pro všechny případy, které mohou nastat. Totiž, výpadek příjmů může přijít doslova kdykoliv. Podle čeho bychom tedy půjčky měli mimo jiné posuzovat? Nejvýhodnější půjčky mimochodem nabízejí:

  • Možnost odkladu splátek, za úměrný poplatek – ale týden navíc se určitě hodí. Když je rodinné kase nejhůř, nemělo by to skončit třeba u exekučního řízení, no ne?
  • Dobrou pověst a původ poskytovatele. Musíte mít jasno, že se upisujete společnosti, co má za sebou pozitivní historii. Podobně, jako když nakupujete elektroniku – aneb rozhoduje i značka.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka není jen ta, kterou vidíte nejčastěji v televizních reklamních spotech. Skutečnost je mnohem komplikovanější, odprostěte se proto od reklamních hesel a nazírejte na celou věc trochu jinak a komplexněji. Nesmíte se nechat ovlivnit líbivými frázemi, ale porovnat čísla a možnosti, které se tu nabízejí.

 

Mám zájem o půjčku