Rychlá nebankovní půjčka

Máte záznam v registru dlužníků a pro banky jste se stali nesolidními zákazníky, kteří nedosáhnou na úvěr? Nevadí! Můžete si půjčit u nebankovní finanční instituce. Rychlá půjčka bez registru je oblíbený finanční produkt, který nabízí také společnost COOL CREDIT. Dostat se do tohoto rejstříku není nikterak složité, bohužel získat výmaz je doslova běh na dlouhou trať.

Půjčka bez registru šitá na míru

Dostali jste se nešťastnou náhodou na seznam dlužníků? Nejste jediní. Stačí nezaplacená složenka za telefon, na kterou jste zapomněli, a malér je na světě. Z pohledu banky se stáváte problémovým klientem. Do podobné situace se dostala paní Alena z Kladna. „Měla jsem problém vyjít s penězi, vyskytly se nečekané výdaje a potřebovala jsem půjčku do 10 000 Kč. Bohužel v bance mne odmítli, naštěstí jsem si vzpomněla na společnost COOL CREDIT, která mi už v minulosti půjčila. Byla jsem s jejich jednáním a přístupem velmi spokojená. Nakonec mi půjčili méně s ohledem na mé příjmy, což jsem také velmi ocenila. Konečně nebankovní společnost, které na zákazníkovi záleží a toho si opravdu vážím,“ říká paní Alena.

Výhody společnosti COOL CREDIT

Ryze česká nebankovní společnost COOL CREDIT nabízí rychlý úvěr, který vám pomůže ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete. Společnost se zaměřuje na profesionální přístup a rychlost schvalování. Peníze odesílá do deseti minut od schválení žádosti. Každou žádost navíc velice pečlivě posuzuje a půjčuje zákazníkům jen tolik, kolik budou schopní v budoucnu splatit. Cílem není zákazníka dostat do ještě horší finanční situace, ale naopak mu pomoci tuto situaci vyřešit.

O své klienty se velice pečlivě stará a poskytuje jim perfektní zázemí. COOL CREDIT sídlí v centru Prahy a zaměstnanci vám jsou k dispozici na telefonu nebo emailu od 8 do 17 hodin každý všední den. Přináší také velmi příznivé podmínky a půjčku až do výše 15 000 Kč.

Podmínky pro získání půjčky

Abyste mohli získat nebankovní půjčku bez registru ihned, musíte splňovat následující kritéria:

  • Věk alespoň 18 let, ideálně 21
  • Pravidelný měsíční příjem (na půjčku dosáhnou také důchodci)
  • Vlastnit bankovní účet, připojení k internetu a telefon
  • Občan ČR

Pokud tyto požadavky splňujete, nic už nebrání tomu, abyste získali půjčku na cokoliv na účet velmi rychle. S penězi pak můžete naložit podle svých potřeb. Nikdy nevíte, kdy se do podobné situace dostanete, stát se to může každému bez ohledu na věk i životní úroveň. Nízké půjčky představují skvělé a rychlé řešení pro každého.

 

Mám zájem o půjčku