×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Online půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Život s malými dětmi je svázaný do nekonečného koloběhu. Starost o jídlo, pití, praní, uklízení, u malinko odrostlých dětí ještě cesty a úkoly do školky, náhradní oblečení i boty. Škola na vás jako na rodiče uvalí past v podobě nepřetržitých plateb za učebnice, sešity, několik sad psacích a výtvarných potřeb, výjezdů do divadla a jiných kulturních akcí a korunou k tomu všemu jsou školy v přírodě nebo lyžařské výcviky a celoroční kroužky. Jako rodiče byste měli mít k dispozici několik příjmů naráz, nikoli pouze manželův. Maminky samoživitelky jsou postavené do situace extrémně náročné.

Pokud se vám ke všem povinnostem a platbám ještě připlete nehoda nebo nepříjemná událost, máte chuť se vším praštit a utéct do lesa. Rozbitá lednička nebo pračka představuje skutečnou zkázu. Sice na vás z každé reklamy koukají nové spotřebiče a lákavé spotřebitelské úvěry, dosáhnout na ně však není tak jednoduché. Hlavně - máte čas vyplňovat papíry, shánět doklady o příjmu a vybírat?

Marketingový manager by po odpoledni stráveném se řvoucím kojencem v náručí postavil reklamní kampaň na spotřebiče úplně jinak a rozhodně by nešermoval dostupnými cenami, výhodnými úvěry a bohatým výběrem.

Další prima událostí je rozbité auto. Jak máte stíhat vyzvedávat a dovážet děti po školách a kroužcích, obstarávat objemné nákupy a včas dorazit na očkování? Bez auta to dneska nejde, ani ve městě ani kousek za ním. Automechanik vám jistě uvěří naléhavost situace a váš vůz zprovozní, ale stejně tak naléhavě bude očekávat platbu.

Vydechněte, nadechněte a zachovejte klid. Ženy sice mají velký hlasový rozsah, ale křikem si nic nepomůžete. Pomůžeme vám my. Online půjčka pro ženy na mateřské dovolené plně zohledňuje vaší maximální vytíženost, nedostatek času, a hlavně nutnost jednat rychle! Půjčíme vám potřebnou částku a pomůžeme vám překlenout hektické období!

Do banky s hlučným doprovodem?

Taky se jen zoufale usmíváte při představě, že do banky napochodujete se svými dětmi? První, co budete řešit, bude čůrání, pak žízeň, pak hlad, neustále budete syčet a napomínat. Copak děti vůbec dokážou stát jako vypnutá loutka? Banka je to poslední místo, kam byste dobrovolně své děti přivedla a nechala dlouho čekat. I při sebelepší kázni se pak stejně nesoustředíte na zdlouhavé jednání, budete se cítit trapně, a upíšete se k podmínkám, které nebudou ani trochu výhodné.

Online půjčka oproti osobnímu jednání představuje obrovskou úlevu a pohodlí! Počkejte na chvíli klidu, opravdu jen maličkou chvíli! Než proběhne jeden díl oblíbeného pořadu, máte vše z krku! Dotazník stačí vyplnit běžnými údaji, důležité je uvést platné telefonní číslo, mail a bankovní spojení. To je celé!

SMS autorizuje naši komunikaci a následně automatizovaný schvalovací proces projde vaši žádost. Informaci o schválení dostáváte obratem. Celý proces můžete měřit klidně na stopkách. Schválená žádost pak uvolní požadovanou sumu a odešle ji na váš účet. Pokud máte účet vedený u větší banky, můžete s penězi disponovat ještě týž den. Takže? Je na místě panika? Není!

Je to v pořádku?

Na mateřské máte na starosti důležitější věci než je vedený přehled o výši úrokových sazeb, podmínkách a vývoji finančního trhu. Samozřejmě, že jsou na místě obavy o bezpečné transakci a garancí před zneužitím vašich dat. Svěřené informace považujeme za maximálně diskrétní data. Vaše jméno nebudeme nikde uvádět, nebudeme vás kontaktovat s nabídkou dalších služeb, ani “vás” neprodáme marketingovým firmám.

Od samého začátku budete mít od nás přesné údaje, nastavíme podmínky, které po celou dobu trvání závazku zůstanou zcela neměnné. Ve chvíli schválení žádosti dostanete přesný rozpis výšky splátek i jejich termínů. V klientské sekci si navíc můžete kdykoli ověřit aktuální stav splácení.

Nepracujeme se skrytými poplatky, poplatky za vyřízení, administrativními poplatky ani pokutami za předčasné splacení. Vyšší úroková sazba se online rychlých půjček samozřejmě týká. Ale zcela logickou rozvahou zjistíte, že půjčení malé částky a na krátkou dobu, se strašák vysokého úroku promění v docela běžný poplatek za rychlost a okamžitost v jednání.

Nebudeme vás strašit

Nemusíte se bát, u nás vám nehrozí ani dramatické úroky, ani exekutoři ani zápisy do seznamu neschopných matek. Nic z toho. Nepříjemná situace, akutní porucha vozu, domácího spotřebiče nebo náhlé jiné výdaje přece můžou ohrozit chod každé rodiny. V dnešní době a s výškou rodičovského příspěvku je skutečně nadlidské umění udržet si rezervní finanční hotovost. Rádi vám půjčíme nutnou částku pro zařízení nového vybavení nebo opravy. Věříme, že dokážete čestně dostát svým závazkům a půjčka pro vás představuje jen překlenovací období. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, nic vám nebrání splatit částku dřív.

V opačném případě vás můžeme ujistit, že nadále budeme s vámi ochotně komunikovat a vaši situaci smírně řešit. Nebojte se včas sdělit překážku v platbě, navrhneme vám odložení splatnosti nebo nový splátkový kalendář.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka