×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online půjčky pro důchodce

Online půjčky pro důchodce

Seniorský věk vám můžou s mladistvým nadhledem závidět jen vaše vnoučata. S úsměvem nechápou vaši zaměstnanost a starosti, neumí se vcítit do vašich zdravotních i psychických nepohod. Těžko pochopí, že po dlouhých letech v náročném zaměstnání vás dohání nepříjemné zdravotní potíže.  

Horší hybnost, horšící se zrak nebo sluch, bolestivá onemocnění nebo jiná omezení vám komplikují často i základní úkony. Jste jistě schopní se velmi dobře postarat o sebe i svojí domácnost, ale běžné pochůzky po městě, nákupy, kontroly u lékaře vás stojí víc sil a víc času než dřív. Necítíte se dobře a vaše omezení vám brání uvolnit se a užít si zasloužený klid a pohodu.

I zdánlivě banální nehoda vás může přivést na pokraj zhroucení a to bez přehánění. Základní komfort v dobrém vidění je podmíněný kvalitními brýlemi a dnes jsou dobré brýle otázkou i několika tisíc korun. Ztráta brýlí tak není jen pohromou pro danou chvíli, kdy se musíte obejít bez velmi důležité pomůcky. Je to také velmi nepříjemný zásah do běžných výdajů. Vysoké sumy jsou vázané napříč celým zdravotnictvím - náhradní zubní protéza, lepší ošetření, kvalitnější léky s menšími vedlejšími účinky nebo spoluúčast na rehabilitační péči. Ze všech stran se na vás doslova valí nepříjemné vysoké poplatky.

Zdraví je přednější a váš životní komfort by měl být vždy na prvním místě. Je samozřejmé, že s běžným příjmem se můžete dostat do situace, kdy se vám nepovede splatit veškeré pohledávky. Někdy si můžete vybrat, odložíte nákup domácího vybavení, zkusíte ušetřit nebo se smíříte s levnější variantou léků s menší účinnou látkou. Jsou však situace, kdy vám schází několik tisíc, a nemáte jinou možnost, než danou částku uhradit.

Srozumitelný postup

Online půjčka pro důchodce je založená na maximální jednoduchosti. Nemusíte nastudovat dlouhé podmínky čerpání úvěru, vyplňovat těžce srozumitelné formuláře. Nemusíte se složitě dostávat k osobnímu jednání do banky nebo pobočky. Chápeme vaši situaci a nebudeme po vás chtít osobní pohovor ani doklad vlastnictví movitého majetku nebo záruk. Se svým trápením se nemusíte svěřovat známým a žádat je o pomoc a ručení k vaší půjčce. Jsme tady pro vás, pomůžeme vám diskrétně překlenout náročné období. V klidu vašeho domova vás provedeme zažádáním o půjčku. Veškerá data vyplníte v několika kolonkách na internetu.

Přehledný formulář díky jasným pokynům projdete během pár minut. Autorizační SMS zahájí schvalovací proces a v rozsahu dalších pár minut se dozvíte výsledek. Při schvalování se nemusíte obávat svého věku ani zařazení “důchodce”. Pro zažádání vám stačí číslo telefonu, mailová adresa a číslo vašeho bankovního účtu.

Vlídné jednání

Vždy s vámi budeme komunikovat věcně a jasně. Již ve chvíli schválení úvěru budete mít k dispozici neměnné podmínky. Přesná částka splátek i jejich termín jsou pevně dané a platí po celou dobu trvání spolupráce.

Svěřená data považujeme za mimořádně důvěrná. Nebudeme vás obtěžovat dalšími nabídkami ani kontakty neprodáme marketingovým agenturám. Kontaktní telefon a mail potřebujeme pouze ke komunikaci s vámi během vyřizování a čerpání půjčky.  

Vysoké úroky a exekuce
Nenechte se strašit články bulvárních novin. V žádném případě na vás nebudeme posílat exekutory, nebudeme svévolně navyšovat výšku půjčky ani vaše jméno neočerníme v seznamu dlužníků.

Nebankovní půjčka je spojena s vyšším úrokem, vy si však půjčujete jen pár tisíc a na velmi krátkou dobu. Při přepočítání zjistíte, že onen vysoký úrok vychází na pár set korun. Tedy rozumný poplatek, který vám dá k dispozici chybějící částku, zbaví vás starostí a pomůže okamžitě vyřešit palčivý problém.

Mluvte s námi a nebojte se zeptat

Jakékoli změny s námi můžete kdykoli řešit. Příjem navíc můžete využít k předčasnému splacení dluhu, nemusíte za každou cenu dodržovat splátkový kalendář. Nebudeme vás pokutovat za to, že nám vracíte peníze dřív.Pokud se vám nebude dařit, setkáte se s dalším nutným výdajem, splácení vám zkomplikuje náhlé zhoršení zdravotního stavu, dejte nám vědět. Nestyďte se, pomůžeme vám novou situaci řešit, nabídneme vám oddálení splátky nebo změnu splátkového kalendáře. Vaším zájmem je čestně dostát svému závazku, naším zájmem je získat půjčenou částku. Vyjdeme vám vstříc a budeme s vámi rádi spolupracovat na smírném řešení.

Půjčujte si s rozvahou. Věříme, že vás k půjčení peněz přivedla vážná situace. I tak však považujeme za nutné navést naše klienty k rozvážnému jednání. Nejednejte unáhleně. Každá situace má řešení. Mnoho prodejců nabízí prodej domácího vybavení na výhodné splátky, v nouzi vám ráda vypomůže rodina nebo přátelé. Pokud jste z jakéhokoli důvodu na své problémy zůstali sami, pak vám rádi nabídneme pomocnou ruku my. Účel půjčky by však vždy měl odpovídat důležitým platbám. Půjčka na dovolenou nebo luxusní dárky určitě není rozumnou volbou.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka