×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online půjčky pro firmy

Online půjčky pro firmy

Fungování firmy je spojené s rozsáhlou činností, zdaleka se nesoustředí na realizaci zakázek nebo poskytování služeb. Vedení firmy musí organizovat práci jednotlivých zaměstnanců, vést rozsáhlou administrativu, starat se o účetnictví a efektivně řídit náklady. Pozice majitele nebo vedoucího provozu je funkcí za trest. Jakékoli problémy, neúspěchy nebo havárie musíte řešit okamžitě.  

S narůstající velikostí podniku roste i zátěž, od denní práce vás navíc odvádí telefony a maily. K zodpovědné a namáhavé práci je bonusem starost o úhrady pohledávek. Mnoho firem se denně potýká s problémy, zda přijmout zakázku, investovat vstupní náklady do nákupu materiálu, platů zaměstnanců i provozu podniku, s nekorektním přístupem klienta. U sjednaných prací chybí garance úhrady za odvedené služby. Nevymahatelné částky, opožděné platby brání růstu vaší firmy a ohrožují i běžný provoz. Neuhrazené faktury vám výrazně komplikují platby vlastních nákladů.  

Ideální pro chod firmy je držet si dostatečnou rezervu, která v nepříznivé chvíli dokáže vyrovnat rozpočet. Začínající firmy, práce a služby závislé na sezóně však na takovou rezervu nemůžou spoléhat. Náhlá porucha vozu nebo nákup nového vybavení můžou výrazně zkomplikovat plánované výdaje. Komplikací může paradoxně být i velká zakázka, která výhledově přinese zisk, ale v prvních dnech vyžaduje nemalou investici.  

Jako majitel firmy nemůžete riskovat ani zastavení příjmů zakázek ani špatnou pověst. Chod podniku nemůžete jednoduše zastavit a čekat, jak se situace sama vyřeší. Náklady je třeba uhradit včas. Navíc je mnoho služeb spojených s pokutami za prodlení, oddálení platby vás dostane do bludného kruhu, celková suma se navýší a navíc riskujete pozastavení čerpání. Může se jednat o náklady na telefony, úhrady za energie, ale i nájem prostor. Velkým problémem je pozdní úhrada výplat zaměstnanců. Pravděpodobně na vás nebude nikdo brát zvláštní ohledy a chápat vaši složitou situaci. Od nepříjemné pověsti a ohrožení budoucího fungování firmy vás může dělit i pár tisíc. Řešením je půjčka, která vám získá čas, pomůže splatit akutní pohledávky a stabilizuje fungování firmy.  

Komplikace a zdlouhavá jednání - ne

Jednání v bance je během na dlouhou trať. Nejen, že se jako klient musíte dostavit na konkrétní pobočku, navíc se musíte vybavit obsáhlým svazkem dokumentů. Školený konzultant si vyžádá podklady o hospodaření firmy, prověří vaše fungování i schopnost splácet. Samotné jednání i následné schvalovací řízení zabere čas, který vám ubere na možnosti věnovat se zakázkám. Další komplikací může být i vaše pozice ve firmě, musíte doložit právo na jednání za firmu i další náležitosti.  

CoolCredit oproti vleklému jednání představuje ideální variantu. Řízení probíhá online a veškeré formality zaberou jen pár desítek minut. Stačí vyplnit běžný formulář, který následně autorizuje SMS. Automatizované procesy provedou schvalovací řízení doslova obratem a během chvíle vám oznámí výsledky, které jsou ve většině případů kladné.  

Praktické plánování

Interaktivní stránka vám pomůže dobře zvolit výšku půjčky a naplánovat si hospodaření firmy v dalším období. Cílovou částku můžete libovolně měnit, ihned získáte přehled výšky splátek i jejich termíny. Bez složitých výpočtů dostanete přesnou představu o budoucím zatížení firmy. Nemusíte riskovat ani vybírat vyšší částku než je nutné.  

Výhodou online půjčky pro firmy je transparentní jednání. Ve chvíli schválení půjčky dostanete k dispozici přesný splátkový kalendář. Podmínky půjčky se v průběhu spolupráce nemění, půjčka není vázána administrativními poplatky, pokutami za předčasné splacení ani skrytými poplatky.  

Ano, nebankovní půjčky jsou spojené s vyšším úrokem, ale v tomto případě si půjčujete malou částku na krátkou dobu. Obávaný vysoký úrok se dá vyčíslit v řádu sto korun. Pokud byste žádali o půjčku banku, úrokům se nevyhnete a navíc bude půjčka zatížená řadou dalších nákladů. S Cool Creditem ušetříte čas i starosti.  

Komunikujeme s vámi

Za každé okolnosti, příznivé i naopak, jsme vám plně k dispozici. Pokud se finanční situace vaší firmy zlepší, není problém splatit pohledávky předčasně. Nebudeme vás pokutovat za to, že nám svěřené peníze vracíte dřív. Objeví-li se další komplikace nebo výdaje, které musíte přednostně vyřešit, ani tak vás nepostavíme do nepříjemné situace. Pomůžeme vám najít řešení, nabídneme náhradní termíny nebo upravíme splátkový kalendář. Výhružné dopisy nejsou řešením ani pro nás. Spojuje nás společný zájem, dostát závazkům a získat půjčený obnos zpět.  

Cool Credit online půjčky pro firmy jsou určené pro akutní pomoc při řešení finančních problémů. Pomůžeme vám vyřešit naléhavou situaci, získáme pro vás čas, abyste stabilizovali firemní finance a odrazili se k příznivějšímu vývoji. Nebudeme profitovat na vašem neštěstí. Naopak, zastupujeme nepružné a nefunkční bankovní instituce. Dáme vám k dispozici chybějící peníze a pomůžeme vám rozvíjet firmu bez zbytečných komplikací.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka