×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Půjčka online do 10 minut

Půjčka online do 10 minut

Půjčka online do 10 minut

Ideální je vytvořit a držet si finanční rezervu. Náhlá porucha nebo nehoda vás pak nepostaví před nepříjemnou situaci. Havarované auto, nákup nového domácího spotřebiče nebo úhrada za roční vyúčtování služeb pak nepředstavují výrazný problém. Bez prodlev můžete vyrovnat náhlé závazky a bez omezení využívat běžný domácí rozpočet. Finanční rezerva vám pomůže překlenout rozdíl dní při zpožděné výplatě. Rodinný rozpočet se také může pohodlně opřít o nároky škol na platby kroužků, akcí, výlety nebo pro pořízení speciálního vybavení. Bohužel pro velké procento rodin je těžké jakkoli uvolnit stranou prostředky pro vytvoření takové rezervy. S napnutým rozpočtem je těžké naspořit vyšší částku, která by dotovala náhlé výdaje. Mimořádné výdaje se přitom netýkají jen rodin. Živnostníkům a podnikatelům často komplikuje rozpočet pozdní úhrada zákazníků za realizovanou práci nebo dodané zboží. Dlouhé termíny úhrad vážně naruší možnosti platit včas za vlastní odebraný materiál, nájem prostor, provoz a spotřebu auta nebo mzdu zaměstnanců. Nedostatek financí může vytvořit obraz o špatném hospodaření, neschopnosti řídit a plánovat výdaje a příjmy. Pozdní úhrady můžou snížit váš osobní kredit, přitom zbytečně. Půjčka může optimálně pomoc překlenout náročné období. Postupné splácení vyrovná závazek a přitom nenaruší běžné fungování jak rodiny, tak firmy.

Půjčku můžete žádat u banky, musíte však počítat s poměrně přísnými podmínkami a časovou ztrátou, kterou zabere osobní jednání a dodání potřebných dokumentů. Pokud vám chybí relativně malá částka, je rychlejším a dostupnějším řešením Cool Credit. Půjčka online do 10 minut perfektně zastoupí nepružné systémy banky. Jednoduché schvalovací řízení, minimální ztráta času a schopnost vyhovět i špatně hodnoceným skupinám, jako jsou matky na mateřské, důchodci, studenti, nezaměstnaní, živnostníci, otevírá možnost snadno dosáhnout k chybějící částce. Nemusíte ztrácet čas vyplňováním složitých dokumentů ani se nemusíte bát o úspěch během jednání.

Řešení pro každého - ihned

Půjčka online do 10 minut nabízí jednoduchý systém, dostupnost a především rychlost. Není třeba sjednávat osobní schůzku, dávat dohromady ověřené dokumenty. Veškeré informace i podání žádosti najdete online. Přehledné stránky vás seznámí s podmínkami i možnostmi. Interaktivní kalkulačka vám pomůže v klidu zvážit výšku půjčky. Můžete variabilně měnit cílovou částku, vždy dostanete okamžitou odezvu v počtu i výšce splátek. S reálnými čísly lépe zhodnotíte, jak vás budoucí splácení zatíží. Přizpůsobíte cílovou částku a tím i výšku jednotlivých splátek tak, abyste neomezili rodinný rozpočet.

Zadání žádosti si vyžádá pouze email, telefonní číslo, bankovní spojení. Ověřovací sms autorizuje proces schvalování žádosti. Automatizované systémy zhodnotí údaje, bez zbytečného zdržování a zdlouhavého prověřování jsme schopni vám během pár minut potvrdit zprávu o výsledku. Současně se schválením odesíláme peníze na váš účet.

Pružný a jednoduchý systém

Ve chvíli potvrzení smlouvy získáte přesný přehled výšky splátek i jejich termínů. Půjčky online do 10 minut zachovávají stálé podmínky po celou dobu spolupráce. Nejsou zatíženy ani žádnými skrytými poplatky. Nemáme důvod účtovat poplatky za vyřízení půjčky nebo administrativu. Výhodou je i flexibilita ve splácení. Půjčku můžete kdykoli splatit předčasně. Vaše náklady nezvýší ani penále za předčasné splacení. Cool Credit vám pomůže vyrovnat důležité závazky a získá čas, abyste domácí nebo osobní finance znovu uvedli do rovnováhy. Nabízíme vám maximálně pružné služby. Pokud se vaše situace nadále komplikuje a očekávaný příjem odčerpají další nutné výdaje, dejte nám vědět. Vyjdeme vám vstříc a pokusíme se najít nové řešení. Oddálíme předmětnou splátku nebo nabídneme nový splátkový kalendář.

Neoddalujte problémy, řešte je s námi ihned

Po celou dobu splácení budete mít k dispozici osobní profil. Můžete si ověřit stav splácení půjčky i další termíny. Nebankovní půjčky jsou spojeny s vyšší sazbou, stejně tak půjčka online do 10 minut pracuje s vyšším rizikem. Vyšší úrok počítaný z nízké částky a krátké doby splácení však nepředstavuje nevýhodu. Vysoké úroky jsou zbytečným strašákem. Cool Credit nabízí půjčky bez vysokých poplatků, ztráty času a doložení dokumentů. Vysoký úrok je možné jednoduše převést na částku ve výši sta korun, která je navíc dostatečně vyvážená maximální dostupností služeb.

Nemá cenu oddalovat úhradu faktury telefonním operátorům, za nájem, čerpání energií nebo jiných služeb. Pozdní úhradou zvýšíte náklady o vysoké penále z prodlení a často riskujete i okamžité omezení poskytovaných služeb. Snažte se vždy nepříjemnou situaci vyřešit co nejlépe. Cool Credit vám nabízí zázemí důvěryhodné společnosti. Naše půjčky nahrazují nepružné systémy bank, dodají vám potřebnou hotovost bez komplikací a zbytečné administrativy. Půjčka je samozřejmě vždy vážným krokem. V mnoha případech však pomůže předejít vážnějším komplikacím. Půjčka online do 10 minut překlene náročné období a dodá vám jistotu v pohotovém řešení.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka