×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka online pro nezaměstnané

Půjčka online pro nezaměstnané

Do pozice nezaměstnaného se může dostat každý. Nenechte se vykolejit chytrými řečmi o nízkém procentu a dostatečné nabídce volných míst. I při vzorném plnění pracovních povinností se může majitel rozhodnout vaši firmu odprodat, vinou špatného řízení celý podnik zkrachuje nebo reorganizuje a pro váš obor schází uplatnění.

Mezi pravidelnou výplatou a evidencí na Úřadu práce je v dnešní době jen velmi malý prostor. Nicméně první týdny mimo pracovní proces jsou docela příjemnou změnou. Konečně vyřídíte resty doma i na zahradě, odpočinete si a porozhlédnete se po nových možnostech v uplatnění. Uvolněnou atmosféru vám ale záhy zkazí pravidelné poplatky a složenky.

Možná žijete v regionu, který se dlouhodobě potýká s nedostatkem míst. Nabízená práce je daleko za hranicí únosných podmínek. Očekávané početné přesčasy, velmi malé finanční ohodnocení, dojíždění, neúnosná pracovní doba - podmínky, které z mnoha důvodů prostě nemůžete akceptovat. Váš obor netáhne, nová místa nevznikají a na slušné pozice se hlásí mnohonásobný počet zájemců.

Třeba jste v ročníku, který válcují mladší a dravější uchazeči. Zbývá vám pár let do důchodu a perspektivně jste pro mladé personalisty nezajímavou skupinou. Možná jste vyučeni v oboru, který je na trhu práce dostatečně obsazený, a vy jste dočasně tak nějak navíc?

O vašich důvodech ani o době strávené v registru uchazečů o práci nebudeme spekulovat. Aktuálně se musíte vyrovnat s vysokou zátěží, sháníte a hledáte nové uplatnění, snažíte se zaujmout u pohovoru a najít práci, která vám za investovaný čas a námahu přinese patřičný plat. Nájem, účty za elektřinu, plyn, vodu a telefon platit musíte stále. Nikdo se nebude ptát, jestli se vám hodí zvýšené poplatky. Slušnou překážkou a komplikací může být také porucha auta a následný účet ze servisu. Jako rodič jste ještě navíc pod neustálou palbou požadavků školy k platbám za kroužky, učebnice, pomůcky, výlety nebo divadla. Stres úměrně s počtem složenek a závazků roste. Vše je třeba zaplatit včas...

Každý problém se dá řešit

A řešením nemusejí být složité kompromisy, vytáčky nebo zapírání. Pokud vám chybí konkrétní suma, není třeba se vylhávat, obcházet zastavárny ani nedůstojně přijímat peníze od příbuzných. Půjčka online pro nezaměstnané je navržená právě pro situaci, ve které se nacházíte. Efektivně a rychle vám dá k dispozici potřebnou částku, překlene vypjatou dobu a pomůže odrazit se dál.

Bez složitého schvalovacího řízení

Při žádosti o půjčku v bance si musíte projít náležité schvalovací kolečko. Doložení příjmů se vás bude týkat, i pokud si budete kupovat nový spotřebič na splátky v běžném supermarketu. Ve většině případů v pokusu o zažádání o půjčku vás vyřazuje v prvním kole váš aktuální stav - nezaměstnanost. Na doklad o výšce podpory vám žádná banka nepůjčí, nejste pro ni důvěryhodným žadatelem.

My si klienty neoznačujeme. Nezajímá nás, proč potřebujete půjčit žádanou částku, z jakého důvodu nemáte naspořenou rezervu, ani kolik let jste pracovali v tom a tom podniku. Jednáme s vámi na rovnocenné úrovni. Máte své důvody, rozumně jste zvážili výšku půjčky i vaše reálné možnosti dostát závazku a peníze podle smluvních podmínek pro vás uvolníme.

Nemusíte za námi jezdit na pobočku, připravovat se na jednání ani shromažďovat doklady. Žádost o půjčku stačí vyplnit na počítači. Potřebujete jen mailovou adresu, telefon a bankovní účet. Ověřovací SMS autorizuje vzájemnou komunikaci a posune vás schvalovacím procesem. Ten na rozdíl od banky trvá několik minut. Automatizované systémy vyhodnotí reálná rizika a okamžitě vás informují o výsledku, a ten je ve většině případů kladný. Žádanou sumu pak ihned převedeme na váš účet. Dopředu a ani zpětně nežádáme doklady o vynaložení částky - prostě a jednoduše pro vás získáme čas, abyste včas a bez pokut z prodlení nebo jiných komplikací uhradili své pohledávky, nájem, školné, cokoli...  A ve schváleném splátkovém kalendáři pak ve vhodných výškách dluh postupně splatili nám.

Bez skrytých poplatků a bez ostudy

Systém online půjček je založený na jednoduchých a pevných pravidlech. Interaktivní stránka vám umožní libovolně měnit výšku částky a ihned zobrazuje platnou výšku splátek i dobu splácení. Při odsouhlasení podmínek získáte neměnný splátkový kalendář. Jako náš klient si můžete kdykoli svůj účet zkontrolovat. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, nic vám nebrání dluh uhradit dřív, nebo zcela umořit. Nebudeme vás pokutovat za to, že nám vracíte peníze. Stejně tak vám nebudeme vyhrožovat exekutory, pokud se situace obrátí opačně, ve váš neprospěch.

Komunikujte s námi, jsme tady pro vás a vždy se vám pokusíme nabídnout smírné řešení - oddálení splátek, nový splátkový kalendář. Online půjčka pro nezaměstnané nemá za úkol nalákat vás na nevýhodné podmínky a pak si vás předávat u soudu. Chápeme vaši složitou situaci, snažíme se vám vyjít vstříc a zastoupit nefunkční bankovní instituce. Předpokládáme, že v době bez trvalého příjmu řešíte přednostně důležité problémy. Luxusní dovolená nebo moderní vybavení jistě ustoupí do pozadí do doby, kdy se vaše finanční příjmy dostanou na lepší úroveň s pravidelnými termíny.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka