×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Příliš mladí, příliš staří, neperspektivní zaměstnání, dlouhodobě v evidenci uchazečů o práci, maminky na mateřské, studenti, zatížení půjčkou... Velký počet žadatelů o bankovní půjčky je předem vyloučen z úspěšného jednání. Doložení příjmu posouvá žadatele mimo možnost dosáhnout i k relativně nízké částce nebo je postaví před nevýhodné podmínky. Cool Credit se snaží zastoupit nepružné systémy a nabízí řešení právě těmto skupinám. Sestavili jsme pro žadatele zcela nový systémem, který nabízí nebankovní půjčky pro každého . Naší motivací není vidina snadného zisku, ale snaha vyjít vstříc klientům, kteří jsou vymezeni příliš přísnými podmínkami.

V denní praxi se setkáváme s důvody, které i dobře vyrovnaný rozpočet přivádí do minusových částek. Porucha vozu, velkého domácího spotřebiče, pojistná událost nebo banální zpoždění příjmu může stát za nepříjemným stresem. Každá rodina je vystavena velkým nárokům. Zvyšují se ceny potravin, je třeba přesně hradit za nájem a služby. Rodiny s dětmi zápolí s pořízením školního vybavení a potřeb, kurzy a kroužky. Naším cílem není oslovit žadatele o velké částky. Víme, že i pár tisíc může výrazně ulevit od problémů, pomůže zlepšit hospodaření rodiny a překlene náročné období. Specializujeme se na půjčky, které na našem trhu dosud chybí. Už se nemusíte obávat složitého jednání a administrativy. Snadnou a dostupnou formou vám půjčíme potřebnou částku. Půjčka bez doložení příjmu vám pomůže splatit nutné závazky, koupit potřebné vybavení nebo uhradit za čerpané služby.

Vše vyřídíte od počítače

Půjčka bez doložení příjmu slibuje jednoduchost a dostupnost. Nemusíte hledat naše pobočky ani si domlouvat osobní jednání. Veškeré informace, podmínky i žádost o půjčku najdete na našem webu. V klidu a bez ovlivňování si projdete podmínky spolupráce. Využít můžete také interaktivní kalkulačku, která vám pomůže variabilně sestavit výšku půjčky v závislosti na výšce splátek i jejich termínech. Bez zasahování si uděláte přesnou představu o budoucím zatížení vašeho rozpočtu. S přesnými čísly lépe vyhodnotíte situaci. Cool Credit prostřednictvím půjček nabízí přesná a jednoduchá pravidla. Automatizovaný systém vyhodnotí vaší žádost. Čas od vyplnění po informaci o výsledku zabere pár minut. Stejně rychle převádíme i požadovanou částku na váš účet. Opravdu, náš systém nekomplikuje nadbytečná administrativa, doložení příjmů ani složité termíny. K vyřízení žádosti vám stačí vlastní emailová adresa, mobil a bankovní účet. Šetříme váš i náš čas. Využíváme internet a moderní aplikace.

Jednoduché podmínky

Podobu splátkového kalendáře si můžete ověřit předem pomocí interaktivní kalkulačky. Ve chvíli schválení žádosti vám vytvoříme uživatelský profil, kde můžete kdykoli sledovat provedené úhrady i budoucí splátky. Veškeré podmínky a údaje jsou neměnné po celou dobu spolupráce. Nezahltíme vás odbornými termíny ani složitou smlouvou. Dáme vám přesná čísla a přesná data.

Půjčka bez doložení příjmu představuje výhody v dostupnosti a rychlosti. Samozřejmě i s ohledem na vyšší riziko je zatížená vyšší úrokovou sazbou. Vysoký úrok však v tomto případě představuje jen zbytečného strašáka. V rámci krátkodobého splácení a nízkých částek se vysoký úrok dá přepočítat na poplatek ve výšce několika set korun, tedy vysoký úrok je v podstatě náklad srovnatelný s běžnými poplatky, které byste jinak uhradili bance již při vyřizování "lépe hodnocené" půjčky. Cool Credit navíc nezatěžuje půjčky administrativními náklady ani jinými skrytými poplatky. Vyšší úrok je poplatek za rychlost a dostupnost služeb.

Důležitější je pro nás vzájemná důvěra a komunikace. Jsme vám plně k dispozici. Neblokujeme změny a ochotně vám vyjdeme vstříc. Pokud se vaše situace vyvine nad očekávání příznivě, není problém půjčku předčasně splatit. Nebudeme požadovat penále nebo jiné pokuty. Pokud se vaše situace více komplikuje a nebudete schopni dodržet sjednané termíny, i zde se pokusíme najít schůdné řešení. Dejte nám vědět, nabídneme odložení splátky nebo nový splátkový kalendář. Bereme ohledy na vaše reálné možnosti a vážíme si upřímnosti i rozhodnutí plně splatit závazky.

Dostupné půjčky pro každého žadatele

Nebudeme vás diskvalifikovat pro váš věk, povolání nebo životní situaci. Nepotřebujeme ani znát důvody, které vás k žádosti o půjčku přivedli. Tak jako nepožadujeme doložení příjmů, nemusíte nám zpětně dokazovat účel vynaložených prostředků. V současné době je těžké vytvořit a udržet dostatečnou finanční rezervu, která by pokryla náhlé výdaje nebo pomohla řešit nehody. Jsme tady pro vás, abychom vám z nepříjemné situace pomohli. Náročná doba staví každého před složitá rozhodnutí a vyžaduje okamžitá řešení. Nezneužíváme vaší nevýhodné pozice. Pomůžeme vám získat čas a vyrovnat prostředky. Nepřinášíme rizika, ale řešení. Samozřejmě musíme zmínit, že nákup drahého oblečení, luxusního zboží nebo drahých dovolených neodpovídá rozumnému hospodaření. Drahé dárky a zážitky je vhodné řešit až ve chvíli, kdy máte plně k dispozici stabilní rozpočet a požadovanou částku jste schopni krýt naspořenou hotovostí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka