×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka bez doložení příjmů Cool Credit

Půjčka bez doložení příjmů Cool Credit

Určitě to znáte, v nejméně vhodnou chvíli se porouchá auto, a musíte na rychlo řešit běžnou logistiku rodiny a dojíždění do práce. Domácí spotřebič vypoví službu těsně před výplatou, ve schránce se objeví vyúčtování služeb dřív, než jste čekali. Do cesty se vám může připlést pojistná událost, nárazové výdaje s dětmi a školou. Nepříjemnou zkušeností je zpožděná výplata od zaměstnavatele. Běžné výdaje však nezastaví nic a k nim narůstají nové.

Nezavírejte před problémy oči

Základní pohledávky musíte řešit přednostně. Nájem bytu, energie, služby se nevyplatí oddalovat. Stejně důležité je zajistit prostředky na nákup potravin, úhrady školného a dalších povinností. Pokud vás od výplaty dělí pár dní nebo potřebujete rozumným způsobem překlenout krátké období, nabízí se relativně jednoduché řešení - půjčka.

Půjčka bez komplikací

Jistě, peníze si můžete půjčit i v bance. Opravdu jste si jistí, že máte čas a energii absolvovat osobní pohovor, vyplňovat poměrně složité formuláře a dávat dohromady potřebné doklady?

Banky podmínky půjčky vymezují přísnými pravidly. Pokud jste v roli rodiče na mateřské, v důchodu, student, nebo pracujete jen na částečný úvazek nebo jako brigádník, těžko se vám podaří naplnit předepsanou výšku příjmů a úspěšné jednání bude ohroženo.

Cool Credit oproti bankám nabízí pružnější služby a také mnohonásobně rychlejší jednání. Žádost o nebankovní půjčku vyplníte jednoduše na internetu, nemusíte obcházet pobočky a už vůbec nemusíte shromažďovat žádné papíry. Jednoduchý formulář projdete během pár minut, pak už jen stačí počkat na potvrzovací SMS, která uvede do chodu schvalovací systém. Automatický proces prověří vaši žádost a se schválením okamžitě převádí požadovanou částku na váš účet.

Přehledné podmínky

Veškeré podmínky o půjčce, výšku splátek i jejich počet máte vždy k dispozici. Kdykoli můžete také využít pomoc interaktivní kalkulačky. Můžete volně měnit požadovanou částku, vždy se vám dostane okamžité odpovědi v počtu a výšce splátek. Cool Credit neskrývá poplatky, neuvádí složité texty ani poznámky pod čarou.

Vstřícný proklientský servis samozřejmě zůstává i v průběhu splácení. Pokud se vaše situace obrátí k lepšímu, můžete krátkodobou půjčku splatit předčasně. Ani tak neriskujete navýšení nákladů o penále. Komplikace ve včasné úhradě může vést k oficiálnímu oddálení splátky nebo návrhu nového splátkového kalendáře.

Nemusíte se obávat dramatických příběhů, které bulvár často vypouští do světa. Cool Credit nabízí důstojné podmínky a rychlou půjčku, která není vázaná povinností doložit výšku příjmů. Je tak optimálním řešením v naléhavé situaci. Pomůže vám vyřešit náročné období a pozdějším splacením vyrovnat domácí rozpočet bez zbytečné zátěže.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka