×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Je možná půjčka v insolvenci?

Je možná půjčka v insolvenci?

Bankovní půjčky i spotřebitelské úvěry dokážou vyřešit nedostatečnou hotovost a pořídit potřebné vybavení nebo uhradit sjednané služby nebo zboží. Nabízí přijatelné úroky i podmínky, ovšem také přísnými podmínkami předem vyřazují početnou skupinu žadatelů. Maminky na mateřské, důchodci, studenti nebo klienti, kteří jsou v nevýhodné situaci a jsou vedeni v registru nebo v insolvenci mají jen mizivou šanci získat půjčku a využít nabízené prostředky.

Půjčka přitom nemusí být spojena s unáhleným rozhodnutím. Nemusíte si kupovat luxusní dárky, drahé vybavení nebo plánovat náročnou dovolenou v exotické destinaci. Do běžného života snadno vstoupí nepříjemné komplikace, které je třeba rychle vyřešit. Havarované auto je nutné opravit, protože na něm závisí denní dojíždění do práce nebo logistika firmy. Velké spotřebiče vám pomáhají řešit denní péči o rodinu a domácnost. Rodiny se často potýkají s náročným rozdělováním hotovosti mezi platbu za potraviny, nájem, služby, ale také úhrady kroužků, školného, vybavení a sportovních potřeb. Rozpočet snadno naruší i ztráta nebo zcizení dokladů a hotovosti v peněžence.  

Náročné překlenovací období může představovat i několik dní do výplaty. Zpožděné platby za odvedenou práci jsou v kolizi s nastavenými trvalými příkazy pro nájem, energie nebo služby. Půjčit si malou částku, která doplní chybějící mezery a postupným splácením pomůže stabilizovat rozpočet, je optimálním řešením. Nezatíží chod domácnosti ani firmy nepřiměřenou výškou splátek, dodá vám jistotu a pomůže předejít problémům s upomínkami, úhradou penále z prodlení a zabrání omezení poskytovaných služeb.

Vše vyřídíte z domova

O půjčku nemusíte žádat jen banky. Cool Credit nabízí stabilní zázemí a férové podmínky pro získání potřebné částky, nezatěžuje své klienty nadbytečnou administrativou a nabízí dostupné podmínky i relativně rizikovým skupinám. Kvůli půjčce vás nebudeme vláčet po osobních jednáních. Nemusíte si domlouvat schůzku s bankéřem, přetrpět čekání ani dlouhý výslech. Veškeré formality stačí naťukat do počítače. Kvanta formulářů a složité podmínky poskytnutí půjčky můžou řešit banky, my jednáme rychle a pohodlně. Nežádáme zpětné doložení využití peněz, nepotřebujeme znát důvody vašeho rozhodnutí. Nebudeme při schvalování žádosti hodnotit zápis v registru, konkrétně v centrálním registru dlužníků nebo případnou ukončenou insolvenci. Každý případ sice pečlivě posoudíme, čímž chráníme především vás, ale proč zbytečně někoho trestat a neposkytnout mu menší půjčku v insolvenci, v případě, že ji již bude schopen splácet? Respektujeme vás a váš názor, věříme, že vás k žádosti o půjčku přivedly důležité důvody a rádi vám zprostředkujeme finanční pomoc.

Nechceme se obohatit na vaší nepříjemné situaci, netěžíme z cizího neštěstí. Snažíme se zastoupit nepružné banky a nabízíme půjčky, které pomůžou vyrovnat nutné závazky s minimálním dopadem. Například mobilní operátoři nebo účty za energie jsou spojené s pohotovou odezvou v upomínce. Opožděné platby jsou penalizované a v krátkém termínu provozovatelé omezují poskytované služby. Jednání si vyžádá čas, zvyšuje náklady a zbytečně komplikuje běžný provoz domácnosti i firmy.

Vyřízení půjčky v bance je provázené dlouhým jednáním i delším schvalovacím procesem. S Cool Credit vše zvládnete ve zlomku času a s výrazně lepším výsledkem. Jako první vám v rozhodování pomůže praktický interaktivní nástroj. Přehledná tabulka vás nechá zadat libovolnou částku a ihned zobrazí následnou výšku splátek i jejich počet. Snadno si tak uděláte reálnou představu o budoucím splácení a zatížení běžného rozpočtu a rozumně zvolíte cílovou částku. Důležitá je také jistota, že veškeré údaje, podmínky smlouvy i výška úroků zůstává stejná. Nebudeme v průběhu čerpání půjčky měnit podmínky, navyšovat náklady o skryté poplatky, poplatky za vyřízení nebo administrativu. Ve chvíli odsouhlasení smlouvy získáte přesně daný rozpis výšky splátek i jejich termínů.

Bez nadbytečných poplatků a administrativy

Nebudeme vás pokutovat ani za předčasné splacení půjčky. Půjčku můžete uhradit podle momentálních možností. I v případě, že se vaše situace vyvine opačným nepříznivým směrem a nebudete schopni přesně dodržet sjednané podmínky. Komunikujte s námi, pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc za všech okolností. Posuneme termín splatnosti nebo navrhneme nový splátkový kalendář.

Důležitou a častou otázkou jsou vysoké úroky. Nebankovní půjčky pracují s vyšším rizikem i s jinou sazbou. V tomto případě však mluvíme o půjčce nízkých částek na krátkou dobu.  Obávaný vysoký úrok se běžnou kalkulací promění do poplatku v řádu sto korun. Je přijatelnou cenou za rychlé a úspěšné jednání a možnost dosáhnout na půjčku i ve chvíli, kdy vás zatěžuje záznam v registru

Jednoduché a srozumitelné podmínky

Cool Credit si získává důvěru velkého počtu klientů férovým jednáním a dobře nastaveným srozumitelným systémem. Základní podmínkou pro čerpání půjčky je občanství, plnoletost, aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Základní údaje snadno zadáte do vstupního formuláře, SMS autorizuje schvalovací proces a v řádech několika minut vám potvrdíme přijetí a stav schválení. Ve většině případů je půjčka odsouhlasena a ihned odesíláme požadovanou částku na váš účet. Jednoduché, efektivní a rychlé, jak jsme slibovali v úvodu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka