×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčí mi i se záznamem v registru?

Půjčí mi i se záznamem v registru?

Kontrola v bankovním i nebankovním registru dlužníků nebo SOLUSu je oprávněným strašákem téměř při každé žádosti o půjčku. Pokud jste si vědomi problémů při splácení dřívějších pohledávek, zjištěná data vás nepřekvapí a s informací můžete předem pracovat. Do záznamů se však můžete dostat i nevědomky. I drobný nedoplatek nabalený o penále a poplatky za upomínání vás může dostat mezi rizikové klienty a zhorší vaši pozici při jednání o nové půjčce.

Pozor na záznamy o zamítnutých půjčkách

Už méně rozšířenou informací je fakt, že do registrů jsou zapisovány také záznamy o zamítnuté půjčce. Pokud projdete schvalovacím kolečkem u jedné banky, která váš případ vyhodnotí jako rizikový a půjčku neschválí, předá tuto informaci k dispozici dalším subjektům. Během jednání s konkurenční bankou vám tento údaj ubere další potřebné body a ohrozí úspěšné řízení.

Mám přesto nějakou naději půjčku získat? Ano!

Přes veškeré ubrané body v řízení o půjčce v bance má žadatel se záznamem reálnou šanci úspěšně dosáhnout k požadované částce. Na trhu se objevují nebankovní systémy, které nabízí dostupné půjčky i zmíněným „rizikovým“ žadatelům. Nebankovní půjčky zastupují velké banky a pružně reagují na skutečné potřeby klientů. Dokážou pracovat s vyšším rizikem, půjčky navíc nepodmiňují složitou administrativou ani dalšími těžko splnitelnými požadavky. Nehodnotí výšku příjmu, tedy z jednání nevylučují rodiče na mateřské dovolené, studenty, důchodce nebo nezaměstnané.

Právě tato skupina tvoří početnou jednotku, která se musí vyrovnávat s vysokými výdaji na bydlení, vyššími cenami potravin a dalšími důležitými výdaji. Náhlá porucha vozu, spotřebiče nebo i vyúčtování může znamenat předem prohraný boj. Snížený komfort bydlení nebo koloběh upomínek a navýšení o nemalé penále zasáhne snadno každou rodinu.

Spolehlivé a dostupné řešení

Pokud jste v situaci, kdy řešíte akutní nedostatek financí, vaší jedinou možností není banka. Nemusíte si vyčítat špatné hospodaření. Ano, ideálně vytvořená finanční rezerva by pokryla náhlé výdaje, ale aktuálně můžete pracovat s omezeným příjmem a vyššími výdaji. Půjčka Cool Credit vám pomůže překlenout náročné období a znovu najít stabilitu. Postupné splácení půjčky jen minimálně zatíží vás rozpočet a pomůže vám ihned dostát závazkům v plné výši. Půjčka se záznamem v rejstříku už není vyrovnána neúměrnými úroky ani složitým postupem při zadání žádosti. Cool Credit nabízí dostupné půjčky všem žadatelům. Veškerá komunikace i žádost probíhá pohodlně on-line nebo prostřednictvím SMS. Rychlé nekomplikované vyřízení je příjemným bonusem k okamžitě převedené částce.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka