×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás BLOG

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro slováky

Půjčka bez vlastního účtu

Půjčka bez vlastního účtu

Bankovní účet má v dnešní době téměř každý. Na bankovní účet je vyplácena mzda, jeho prostřednictvím jsou placeny složenky a další výdaje a je součástí čím dál tím více oblíbeného bezhotovostního placení v kamenných obchodech. Ti, kdo nemají bankovní účet můžeme v drtivé většině rozdělit do dvou skupin, a to na ty, kdo bankovním institucím nevěří a raději si své peníze schovávají „pod matraci“ a na ty, kteří mají exekuci a nechtějí o své vydělané peníze přijít.

Schované peníze

Lidé, kteří nevlastní bankovní účet, mají v dnešní době velmi omezené možnosti, jak si půjčit peníze. Úvěr totiž většina společností vyplácí právě na bankovní účet, a mít vlastní bankovní účet je podmínkou. Z tohoto důvodu můžete na bankovní úvěr zapomenout. Nejenže mají přísné podmínky pro jeho získání, ale zpravidla jej nevyplácí v hotovosti. Určitou záchranou je nebankovní sektor, ovšem i tady budete s výběrem vhodného produktu paběrkovat. 


Nebankovní společnosti jsou obecně mnohem flexibilnější než banky a dokážou klientovi ušít půjčku na míru. Zatímco bance vadí nízké příjmy a záznamy ve veřejně dostupných rejstřících, nebankovní sektor je benevolentnější. Přesto i nebankovní společnosti ve většině případů používají pro vyplacení půjčky bankovní převod. Navíc je mnohdy potřeba zaslat 1 Kč pro ověření majitele účtu, což ukládá zákon při uzavírání půjčky na dálky. Snižuje se tím riziko, že se jedná o podvod a zneužití vašich osobních údajů (např. při ztrátě občanského průkazu) a zprostředkovatel má jistotu, že peníze zasílá přímo do vašich rukou.


Jedinou možností, jak přijít k penězům jsou půjčky bez vlastního účtu. Žádost o ni probíhá téměř stejně jako u běžné půjčky s tím rozdílem, že vám budou finance vyplaceny v hotovosti. Přes webový formulář vyplníte základní údaje o sobě, zvolíte částku, kterou zrovna potřebujete a přiložíte potřebné dokumenty. Společnost pak vaši žádost zpracuje a pokud ji schválí, prostřednictvím svého obchodního zástupce vám půjčku vyplatí na ruku na své pobočce nebo přímo u vás doma. Půjčka bez vlastního účtu avšak není příliš rychlá, protože se k penězům můžete dostat klidně až druhý den. 

Půjčka bez vlastního účtu

V rychlosti jsou proto půjčky na bankovní účet bezkonkurenční. Nejen, že vyplnit žádost o online půjčku u Cool Creditu zabere méně než 10 minut, ale už za 10 minut ji zvládnout zpracovat i naši specialisté. Finance odesíláme okamžitě po schválení žádosti, což se hodí vždy, když své peníze potřebujete mít ihned k dispozici.


Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned