Půjčka ihned na ruku

Potřebujete peníze a večer už je pozdě? Potom není důvod obvolávat známé a obtěžovat je svými problémy. Nakonec, kde máte jistotu, že by vám tak ochotně půjčili peníze? Většina prostě řekne něco ve smyslu, že nemá nazbyt a z nějakého důvodu nemůže. Raději oslovte nebankovní společnost, která je navíc diskrétní a zajistí vyřízení půjčky ihned a na ruku v řádu maximálně desítek minut.

Nemusíte vůbec dlouho hledat

Poskytovatelů nebankovních půjček menšího rozsahu (tzv. mikroúvěrů) je na trhu i přes určité legislativní změny v prosinci 2016 stále ještě poměrně dost, dá se hovořit o několika desítkách různých firem. Vybrat si mezi nimi tu pravou rozhodně nemusí být nic těžkého, stačí jen vědět, podle čeho se řídit. O vaší volbě by neměla rozhodovat televizní reklama nebo osobnost, která v ní vystupuje. Podobné jednání je zcela liché, v budoucnu byste navíc byli zklamaní z toho, kolik jste prohospodařili na zcela zbytečných úrocích. Částky mohou u menších úvěrů dosáhnout i několika stokorun – a řekněte sami, nechtěli byste snad, aby podobná suma přeci jen raději zůstala v peněžence?

Půjde to samozřejmě i bez složité administrativy, vše, co o vás potřebuje poskytovatel vědět, je uvedeno v občanském průkazu. Obsáhlé smlouvy na několik stran, které jsou mimořádně krkolomné, určitě nečekejte. Dnes se vše zjednodušuje a zpřehledňuje, podobný trend platí i pro nebankovní úvěry. Jedna nebo dvě strany A4, základní a snadno pochopitelné formulace, podpis a hotovo.

Čeho si všímat hned v první řadě?

  • Úrokové sazby plus RPSN. Bez toho to prostě vůbec nepůjde!
  • Poplatků navíc. Pokud tu nejsou, jde o celkem jasnou volbu!
  • Pověsti poskytovatele. Půjčujte si jen u prověřené firmy!

Pokud budete dodržovat tato tři pravidla, jistě se nesetkáte s žádným velkým problémem. Ba naopak, oproti těm, kteří se jimi neřídí, se trablům kolem celého úvěru spíše vyhnete. A to je přeci opravdu dobře, že?

 

Mám zájem o půjčku