×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Půjčka do výplaty první zdarma

Půjčka do výplaty první zdarma

Vše děláte správně. Pracujete, platíte daně, snažíte se odhadnout veškeré výdaje, plánujete včasné splácení. Bohužel drobná nehoda, výdaj navíc nebo zpožděná výplata vás posune z vyváženého stavu do nepříjemného stresu. Cítíte tlak a závazek uhradit i nové závazky, ale na bankovním účtu už není možnost jak přeskupit čerpané položky.

Žádat o pomoc rodinu nebo přátele je v mnoha směrech nevhodné. Finančním závazkem můžete porušit křehké vazby, v případě blízké rodiny si zavdáte na zbytečné otázky a pochyby o vaší schopnosti samostatně fungovat nebo své blízké vystavíte zbytečným starostem. Bankovní půjčka je během na dlouhou trať a vy jste právě v té situaci, kdy potřebujete malou částku na několik málo dní - hned. S dlouholetou zkušeností se pohybujeme na trhu a poskytujeme nebankovní půjčky.

Naší specializací nejsou velké firmy, které rozšiřují podnikání ani půjčky pro koupi bydlení. Zachytili jsme mezeru na trhu, kterému chybí pružné služby malým klientům. Cool Credit zastupuje nefunkční systém bank, které spoléhají na osobní jednání, dokládání dokumentů a zdlouhavé vyřizování žádosti. Nevyužíváme vaší nevýhodné situace, pružně a ihned vám pomůžeme uhradit dlužnou částku, faktury za zboží nebo služby, vyrovnat jakékoli závazky a získat čas. Postupné splácení nenaruší váš běžný rozpočet v budoucnu a pomůže vám dostat se ze stresující situace.

Nebudeme vás soudit ani hledat důvody, proč jste se v této situaci ocitli. I při dobrém hospodaření se rodiny často potýkají s velkými výdaji, se kterými si nejsou schopni poradit. Školní pomůcky, kurzy, kroužky, kulturní akce, sportovní výbava jsou nadměrnou zátěží. Navíc se vždy setkává víc plateb ve stejném termínu. Nemusíme jmenovat jen povinnosti rodiny. Vyúčtování za služby telefonních operátorů nebo energie můžou vnést do života nepříjemný zásah. Pozdní úhrady jsou často spojeny s vysokou pokutou z prodlení, a poplatky za upomínání i za znovu zprovoznění.

Efektivní řešení

I když je téma osobní zkušenosti s půjčením peněz stále tabu, velké procento občanů má za sebou nejméně jednu realizovanou půjčku. Nestyďte se za chybějící peníze. Zbývá jen pár dní do výplaty. Nemusíte riskovat ztrátu dobré pověsti ani se vystavit opakovanému upomínání. Nestrkejte hlavu do písku, vaši situaci můžete s přehledem vyřešit. Půjčka do výplaty první zdarma nabízí unikátní systém, který pro vás téměř okamžitě uvolní chybějící prostředky. Podmínky půjčky budou předem dané a po celou dobu spolupráce zůstanou neměnné. V osobním profilu si můžete kdykoli ověřit stav vaše účtu i systém splácení.

Důvěra a spolehlivost

Půjčky Cool Credit nejsou komplikované, celý postup je možné shrnout do několika málo minut. Pro vyplnění žádosti nemusíte domlouvat osobní jednání. V klidu z domova zadáte základní údaje do online žádosti. SMS autorizuje další postup, kdy automatizované systémy rychle zpracují údaje. Během krátké chvíle jsme schopni vás zpětně kontaktovat a potvrdit vám výsledek jednání, a to je ve většině případů pozitivní zpráva. Převod peněz provádíme okamžitě. Zdá se vám to příliš jednoduché? A proč ne? Nechceme naše klienty odradit a rozhodně není nutné vyhradit si celé odpoledne na pročítání složitých dokumentů a obíhání potvrzení. Veškeré informace sdělujeme jednoduše a srozumitelně. Vyhýbáme se odborným termínům, skrytým poplatkům i zavádějícím podmínkám pod čarou.

Pokud se vaše situace vyvine příznivě, získáte výhodu předčasně půjčku umořit. Nebudeme vás pokutovat za vracení peněz, nebudeme účtovat administrativní poplatky ani jiné skryté položky. Vstřícný postup zachováme i v opačném případě. Vždy zůstaneme na vaší straně. Oznamte nám překážku v dodržení splátkového kalendáře. Pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc, nabídneme oddálení platby nebo nový rozpis splátek.

Půjčka do výplaty první zdarma vám může dokázat, že je možné rychlým jednáním vyřešit vážný problém. Cool Credit je spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Nehledáme překážky, umíme je s vámi překonat. Můžete nám věřit. Půjčíme vám peníze, které vám dodají jistotu a klid. My věříme vám, že jste rozhodnutí poctivě dostát veškerým závazkům. Závěrem nemůžeme vynechat důležité upozornění, naše půjčky rozhodně nejsou řešením, kdy splácíte půjčku další půjčkou. Vždy se snažte vaší situaci zvážit v klidu a s rozvahou. S půjčkami a podmínkami splácení nemusíte mít velké zkušenosti, stačí naslouchat zdravému rozumu. Nákup luxusních dárků, drahá dovolená v atraktivní destinaci nebo nejnovější technika jistě nepatří mezi rozumná rozhodnutí ve chvíli, kdy je váš běžný rozpočet napnutý.

První a základní povinností je uhradit základní závazky - nájem bytu, služby a energie. K základním výdajům patří i nákup potravin a prostředky pro péči o děti a domácnost. Snažíme se vám nabídnout dobré podmínky a čestné jednání, přesto další půjčka vždy zatíží rozpočet. Jakékoli dotazy nebo nejasnosti vám ochotně zodpovíme. Komunikujte s námi, nebojte se nás. Cool Credit může být dobrým řešením a pomůže vám získat čas.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka