×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Půjčka před výplatou ihned na účet

Půjčka před výplatou ihned na účet

Jistě vám záleží na rozumném hospodaření a snažíte se udržet výdaje i příjmy v rovnováze. Pravidelné náklady na bydlení, nákup potravin a péči o domácnost řídíte přednostně a další výdaje podle aktuální finanční dispozice. Rodiny se musí vyrovnat s vyšší zátěží, která zahrnuje navíc pravidelné platby školného, kroužků, kurzů, sportovního vybavení. Finanční poradci doporučují vytvořit a držet si jistou finanční rezervu, která by náhlé výdaje nebo náklady na opravy mohla překrýt. Bohužel jiná je teorie a jiná praxe.

Nebudeme vás soudit, zkušenost s náhlým nedostatkem peněz má větší procento lidí, než si možná myslíte. Na vině nemusí být nerozumné výdaje nebo špatné plánování, zcela obyčejná porucha vozu vám najednou znesnadní denní dojíždění do práce a logistiku celé rodiny. Nefunkční velký domácí spotřebič komplikuje péči o domácnost. Pozdní úhrada vyúčtování služeb s sebou přinese nemalé penále z prodlení a možné omezení čerpaných služeb.

Bez osobního jednání a složitého papírování

Pokud vás od pravidelného příjmu dělí jen pár dní, jistě není třeba prožít je ve vypjatém stresu nebo poníženě obcházet přátele a rodinu. Ohrozíte citlivé mezilidské vazby, nevyhnete se otázkám a snížíte i svůj kredit. Coolcredit vám nabízí dostupné a rychlé služby, které vám dají k dispozici chybějící částku bez zbytečných prodlev, osobního jednání a dokládání dokumentů.

Přehledný systém a srozumitelné podmínky

Systém je založený na jednoduché a přímé komunikaci. Na našich stránkách si můžete projít přehledně vedené podmínky i přímo zažádat o půjčku. Není třeba ztrácet čas osobním jednáním. K online žádosti vám stačí základní údaje, mail, telefon, bankovní spojení. Během pár minut nám předáte údaje, které automatizované systémy obratem vyhodnotí. Stejně rychle vás zpětně uvědomíme o výsledku řízení, a ten je ve většině případů kladný. Převedeme okamžitě peníze na váš účet. Neptáme se proč a nač, prostě poskytneme žádané služby.

Bez komplikací

Půjčka před výplatou ihned na účet zbytečně nekomplikuje ani nezneužívá vaší nepříjemné situace. Je vám k dispozici bez zbytečné a zdlouhavé administrativy. Navíc nezvyšuje náklady, není zatížená vstupními ani jinými skrytými poplatky. Bát se nemusíte ani vysokého úroku. Půjčujete si na krátkou dobu a relativně nízkou částku. Vysoký úrok je možné přepočítat. S několika sty korun získáte dostupné služby a hotovost bez čekání.

Snažíme se vám vždy a ve všech směrech vyjít vstříc. Pokud se vaše situace obrátí k lepšímu, není problém naši půjčku před výplatou vyrovnat dříve. Neúčtujeme penále za předčasné splacení. I v opačném případě vám nebudeme přidělávat starosti. Zjistíte-li, že nebudete schopni uhradit předepsanou splátku v termínu, dejte vám vědět. Pokusíme se najít řešení oddálením splátky nebo nabídneme nový splátkový kalendář.

Dostupné půjčky všem žadatelům

Nebudeme zneužívat vaší situace. Zastupujeme nepružné produkty bank. Rozšiřujeme nabídku půjček na našem trhu o snadno dostupné půjčky. Nehodnotíme naše klienty a ani nepožadujeme složité dokumenty. Podle výšky příjmu má u velkých institucí část žadatelů předem zavřené dveře. My je otevíráme. Půjčka před výplatou ihned na účet vám pomůže čestně vyrovnat důležité závazky a odrazit se dál.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka