Okamžité půjčky

Peníze hned a zcela bez rizika, ale také s naprostým minimem podmínek?

Bez poplatků a bez dlouhého čekání. I takové jsou dnešní půjčky, bonusem je také fakt, že není nutné uvádět jejich konkrétní účel. Koho by také zajímalo, zda si je sjednáváte proto, že nevyjdete do výplaty nebo potřebujete okamžitou náhradu za vysloužilý elektrospotřebič. Peníze mohou být na vašem účtu už během pár desítek minut, schvalování žádostí z kontaktního formuláře probíhá i během nočních hodin.

Nikdo nebude na nic čekat, nikdo nebude dávat všanc řadu citlivých osobních údajů.

Postačí, když uvedete několik málo údajů, díky nimž proběhne úplná identifikace. Číslo občanského průkazu, jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště (nesmí být např. na městském úřadě). Je také nutný pravidelný příjem, který si jako poskytovatel půjčky ověříme ve vašem zaměstnání. A pochopitelně, v neposlední řadě, musíte mít vlastní bankovní účet, posílání peněz poštovní poukázkou je již u nás vlastně minulostí.

Co se u nás nepočítá jako pravidelný příjem? Určitě je jasné, že třeba klasická starobní penze může být započítána, ale z etických důvodů vůbec neschvalujeme žádosti maminek (resp. samoživitelek) na mateřské dovolené. A komu dalšímu ještě nebudeme moci vyhovět? Jsou to například:

  • Studenti bez trvalého příjmu. Půjčku z kapesného a brigád v 19 letech málokdo zvládne splatit.
  • Invalidní důchodci prvního a druhého stupně. Z pár tisíc nejde dost dobře splácet úvěr, ovšem toto se posuzuje individuálně.
  • Lidé, kteří žijí ze sociálních dávek a nezaměstnaní. Pravidelný příjem je nutností ze zákona.

Okamžité půjčky jsou sice perfektně dostupné, ale žadatel musí splnit několik podmínek, které určují nové zákony. Bez trvalého příjmu nebo vlastního účtu v bance se nebankovní půjčky dnes již nikdo nedočká, legislativa chrání hlavně ty, kteří by jinak spadli do dluhové pasti.

Mám zájem o půjčku