×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Do nepříjemných komplikací vás může dostat banální nehoda. Havarované auto, které potřebujete denně pro dojíždění do práce nebo v rámci pracovních povinností za klienty, je třeba zprovoznit co nejrychleji. Pojišťovna v lepším případě převezme část nákladů za opravu, ale neproplácí je předem, často také zůstává na vaší straně k úhradě částka ze spoluúčasti. Rozbitý domácí spotřebič zkomplikuje běžnou péči o domácnost. Řada obchodů nabízí nákup na splátky, ale pro ten je třeba splnit dané náležitosti, jednou z nich je doložení příjmů, což může být v řadě případů překážka.

Podnikatelé se často potýkají s nedostatkem hotovosti, přestože odevzdávají realizované zakázky včas a v pořádku. Dlouhé termíny splatnosti a rostoucí zpoždění v úhradách od klientů je dostávají do nepříjemné situace, kdy sami musí hradit za nájem, elektřinu, mzdu zaměstnanců. Čekání na úhrady vede k postupnému zadlužování.

Obchodní řetězce i banky nabízí nákup zboží na splátky i relativně výhodné podmínky půjčky. Maminka na mateřské však není schopná čerpat výhodné nabídky ze zcela jednoduchých nedostatků. Stejně jsou na tom studenti, důchodci, nezaměstnaní, živnostníci. Doložení příjmů vyhrazuje početnou skupinu žadatelů a staví je před nepřekonatelnou zábranu.

Nesnažíme se vydělat na vaší nevýhodné situaci, naopak snažíme se vám nabídnout služby, které vyplní mezeru v nabídce bank. Nabízíme vám okamžitý převod částky na účet bez nutnosti doložit příjem a podstoupit složité schvalovací řízení.

Přehledný a efektivní systém

Žádost o půjčku a veškeré další kroky s námi můžete řešit v klidu a v pohodlí z domova. Nemusíte docházet do pobočky ani si sjednávat schůzku s naším bankéřem, který by vás ovlivňoval a nabízel další služby. U internetu si projdete v klidu podmínky půjčky. Interaktivní nástroj můžete volně využít. Změnou žádané výšky rychlé půjčky ihned zjistíte přesnou výšku splátek i jejich počet. Snadno a objektivně zvážíte budoucí zatížení vašeho běžného rozpočtu. Lépe si představíte průběh a náročnost následného splácení.

COOL CREDIT neúčtuje poplatky za administraci ani vyřízení půjčky. Nepožaduje nadbytečné dokumenty a složité papírování. Ve formuláři zadáte základní data, autorizační sms potvrdí vaši totožnost a schvalovací systém vám v řádech několika minut zašle informaci. Po většinu případů kladné vyřízení půjčky. Převod peněz probíhá zároveň s potvrzením smlouvy.

Není třeba komplikovat si život dlouhým jednáním a papírováním. To vaši situaci nevyřeší. Nabízíme vám ideální variantu, kdy v minimálním čase získáte chybějící částku a můžete se soustředit zpět na své pracovní povinnosti nebo na péči o rodinu.

Bezpečné a spolehlivé jednání

Ve vašem profilu můžete kdykoli ověřit stav splácené půjčky. Kdykoli můžete půjčku uhradit předčasně. Ani v tomto případě vás nezatížíme další administrativou ani neúčtujeme penále.

Od samého počátku garantujeme neměnné podmínky. Stejný úrok, pevný splátkový kalendář. Žádné skryté poplatky ani pokuty. Pokud se vaše situace komplikuje a budete si vědomi, že další splátku nejste schopni uhradit včas, stačí nás kontaktovat. Přihlédneme k vaši situaci a pokusíme se najít schůdné řešení v oddálení splátky nebo návrhem nového splátkového kalendáře. Nebudeme vás strašit upomínkami ani historkami o exekutorech. Jsme tady především pro vás.

Noviny také často informují o nevýhodných vysokých úrocích, které jsou s nebankovní půjčkou spojené. Jistě, nebankovní půjčka počítá s vyšším rizikem a tedy i vyšší sazbou, nicméně v tomto případě se jedná o malé částky a opravdu krátké termíny splacení. S obyčejnou kalkulačkou snadno dojdete k výsledku, který obávané vysoké úroky promění v přijatelnou částku, kterou plně vytíží rychlost a dostupnost půjčky.

Pomoc z nepříjemné situace

Rychlá půjčka bez doložení příjmů je navržená jako okamžitá pomoc v nepříjemné životní situaci. Získá pro vás čas splatit akutní pohledávky, vyrovnat domácí rozpočet a s minimálním zatížením půjčku postupně splatit. Věříme, že o půjčku žádáte po zralé úvaze. Půjčka neznamená osobní selhání nebo neschopnost vést rozpočet. Držet dostatečnou finanční rezervu pro náhlé případy je dobrou radou expertů. Z vlastní profesionální praxe vás však můžeme ubezpečit, že pro běžnou rodinu s průměrnými příjmy je to těžce splnitelná mise. Náklady na bydlení, ceny potravin i služby neustále rostou a i relativně malý výdaj na školné, pomůcky, vybavení může s běžným rozpočtem nepříjemně pohnout. Problémů, které vás postaví před akutní nedostatek financí, je mnoho a nemá smysl je jmenovat. Důležité je najít řešení, jak nutné pohledávky rychle uhradit a vyvarovat se penále z prodlení, omezení v čerpání služeb nebo i ztráty dobré pověsti.

I tak si dovolujeme připomenout, že nákup luxusních dárků, drahého vybavení nebo exotické dovolené je lépe řešit po důkladném zvážení a s připravenou částkou, kterou si naspoříte předem. Bez dostatečného trvalého příjmu a s vysokými výdaji vás unáhlený nákup může později dostat do nepříjemné situace.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka