×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka na mateřské

Rychlá půjčka na mateřské

Většina rodin se celoročně potýká s napnutým rozpočtem. Pololetní platby za kroužky, školy v přírodě, školní pomůcky v rychlém sledu střídají nákupy nového a většího oblečení a bot, narozeninových a vánočních dárků. Náhlá porucha domácího spotřebiče nebo auta pak výrazně naruší běžný rytmus, zkomplikuje dopravu do školy i do zaměstnání nebo péči o domácnost. Opravu nebo náhradu je třeba bezodkladně řešit.

Někdy se vinou špatného plánování nebo zásahu zvenčí dostanete do časové prodlevy v platbách za nájem bytu nebo jiných služeb. S dostatečnou finanční rezervou snadno překlenete náročné výjimečné výdaje. V případě, že v rozpočtu není na spořenou částku již prostor, se i relativně malá suma může jevit jako zásadní komplikace.

Bez pračky se dá několik dní přečkat, s poruchou vozu se situace komplikuje podstatně víc, ovšem platby služeb po pár dnech splatnosti na sebe navážou omezení a vysoké penále. Bohužel často se sejde několik nepříjemných událostí naráz. Nemusíte hledat náročné kompromisy ani se vystavit velmi nepříjemnému osobnímu jednání a shánění potřebné částky u známých. Své problémy můžete prakticky vyřešit sami. Bezpečná půjčka vám otevře možnost okamžitě zajistit náhradní spotřebič, splatit pohledávku nebo dlužnou částku. Napravíte nepříjemný stav a získáte čas v klidu reorganizovat výdaje, přesunout příjmy s lepším efektem a půjčenou částku hladce splatit.

S kočárkem do banky? Určitě ne!

Své starosti můžete vyřešit skutečně v klidu a pohodlí. Nemusíte přeplánovat hlídání dětí, trmácet se po dlouhých jednáních s nejmenšími, hledat přístupné bezbariérové vstupy pro kočárek ani se bát nepříjemného výslechu. Svou práci maminky odvádíte s nejlepším svědomím, věnujte se dětem a péči o rodinu. Rychlá půjčka nepředstavuje nepříjemný pohovor, zdlouhavé vyplňování nesrozumitelných formulářů ani dlouhé čekání.

Na internetu vyplníte stručnou žádost, která vyžaduje pouze vaše jméno, kontaktní telefon a mail. Důležitá je dispozice vlastního účtu, na který vám bude následně převedena půjčená částka. Potvrzovací SMS vám zajistí ojedinělý přístup do našeho systému s garancí bezpečného uložení dat. Následný schvalovací proces je vedený automatizovanými systémy. Posoudíme vaši reálnou možnost dostát závazku a následně vás informujeme o kladném výsledku. Většina žádostí je potvrzena takřka obratem. Převod půjčené částky závisí na vaší bance, většina velkých bank přijme platbu ještě týž den.

Svou žádost nemusíte podložit neúměrným počtem výpisů příjmů, nežádáme další ručitele ani zástavu nemovitosti nebo hodnotných předmětů. Jsme tady pro vás, pomůžeme vám překlenout náročné období bez dalších zbytečných komplikací a nepříjemných jednání.

Přímé a férové jednání

Nejdůležitější je pro nás průhledné a čitelné vystupování. Podmínky schválení úvěru i jeho následné splácení je vázáno jednoduchými pravidly. Během čerpání ani splácení půjčky vás nezaskočí skryté poplatky. Pokud můžete splatit půjčku dříve, stačí převést sjednanou částku s úroky. Nebudeme vás pokutovat ani odrazovat doplňky ke smlouvě a povinností zažádat o zkrácení závazku a dřívější splacení. Stejný postup platí i v opačném případě. Komunikujte s námi, kdykoli vám ochotně zodpovíme jakékoli dotazy a pokud se vaše situace nezlepší podle původních předpokladů, pokusíme se s vámi najít další řešení. Prodloužíme splátkový kalendář a vyjdeme vám vstříc. Nebudeme vás strašit exekutory ani obrovskými penále. Pomáháme vám a řešíme s vámi finanční problémy, nechceme působit další.

Veškeré smluvní podmínky i informace jsou vedeny bez oklik. Mluvíme k vám jasně. Přesné termíny splátek, přesně stanovené výšky úhrad. Žádné poplatky navíc, pokuty ani doplňky ke smlouvám. Nemusíte být finanční expert ani umět číst mezi řádky. Naše smlouvy a podmínky jsou jasně dané a nemění se po celou dobu trvání smlouvy.

S maximálními ohledy

S velkým důrazem také řešíme diskrétnost při jednání. Vaše data a informace nikde nebudeme šířit a vždy budeme diskrétní. Necháváme pouze na vás, zda se po splacené půjčce rozhodnete někdy v budoucnu znovu využít naše služby. Údaje uchováváme pouze pro účely ověření vaší totožnost, schválení žádosti o půjčku a převedení částky na správný účet.

Zásadní rozhodnutí s chladnou hlavou

Péče o rodinu je nesmírně náročná i za ideálních podmínek. Starost s výchovou dětí, vedení výdajů a nákupů domácnosti, školní povinnosti, veškerá logistika mezi školou a kroužky, kontroly u lékařů, často spočívá na maminkách. Je samozřejmé, že vážné finanční problémy výrazně zhorší domácí atmosféru. Přesto nabádáme všechny naše klienty, aby svou situaci zvážili pečlivě. Dobře projděte vaše možnosti v současné chvíli i v blízké budoucnosti. Rádi vám pomůžeme a zajistíme pro vás okamžitou hotovost, stále je však pro nás důležité pracovat s klienty, kteří půjčku dokážou podle sjednaného splátkového kalendáře reálně splatit. Půjčené peníze by měly být investovány k řešení závažné situace.

Vysoké úroky jsou častým strašákem, u krátkodobé půjčky se jich nemusíte obávat. Rychlé půjčky na mateřské se pohybují v částkách do 10 000 Kč. Při krátkém termínu splátek se vysoký úrok promítne jako malý poplatek, který vám však dá svobodu a možnost v klidu splatit své závazky a budoucí kroky vést s čistým štítem.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka