×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online

Mnohdy i banální nehoda nebo nešikovnost může způsobit významné komplikace. Havarovaný vůz, porouchaný velký domácí spotřebič, rozbité okno nebo vyplavená koupelna. Zlomový okamžik vás postaví před obíhání servisů, opravy a případně i zdlouhavé vyřizování s pojišťovnou.

Běžný rozpočet může vážně ohrozit i zpožděná výplata. Asi každý máme nastavené trvalé příkazy pro úhrady nájmu, služeb, nebo obědů a školného. Rozdíl v pár dnech může odčerpat kritickou část peněz a vystavit vás nepříjemným upomínkám, penále z prodlení a opět dalšímu jednání a řešení.

Samostatnou kategorií jsou podnikatelé a živnostníci. Každý obor žije v poměrném napětí a řeší pozdní úhrady faktur za realizované služby. Vlastní náklady je třeba uhradit ihned. Nájem provozovny, mzdy zaměstnanců, energie nebo i materiál pro výrobu další zakázky. Při čekání na platby zákazníků se snadno dostanou sami do prodlení nebo vyčerpají veškerou hotovost. Posouváním splatnosti zbytečně riskují dobrou pověst a naruší dobré obchodní vztahy.

Nechceme na vás hrnout nebezpečí, která vás můžou limitovat každým dnem ani vám kazit náladu špatnou předpovědí. Nabízíme vám informaci a řešení, pro případ, kdy se vy nebo vaše rodina dostanete do akutní finanční tísně.

Cool Credit nikterak nevyužívá nevýhodné situace. Naopak se snaží nabídnout služby, které nepružné banky nejsou schopné realizovat. Rychlá půjčka online slibuje jednoduché vyřízení, okamžitou dispozici chybějící částky a především naprostou dostupnost.

Bez osobních schůzek a odborných termínů

Rychlá půjčka online je uzpůsobená jako efektivní pomoc. Pro zažádání o půjčku nemusíte podstupovat dlouhé jednání na pobočce banky nebo se scházet s osobním bankéřem. Veškeré informace i podmínky čerpání půjčky Cool Credit si můžete sami v klidu projít na internetu. Uvedené informace se nijak neliší od podmínek smlouvy, kterou se později budete vázat. Považujeme za zásadní zachovat stejné podmínky po celou dobu spolupráce. Ve chvíli, kdy schválíme vaši žádost, dostanete přehledný soupis výšky i termínu splátek. Půjčka není zatížená administrativními poplatky, poplatky za vyřízení ani jinými skrytými položkami. Ani v případě předčasného splacení vás nebudeme pokutovat a žádat penále. Můžete si být jisti stejnou výškou úrokové sazby.

Praktická interaktivní stránka vám pomůže reálně zvážit výšku půjčované částky. Libovolně můžete měnit cílovou sumu a ihned se vám zobrazí následné požadavky na splácení. Můžete pracovat s přesnými čísly a objektivně rozhodnout, do jaké míry zatíží váš běžný rozpočet budoucí splácení. Vyhnete se komplikacím a nepříjemným překvapením.

Samotná žádost o půjčku sestává z vyplnění jednoduchého formuláře. SMS autorizuje proces schvalování a během pár minut jsme schopni vás informovat o výsledku. Ve většině případů je půjčka schválená a ihned zasíláme požadovanou částku na váš účet.

Bez kliček a nástrah

Nebankovní půjčky jsou často démonizované bulvárním tiskem. Spoléháme na váš rozumný úsudek. Nakupovat drahé vybavení, luxusní dárky nebo dovolenou prostřednictvím půjčky je neuvážené a vede samozřejmě k problematickému splácení. Rychlá půjčka online je optimální v případě, kdy se potýkáte s provozními problémy, chybí vám hotovost pro běžné výdaje domácnosti nebo pro fungování firmy.

Vyšší úroková sazba, která je s nebankovními půjčkami spojená, vás nemusí strašit. Půjčujete si malou částku a na krátkou dobu, vysoký úrok se tak promítne v řádu sto korun. Je přijatelnou cenou za rychlé a nekomplikované vyřízení půjčky i individuální přístup.

Pokud se stane, že se vaše situace nadále komplikuje a budete si jisti, že nejste schopni uhradit splátku v daném termínu, komunikujte s námi. Nebudeme vás pronásledovat upomínkami ani vám kazit dobrou pověst. Pokusíme se najít řešení, oddálíme termín splátky nebo nabídneme nový splátkový kalendář.

Řešte problémy hned a neoddalujte je. Řada služeb je podmíněná pravidelnou platbou. Energie nebo mobilní operátoři posílají upomínky s mizivou časovou tolerancí. Vyřízení opožděné platby na sebe naváže penále z prodlení, administrativní poplatky, v krátké době vám můžou být čerpané služby omezeny.

Bankovní půjčky probíhají zbytečně dlouze, jednání si vyžádá doložení dokumentů a čas. Nemusíte se orientovat v odborných termínech ani vysvětlovat důvody žádosti o půjčku. Nemusíte dodatečně dokládat, jak jste naložili s půjčenou částkou. Nabízíme vám dostupné řešení, které pro vás získá čas urovnat veškeré závazky. S postupným splácením půjčky neohrozíte fungování rodiny ani firmy a lépe znovu dostanete rozpočet do rovnováhy. Vyberte si efektivní řešení, vyhněte se trvalejším a vážnějším problémům rozhodným a účinným krokem.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka