×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka pro dlužníky

Rychlá půjčka pro dlužníky

Jakákoli splácená půjčka ovlivní chod domácnosti a naruší na dlouhé období celý rozpočet. Nastavený splátkový kalendář je třeba přesně plnit. Smluvních podmínky zahrnují často vysoké penále z prodlení, nemalé jsou i administrativní náklady na upomínání. Krom toho pozdní úhrady a řešení zbytečně ohrozí vaší pověst a připraví vás o čas. Bohužel i při objektivním dobrém zhodnocení možnosti splácet půjčku se vinou okolností můžete snadno dostat do situace, kdy není možné provést úhradu v plné výši včas a zároveň zajistit veškeré potřebné závazky. Očekávaný pravidelný příjem zmenší pracovní neschopnost, vaši výplatu může narušit i sezonní práce, která závisí na vývoji počasí. Příjem ovlivní i nečekaný odliv zákazníků nebo pro zpracování nové zakázky musíte nejdříve investovat do nákupu materiálu. K běžným starostem během pár dní přibude nepříjemný stres. Chybí relativně malá částka a stačí překlenout jen pár dní, ty jsou však při nastaveném splátkovém kalendáři určující.

Finanční rezerva by sice pomohla předejít řadě komplikací, ale málokterá rodina nemá dostačující prostředky pro její držení. Splácíte závazek a řešíte běžné náklady na bydlení, provoz firmy nebo výdaje spojené se školou, kroužky a potřebami dětí.

Kromě zpožděné nebo menší výplaty vás může zaskočit i porucha auta, nefunkční velké domácí spotřebiče nebo pojistná událost. I bez jakýchkoli nehod je rozpočet každé rodiny napnutý. Poslední dny před výplatou odpočítává většina zaměstnanců a rozhodně není třeba poučovat o správném hospodaření. V případě, že je vaše financování ztížené předešlými závazky a potřebujete akutně vyřešit nutné platby, nabízíme jednoduché a efektivní řešení.

Překleneme nedostatečný příjem

Půjčka může vyřešit náhlý nedostatek financí, nicméně je třeba najít prostředníka, který vám zajistí slušné podmínky, stabilní zázemí a bude schopen reagovat rychle. Nepříznivou situaci je třeba řešit pohotově, běžné bankovní úvěry však vašim požadavkům v mnoha směrech vyhovět nedokážou. Při žádostech o půjčku v bance budete muset doložit dokumenty, včetně potvrzení o příjmech. Při posuzovaní žádosti budete zařazeni do nevýhodné pozice, kterou ovlivní současné splácení jiné půjčky. Výsledné body sníží i současný pohled na nevyrovnané hospodaření. Systém schvalovacího řízení je relativně zdlouhavý. Celým procesem strávíte mnoho času i energie a ve výsledku se můžete setkat i s vysokou pravděpodobností zamítnutí. Dalším nabízeným řešením je obrátit se na rodinu nebo přátele. Ale ani tato varianta není ideální. Můžete se setkat s kritikou, ohrozíte citlivé vazby a zapůsobíte na své nejbližší nespolehlivým dojmem. Závazek vůči blízkým lidem vám sváže ruce a potáhne se s vámi mnoho let. Schůdným řešením pro vás je rychlá půjčka pro dlužníky od Cool Credit.

Dostupnost a rychlost

Cool Credit na rozdíl od banky přichází s pružným a přizpůsobivým systémem. Neorientujeme se na velké částky ani velké klienty. Naopak, obracíme naši pozornost ke klientům, kterým velké instituce nedokážou vyhovět. Sestavili jsme portfolio dostupných půjček, které kombinují jednoduché zpracování a flexibilitu, a efektivně vám usnadní překlenutí nepříznivého období. Pomůžeme vám splatit nutné pohledávky a stabilizovat domácí rozpočet. Nezneužíváme vaší situace, naopak nabízíme řešení.

Pro naši půjčku si nemusíte brát volno ani dojíždět na pobočku. Žádná osobní jednání ani vleklá administrativa. Veškeré náležitosti stačí vyplnit u počítače. V soukromí a v pohodlí domova si můžete projít podmínky i vyplnit žádost. Rozvaze o cílové částce vám pomůže také praktický interaktivní nástroj. Žádanou částku můžete volně měnit, ihned získáte přehled o přesné výšce i termínech následujících splátek. Snadno si uděláte přesný obrázek o budoucím zatížení rozpočtu a lépe vyhodnotíte výšku půjčky, která vám pomůže řešit aktuální situaci a nebude přílišnou zátěží. Po zadání základní údajů vás do schvalovacího procesu uvede autorizační SMS. V řádech minut jsme schopni vyhodnotit vaši žádost a následně vás informujeme o výsledku. A ten je ve většině případů kladný. Schválenou částku ihned převádíme na váš účet.

Srozumitelné podmínky

Rychlá půjčka pro dlužníky představuje nekomplikovaný a dobře srozumitelný systém. Po celou dobu spolupráce zůstávají podmínky i výše úroku neměnné. V zákaznické sekci pro vás vytvoříme vlastní profil, kde si můžete kdykoli ověřit stav vaše účtu i systém splácení. Můžeme vám také garantovat ochotu v jakékoli komunikaci. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, můžete využít příležitost a půjčku splatit předčasně. Nebudeme vás pokutovat za dřívější vyrovnání, nebudeme účtovat administrativní poplatky ani jiné skryté položky. Ochotný přístup zachováme i v opačném případě. Pokud se dostanete do prodlení nebo neschopnosti splácet podle daných podmínek, informujte nás. Pokusíme se s vámi najít řešení a překonat i tuto překážku v dodržení splátkového kalendáře. Můžeme nabídnout oddálení platby nebo nový rozpis splátek.

Půjčky Cool Credit se neschovávají za složité podmínky ani odborné termíny. Věříme vám a vašemu rozhodnutí. Naše půjčky vážou jednoduchá pravidla i přesná čísla. Rychlá půjčka pro dlužníky má za úkol pomoci vám překlenout náročné období a vymanit se z bludného kruhu. Půjčky nikdy nejsou řešením, pokud splácíte půjčku další půjčkou. Naše klienty nabádáme k rozumnému zhodnocení situace a správnému odhadu vývoje do budoucna. Dobré podmínky a čestné jednání provází každou naši spolupráci. Jakékoli dotazy nebo nejasnosti vám ochotně zodpovíme. Veškeré informace najdete přehledně zpracované na našich stránkách. Komunikujte s námi. Cool Credit je optimálním řešením a pomůže vám urovnat veškeré závazky z minulosti a odrazit se k příznivějšímu období. Získáme pro vás finanční prostředky i čas.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka