×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka pro každého

Rychlá půjčka pro každého

Mnoho situací vás může přivést do nevýhodné pozice, kdy prostě nezbývá než uhradit své závazky. Chyba v odhadnutých nákladech, náhlá životní změna, pozdržená výplata nebo nehoda může spustit stres a obavy, jak situaci nejlépe zvládnout.

Nedostatečná hotovost omezuje běžné nutné výdaje. Pravidelné platby jako je nájem, služby nebo energie není možné pozdržet na úkor nového výdaje. Situaci by vyřešila půjčka, i zde však můžete narazit na mnohá omezení. Nízký nebo naopak vysoký věk, jste na mateřské s dětmi bez samostatného příjmu, nemáte vlastní nemovitost, kterou byste mohli ručit, nebo vám zaměstnavatel nevyplácí dostatečně vysoký příjem. Stáváte se členem početné skupiny, která se může dostat do problémů s nedostatkem financí a nemá možnost, jak jednoduše a rychle aktuální problém vyřešit. Důležitou kategorií jsou také nezaměstnaní. Zapomínat nemůžeme ani na klienty, kteří jsou pro dřívější negativní zkušenosti vedeni v registru dlužníků.

Cool Credit přichází s novým systémem, který nabízí řešení. Bez zdlouhavé administrativy a bez nutnosti doložit řadu dokumentů je pro vás připravena nová služba. Rychlá půjčka pro každého pracuje s dostupným modelem, který na našem trhu dosud chybí. Nepružné banky, složité schvalovací postupy a dlouhá jednání jsou definitivně překonané a nemusíte se jimi trápit. Cool Credit pro vás získá čas. Zajistí potřebnou částku pro splacení nutných závazků, koupi potřebného vybavení nebo úhradě za čerpané služby. V následujícím období půjčku pohodlně splatíte a najdete znovu stabilitu pro domácí rozpočet. Cool Credit prostě a jednoduše nabízí služby pro každého.

Jednoduchá žádost a okamžitý převod peněz

Cool Credit přichází se systémem, který pružně reaguje na skutečné potřeby. Nepracujeme s velkými částkami a nehledáme náročné klienty, které financují velké projekty. Nepomůžeme vám získat nové bydlení ani začít s podnikáním. Pohotově řešíme, jak překlenout nepříznivé krátké období. Získáme pro vás čas splatit nutné pohledávky. Netěžíme z vaší situace, nabízíme řešení.

Kvůli žádosti o půjčku nemusíte osobně docházet na pobočku ani si domlouvat schůzku s finančním poradcem. Nebudeme vás ovlivňovat v rozhodnutí o výšce půjčky ani nabízet další služby. Veškerou komunikaci zastane internet. Online vyplníte žádost i si v průběhu splácení ověříte aktuální stav. Při rozhodování o půjčce si můžete v klidu projít veškeré podmínky. Vaší rozvaze je k dispozici také praktický interaktivní nástroj, ve kterém si můžete v klidu projít variabilní částku, o kterou budete žádat. Okamžitý přehled o výšce i termínech následujících splátek vám pomůže objektivně zhodnotit vaše možnosti a rozumně vybrat půjčku, která domácí rozpočet zatíží minimálně.

Pro vyplnění žádosti stačí mail, bankovní účet a mobilní telefon. Autorizační SMS potvrdí vzájemnou totožnost. Automatizovaný schvalovací systém v řádech minut vyhodnotí vaši žádost a informuje o výsledku, který je ve většině případů kladný. Schválenou částku ihned převádíme na váš účet. Vše probíhá rychle, srozumitelně a věcně.

Bez zbytečných poplatků

Nepostavíme před vás složité smlouvy. Veškeré podmínky a údaje jsou srozumitelné. Splátkový kalendář jasně vyjádří termíny i výšky splátek, které navíc zůstávají po celou dobu splácení neměnné. Obávaný vysoký úrok je zbytečný strašák. Nebankovní půjčky jsou zatížené vyšší sazbou, v tomto případě se však jedná o nízké částky a krátké termíny. Výsledná suma úroků je srovnatelná s poplatkem, který v rámci několika set korun bohatě vyrovná dostupnost půjčky i nadstandardní služby. Administrativní poplatky, poplatek za schválení žádosti ani žádné skryté poplatky neúčtujeme!

I v případě předčasného splacení půjčky vás nebudeme zatěžovat další administrativou nebo penále. Jsme vám kdykoli k dispozici, i pokud se vaše situace nadále komplikuje. Dojdete-li k závěru, že nebudete schopni dodržet sjednané termíny, informujte nás. Vždy se vám pokusíme vyjít vstříc. Nabídneme odložení splátky nebo nový systém. Půjčky Cool Credit jsou navržené pro běžné klienty, počítají s možnými komplikacemi. Samozřejmě je i v našem zájmu získat zpět vloženou částku. Místo marných upomínek vám nabídneme nové schůdné řešení.

Nikdo vás neomezí

Vaši situaci ani vás nebudeme hodnotit ani soudit. Plně respektujeme vaše rozhodnutí. Pomůžeme vám najít cestu ven z nepříjemné životní situace. Důležité je odrazit se, uspořádat osobní výdaje a najít znovu rovnováhu. Finanční experti doporučují vytvořit ideální finanční rezervu, která by překlenula možné náročné období, zajistila nákup nového vybavení nebo kryla opravu auta. Stejně jako vy si i my uvědomujeme, jak náročné je udržet životní standard a dlouhodobě uchovat naspořené peníze.

Rychlá půjčka pro každého je vytvořená právě pro situace, kdy není možné využít rezervní zdroje. Nepřinášíme vám komplikace a dlouhodobé závazky. Pomáháme vám získat čas a zajistit lépe vaše potřeby. Pozor však na neuvážené nákupy nebo rozhodnutí. Luxusní dárky, drahé dovolené nebo náročné moderní vybavení by vždy mělo vyplnit období, kdy máte s jistotou zajištěné všechny základní výdaje a můžete spoléhat na již zmíněnou rezervu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka