×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka v nouzi

Rychlá půjčka v nouzi

Rychlá půjčka v nouzi nepředstavuje vysokou hotovost, která má zastřešit investici do bydlení, pořízení vybavení nebo vyřešení vážných problémů. Nouzí rozumíme nešťastný souběh okolností, náhlé nebo nepředpokládané výdaje, které vám zbytečně přidělávají starosti a komplikují obvyklý chod domácnosti. Nechceme vás strašit katastrofickými scénáři.

Finanční poradci doporučují držet si rezervu ve výši několika měsíčních platů. Bohužel v současné době stále rostoucích cen je taková částka nereálná. Měsíční příjmy odčerpává nájem, platby za služby, ale také nákup potravin, náklady na dojíždění do práce. Rodiny s dětmi jsou zatížené platbami školného, nákupem pomůcek, v pololetních intervalech je třeba uhradit relativně vysoké částky za kroužky, školy v přírodě nebo sportovní kurzy. Obyčejná porucha pračky, lednice nebo havarovaný vůz pak zásadně naruší již dost napnutý rozpočet.

Velké řetězce nabízí nákup zboží na splátky, chybějící sumu je možné žádat i v bance. Podmínky pro uzavření smlouvy o půjčce jsou však vázány poměrně přísnými podmínkami a nezřídka spojené i s delším intervalem schválení a vyřízení. Početná skupina žadatelů není schopna splnit podmínky. Matky na mateřské, důchodci, studenti, nebo povolání spojená s OSVČ se ocitají v komplikované situaci. Zcela zbytečně hledají složitá řešení.

Náhlý nedostatek prostředků nemusí být důvodem k sebeobviňování ze špatného hospodaření. A rozhodně nesmí stát za prodlevou v úhradě nutných výdajů. Některé poplatky jsou spojené s vysokými penále z prodlení, které následuje zablokování služeb a ztráta důvěryhodnosti. Cool Credit připravil právě pro tyto situace optimální řešení. Rychlá půjčka v nouzi vám zajistí chybějící částku, s rychlým a jednoduchým vyřízením pomůže překlenout náročné období.

Neztrácejte čas

Rychlá půjčka v nouzi zastupuje nepružné bankovní půjčky. Nemusíte absolvovat vleklé jednání na pobočce, domlouvat si osobní schůzku s naším zástupcem ani procházet dlouhé formuláře a podmínky. Cool Credit nabízí veškeré služby moderně. Jednoduchá online aplikace vás provede žádostí o půjčku, pomůže vám optimálně zvolit cílovou částku a zajistí vám nepřetržitou kontrolu nad stavem splácené půjčky.

V klidu doma si můžete projít podmínky. Neschováváme se za složité zkratky, neuvádíme text pod čarou drobným písmem. Veškeré dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné. Garantujeme stálé podmínky od potvrzení spolupráce až do splacení půjčky. V průběhu splátek nenavyšujeme úroky, neúčtujeme skryté poplatky, částky za administrativu nebo schválení.

Formulář pro schválení půjčky obsahuje pouze nejnutnější údaje. Pro vyplnění a další kroky potřebujete pouze přístup k internetu, mailovou adresu, mobilní telefon a číslo bankovního účtu. SMS autorizuje navázanou spolupráci. Speciálně upravené systémy vyhodnotí vaši žádost a v rámci několika minut od nás dostanete odpověď. Půjčku schválíme a ihned zadáváme příkaz k úhradě.

Peníze máte zcela k dispozici. Nemusíte uvádět důvod půjčky, ani zpětně dokladovat, jak jste s částkou naložili. Respektujeme vaše soukromí a věříme, že si peníze půjčujete ze závažných důvodů.

Služby pro vás

Kdykoli nás můžete kontaktovat a kdykoli si můžete ověřit stav splácené půjčky. Vlastní profil zobrazí předepsaný splátkový kalendář i již provedené úhrady. Nemusíte se obávat vysokých úroků ani nevýhodných podmínek. Nebankovní půjčky jsou sice spojené s vyšší sazbou, nicméně v tomto případě se pohybujeme v minimálních nákladech. Malé částky půjčené na krátkou překlenovací dobu převádí vysoký úrok do řádu sta korun. A to je cena, která je mnohonásobně vykoupena okamžitým jednáním a dispozicí chybějící částky. Bez nutnosti zavázat dalšího věřitele, nebo doložení dokumentů o příjmech, nahlížení do registru nebo dalších omezení. Nevyčleníme vás ze skupiny žadatelů, uděláme si na vás čas a pomůžeme vám ze složité situace.

Věříme vám

Cool Credit důvěřuje vašemu rozhodnutí. Akutní nouze může potkat každého a je na místě řešit problém zavčasu. V žádném případě nezneužíváme vaší situaci a nechceme se na vás obohatit. Naopak, pomůžeme vám překlenout náročné období. Dáme vám k dispozici chybějící hotovost, získáme pro vás čas splatit nutné výdaje a znovu získat stabilitu. V případě, že se vaše situace dále komplikuje, komunikujte s námi. Vyjdeme vám vstříc, nabídneme nové řešení oddálením splátky nebo novým splátkovým kalendářem. Samozřejmě podpoříme i váš zájem o dřívější splacení. Pokud získáte možnost uhradit naši půjčku dřív, nebudeme váš záměr blokovat a ani pokutovat.

Projděte si naše stránky. Na trhu působíme s dlouholetou zkušeností, vždy vystupujeme jako důvěryhodný partner s jasně danými pravidly. K dispozici je vám i praktický interaktivní nástroj, ve kterém můžete variabilně měnit zvažovanou částku. Získáte okamžitý přehled o výšce i počtu návazných splátek. Lépe se zorientujete, stanovíte vhodnou výši půjčky, která vás v budoucnu neohrozí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka