×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?

Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?

Online půjčky jsou díky dostupnosti a rychlosti ve vyřízení ideálním řešením pro překlenutí nepříznivého období. Příkladem může být zpožděná výplata, potřebujete včas uhradit závazky, nájem, energie a rozdíl několika málo dní vás postaví do velmi nepříjemné situace.

Rozbité auto můžete nechat opravit bez ihned a znovu řešit rodinnou logistiku i vlastní dojíždění do práce s minimálními dopady. Totéž platí pro případ, že se vám rozbije velký domácí spotřebič. Nemusíte žádat o spotřebitelský úvěr a dokladovat dostatečnou výšku příjmů. Novou pračku nebo ledničku si jednoduše vyberete a koupíte hned.

Neplatíte dlouho

Krátkodobé půjčky jsou postavené na jednoduchém systému. Žádosti se nejčastěji pohybují v řádech několika tisíc. Krátká doba splácení nezatíží rodinný rozpočet nepřiměřenou částkou. Splácení nemusíte přizpůsobit další měsíce, rychleji závazek vyrovnáte a znovu najdete finanční rovnováhu. Nemusíte se bát břemene, které byste s sebou nesli do dalších období.

Nečekáte dlouho

Velkou výhodou online půjček je dostupnost. Nemusíte docházet do pobočky k osobnímu jednání ani dávat dohromady rozsáhlé podklady. Ušetříte čas už při samotném vyřizování.

Cool Credit představuje veškeré informace na přehledném webu. V klidu si můžete nastudovat podmínky a zvážit možnosti. Vašemu rozhodování pomůže i interaktivní kalkulačka. S reálnými čísly se zodpovědně rozhodnete o cílové částce. Budete pracovat s jistotou, že vás splácená suma přílišně nezatíží. Současně s půjčkou vám nebudou nuceny další služby nebo pojištění. Nikdo vás nebude hodnotit ani ovlivňovat.

Nepřeplatíte

Nebankovní půjčky pracují s vyšším rizikem. Nabízí prostředky i bez dokladu výšky příjmů, schválení neovlivní ani kontrola v registru dlužníků, nelimitují žadatele a jsou schopné poskytnout finance i rodičům na mateřské, studentům nebo důchodcům. Vyšší riziko vyvažuje vyšší úroková sazba. Nicméně ani obávaný vysoký úrok nepředstavuje reálný problém. Pokud však přepočítáte úrok na konkrétní sumu, v řádech nízké půjčky vyřízené na krátké období, tak dostanete akceptovatelnou částku, která plně vyrovná pohodlí a rychlost, s jako peníze získáte. Navíc ušetříte další náklady, Cool Credit neúčtuje poplatky za vyřízení, penále za předčasné splacení ani jiné skryté poplatky.

Neobviňujte se zbytečně ze špatného hospodaření. Krátkodobé problémy s nedostatkem financí řeší drtivá většina rodin. Důležité je včas se postavit problémům a snažit se vážné závazky uhradit včas. Cool Credit představuje řešení, které vám uvolní ruce a pomůže překonat náročné období. Vždy se snaží vyjít vstříc, problémy s následným splácením řeší oddálením platby nebo novým splátkovým kalendářem. Předčasné splacení netrestá účtovaným penále. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka