×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

SMS půjčka pro důchodce

SMS půjčka pro důchodce

Bez některých domácích spotřebičů se dnes jen s obtížemi obejdeme. Automatická pračka, lednice, sporák - běžné vybavení denně slouží a s jejich pomocí se samozřejmostí počítáme, dokud se neobjeví náhlá závada. Bohužel u většiny poruch vám servisní firmy navrhnou jediné řešení - zakoupení nového spotřebiče. I při sebelepším plánování je takový náhlý výdaj nepříjemnou zátěží, v některých domácnostech je částka pro pořízení nové věci nedosažitelná. Nemusíte hledat složitá řešení ani žít v nekomfortních podmínkách. Náhlé výdaje jsou strašákem, kterého se však již nemusíte tolik obávat.

SMS půjčka pro důchodce nabízí jednoduché a rychlé řešení. Pomůže vám snadno dosáhnout k potřebné částce, nevyžaduje namáhavá jednání ani zbytečné cesty do banky. Podání žádosti i schvalovací řízení probíhá vyplněním jediného dotazníku, k žádosti nemusíte uvádět důvody ani zbytečné podrobné informace. Proč také? Služby mají za úkol pomoci vám, zbytečně neztěžují situaci nepřehledným jednáním. Délku splácení i výši můžete volit tak, aby byla pro vás únosná.

Nemusíte obcházet banky ani vyplňovat nesrozumitelné formuláře

Náhlý nedostatek financí je sám o sobě velmi nepříjemnou situací. Nechceme a nebudeme vám přidávat starosti s hledáním kontaktů, cestou na pobočku, dlouhým čekáním ani vyplňováním nepřehledného stohu dokumentů. Nebudeme na vás mluvit složitými termíny ani vám současně s půjčkou nabízet další nadbytečné bankovní služby. Podmínky půjčky i podání žádosti jsou jasné a jednoduché. Navíc vše vyřídíte doma, ve svém klidném prostředí. Úvodním krokem je vyplnění zcela srozumitelného formuláře. Pro posouzení žádosti je třeba uvést pouze své iniciály, kontaktní telefon a email. Nebudeme pátrat po důvodech půjčky, nemusíte zpětně dokládat využití půjčené částky.

Přehledný posuvný řádek vám zobrazí varianty v libovolné výšce půjčky, délce splácení i výši splátek. Téměř okamžitý převod částky vám pomůže okamžitě řešit náhlé výdaje. Schvalovací proces řídí automatizovaný systém, vyhodnotí výšku splátky i časový úsek splácení. Nebudeme necitlivě odmítat vaši žádost pro váš věk, nepotřebujeme dokládat příjmy za dlouhé období, ani vás nebudeme zavazovat podmínkou dalších ručitelů. K našim klientům přistupujeme ohleduplně. Důležitá je také bezpečnost systému. K vašim penězům budete mít přístup pouze vy. Po schválení žádosti zašleme na váš mobil autorizační kód. Teprve po vašem potvrzení zašleme schválenou částku na váš účet.

Ohleduplné jednání

Váš osobní život zcela respektujeme a nebudeme žádat víc, než údaje, které jsou uvedené v občanském průkazu. Půjčené peníze nebudeme vyvažovat jakýmikoli jinými závazky. Zajistíme naprostou bezpečnost svěřených údajů. Kontaktní adresu a telefon využijeme jen a pouze pro oznámení schválení žádosti a pro převod částky. V žádném případě vás nebudeme samovolně kontaktovat, nabízet vám další služby. Vaše údaje nepostoupíme marketingovým firmám!

Příznivé podmínky

Ve chvíli odsouhlasení půjčky získáte kompletní informace. Nemusíte se obávat skrytých poplatků, drobných podmínek psaných miniaturním písmem na konci úvěrové smlouvy. Nemusíte rozumět složitým právním postupům ani se orientovat ve finančních odborných termínech. Nic z toho není třeba - informace od nás jsou srozumitelné a podmínky zůstávají neměnné po celou dobu trvání smlouvy. Úroková sazba, výše splátek i splátkový kalendář pro vás budou hlavním výstupem. V případě, že nebudete schopni z jakéhokoli důvodu plnit stanovené podmínky, opět vás budeme srozumitelně informovat o dalším možném řešení.

Nebudeme vás pokutovat za špatný vývoj vaší situace. Navrhneme vám krátké prodloužení splátkového kalendáře. Odstup můžete volit podle aktuální situace v řádech dnů až jednoho měsíce. Nebojte se o svých problémech mluvit, vždy komunikujte a včas oznamte možné prodlení. Pomůžeme vám vyřešit prvotní problém a pak rádi nabídneme nové varianty i ve splacení plné výše. Pokuty nebo úroky z prodlení se mohou vyšplhat do vysokých částek, ale pouze a jen v případě trvalých problémů, nedostatečné komunikace a jasné nevůle své závazky uhradit. Vás se tento případ nemůže týkat.

Rozumné řešení

SMS půjčka pro důchodce je navržená s ohledem na jednoduchost a naprostou bezpečnost. Matoucí podmínky, nesrozumitelné termíny, nevýhodné úroky - ne, nebudeme v žádném případě zneužívat vaši tíživou situaci. Jsme tady, abychom vám pomohli dobře zvládnout nepříjemnou situaci a vyřešili v krátkém termínu nedostatek financí. Vždy apelujeme na dobrou rozvahu žádané výšky půjčky i možnosti splácení. Na webu si můžete projít naše obchodní podmínky.

Před vyplněním žádosti zvažte, jak splácení v následujícím krátkém období zatíží váš běžný rozpočet. Vysoké úrokové sazby jsou zbytečnou obavou. Pokud si půjčujete částku do deseti tisíc na krátkou dobu, je pro vás naše půjčka vždy výhodným řešením. Budete mít peníze ihned k dispozici, neohrozíte váš životní komfort, nezhoršíte svou situaci navalováním dalších problémů. Úrok rozpočtený do krátkého splátkového kalendáře je pouze minimálním poplatkem za ušetřený čas i energii, dá vám jistotu v úspěšném řešení, uchrání vás namáhavých řízení v bankách s minimální šancí na úspěch.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka