×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

SMS půjčka pro OSVČ

SMS půjčka pro OSVČ

Vaším snem bylo plánovat si pracovní i volný čas lépe, jinak než řízenou pracovní dobou. Svůj plán můžete lépe dělit mezi práci a rodinu, můžete volněji cestovat nebo se intenzivně věnovat koníčkům. Lépe můžete rozvíjet svůj potenciál i schopnosti. Nemusíte cestovat za prací každý den, probíjet se zácpou a sdílet kancelář s neohleduplnými kolegy. Vaše povolání - poskytované služby, prodej zboží, výroba nebo řemeslo vám umožňuje pracovat z domova nebo z vybavené dílny. Práce na volné noze přináší mnohé výhody, ale v mnoha ohledech vás zařadí mezi zatracence. Alespoň tak si občas připadáte.

Staráte se sami o sebe, nežádáte stát o příspěvky, nevyužíváte zdarma žádné výhody. Platíte si telefon a internet, počítač i veškeré pracovní vybavení si pořizujete také sami. Musíte si zařídit opravy, servis, náhradní náplně, náklady zvyšuje i provoz auta. Své práci musíte vyhradit i kus soukromého prostoru v bytě. Místo dobrého pocitu z odvedené práce a podpory se však často dostáváte do problémů s pozdními platbami vašich zákazníků. Svou práci odvádíte na 100% a podle zadaného termínu. O dodržování termínů splatnosti... byste ale mohli vyprávět.

Z platby vlastního nájmu nebo jiných poplatků vás nikdo neoprostí a ani nepřijme omluvenku, že vaše peníze čekáte již druhý měsíc a stále je drží jiná strana. Pokud se k nastřádaným potížím přidá rozbitý počítač, porucha auta nebo jiný nenadálý nutný výdaj, dostáváte se do velmi nepříjemné situace. Rozhodně je nesmysl podstupovat riziko v omezení služeb, například u telefonního operátora se k pozdní platbě velmi rychle načítají úroky z prodlení a pokuty z upomínek. Následuje omezení služeb a další problémy s blokováním karty. Svou dočasnou platební neschopností v žádném případě nesmíte ohrozit běžné fungování vaší živnosti a ani byste neměly omezit běžné fungování vaší rodiny. SMS půjčka pro OSVČ může být tím pravým řešením, pomůže vám okamžitě překlenout nedostatečnou hotovost, splatí za vás nájem, opravu auta nebo pomůže rychle koupit nové vybavení.

Bez dlouhého jednání

Rychlé nebankovní půjčky jsou nastavené přesnými a dobře srozumitelnými pravidly. Na našich stránkách můžete k rozvaze využít interaktivní nástroj. Volně můžete měnit výšku půjčky a hned uvidíte zobrazený výpočet konkrétní výšky i počtu splátek. Snadno si tak uděláte jasnou představu, lépe vyhodnotíte vaše reálné možnosti splatit pohledávku a vyhnout se dalším problémům. Samotná žádost o poskytnutí půjčky je neméně jednoduchá. Stačí vyplnit základní údaje, uvést platné telefonní číslo, mailovou adresu a bankovní spojení. Po autorizaci SMSkou předáváme vaši žádost automatizovanému schvalovacímu systému. Kvůli pár tisícikorunám nemusíte dokladovat měsíční příjmy, vyplňovat složité formuláře ani dlouze čekat v bance. Celý proces zabere pár minut vám i nám. Zpětná kladná odpověď zároveň aktivuje převod požadované částky. Formality vyřídíte z domova od počítače. Nemusíte jezdit do města do konkrétní pobočky, stát frontu ani si připravovat podklady pro jednání.

Jasně dané a neměnné podmínky

Velkou výhodou SMS půjčky pro OSVČ je věcné jednání a pevně stanovené podmínky. Ve chvíli schválení půjčky vám předáme konkrétní přesná čísla – termíny i výšku splátek. V klientském profilu můžete kdykoli ověřit stav vašeho účtu. Pokud se vaše situace vyvine příznivým směrem, můžete také kdykoli urychlit splácení nebo celou půjčku splatit předčasně. Proč bychom vás pokutovali za to, že nám vracíte půjčené peníze dřív? Nepracujeme se skrytými poplatky, neúčtujeme si za vyřízení žádosti, nechceme po vás nadbytečná pojištění.

Nejsme banka! Nebudeme vás trápit sledem otázek a nebudeme chtít, abyste doložili účel vynaložené půjčky. Jsme tady pro to, abychom vám pomohli získat čas. S penězi srovnáte dlužné faktury za nákup materiálu, splatíte s minimálním prodlením účty za telefon, internet nebo jiné služby. Platby nájemného, vodné, stočné, servis vozu, nové vybavení... Nebudeme pátrat, proč jste se ocitli ve špatné situaci, nebudeme vás hodnotit ani poučovat. Budeme tady pro vás i ve chvíli, kdy se vaše situace obrátí v dalším nepříznivém kroku. Komunikujte s námi. Nebudeme vám dělat potíže, upomínat vás nebo vás strašit exekucí. Naopak, pochopíme vaše problémy, nabídneme vám prodloužení splátkového kalendáře nebo jeho úpravu.

Věříme vám

Jsme si jisti, že umíte dobře hospodařit se svými penězi a v naší praxi se setkáváme s podobnými problémy, jaké aktuálně řešíte i vy. Problémy s marným čekáním na úhradu služeb nebo odvedené práce. Nešťastné období se podepíše na vaší psychické pohodě, nabaluje na sebe další komplikace a nepříjemnosti. Vystupte ze začarovaného kruhu a zapracujte na zlepšení. Jsme tady pro vás, získáme pro vás čas, pomůžeme vám odrazit se ode dna a začít znovu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka