×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

SMS půjčka pro studenty

SMS půjčka pro studenty

Takže prima. Povedlo se vám dohnat studijní plán, zařídit si brigádu i poplatit veškeré poplatky – nájem, telefon, internet, školné. Ve chvíli, kdy se na vašem účtu přesýpá pár desetikorun, se vám zavaří počítač nebo rozbije mobil. Krom ztracených kontaktů a dat potřebujete slušné vybavení pro doplnění studia, práci na projektech i pro osobní záležitosti. Počítač a mobil jsou dnes naprostou samozřejmostí a nutností. Neméně důležité je i bydlení, efektivní systém sdíleného bytu s dalšími kamarády je fajn, nemusíte se mačkat na koleji, máte větší soukromí a klid, pokud spolubydlící vypoví další měsíc nájmu a nečekaně se neodstěhuje. Bydlet někde musíte, platit nájem také ale dvojnásobek původní částky vám značně zkomplikuje život.

Ale dost o špatných zprávách, řízení financí vám může zkomplikovat i příjemná událost. Studentům se může do cesty dostat lákavá nabídka v cestě do zahraničí. Jedinečná příležitost vyzkoušet si a vypilovat cizí jazyky, získat nové kontakty a užít si. Nabídka na poslední chvíli vám ale nedá prostor čekat na výplatu brigády. Žádat o půjčku rodiče nebo kamarády, to není váš styl. Nebo prostě není od koho si půjčit.

Nekomplikujte si život a postavte se výzvám čelem. SMS půjčka pro studenty vám nabízí poměrně jednoduchou a rychlou možnost opatřit si potřebný obnos a bez nevýhodných podmínek půjčku splatit. Nemusíte obíhat banky, shánět ručitele ani se bát nediskrétního jednání.

Jednoduše a hned

Formulář žádosti o půjčku vyplníte na internetu. Jediné podmínky, které musíte splnit je občanství ČR, plnoletost, aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Tedy vcelku nic komplikovaného. Základní údaje vyplníte během pár minut. Ověřovací sms potvrdí vaši totožnost a oběma stranám, nám i vám, autorizuje další postup. Stejně rychlé je i schvalování žádosti. Automatizovaný systém vyloučí možná rizika a ve většině případů kladně potvrdí přijetí žádosti.

SMS půjčka pro studenty je založena pro okamžité řešení indispozice menších částek. Kvůli půjčce pár tisíc si nemusíte půjčovat oblek a česat se. Vyhnete se nepříjemné úřednici za přepážkou, zbytečnému rozhovoru. Nemusíte odpovídat na stupidní dotazy proč si půjčujete, proč nemáte našetřené rezervní peníze a proč nepožádáte o půjčku rodiče. Nikdo vám nebude současně nutit pojištění ani další bankovní služby. Prostě naťukáte žádost, počkáte na odpověď a získáte potřebnou sumu převodem na účet.

Sami za sebe

SMS půjčka pro studenty vás nesváže. Smluvní vztah je předem jasně definovaný, přesně vymezuje vaše povinnosti. Smlouva uvádí půjčenou sumu, termíny i výšku splátek. Neuvádíme složité podmínky, nepíšeme drobným písmem za hvězdičkou, neodkazujeme se na další dodatky. Náš krátkodobý vztah je daný jednoduchými čísly. Neměníme podmínky, nezvyšujeme výšku úroku, nebudeme vás lákat k vyšší půjčce. Potřebujete tolik, vyhovuje vám daný termín - v pořádku.

Naše půjčky jsou nastavené jednoduchými pravidly. Přesto se může stát, že se vaše finanční situace nebude vyvíjet ideálně. Komunikujte s námi. Nečekejte na poslední chvíli, jakékoli zdržení nebo problém s námi můžete otevřeně konzultovat. Vyjdeme vám vstříc, prodloužíme termín nebo upravíme počet splátek. Konec konců je i v našem zájmu získat půjčenou částku zpět. Žalováním nebo posíláním exekutorů si příliš nepomůžeme, vleklé spory nic neřeší. Věříme, že umíte dobře odhadnout svou situaci a schopnost dostát svým závazkům.

A opět, nebudeme jen u nepříjemných změn. Vaše situace se přeci může obrátit i příznivým směrem. Finanční injekce, přeplatek nebo bonus z brigády můžete okamžitě využít k dřívějšímu srovnání půjčky. Ani tady vám nebudeme komplikovat život a trvat na procedurách. Za předčasné splacení nebudete platit pokutu, vyplňovat žádost ani nic podobného.

Nenechte se vystrašit

Rychlé nebankovní půjčky s sebou přináší vyšší úroky, vezměte si ale k ruce obyčejnou kalkulačku. Potřebujete jen pár tisíc a potřebujete je na chvíli. Nepůjčujete si miliony ani nestavíte dům. Vyšší úroky se v nízké půjčce rozmělní do výše poplatku. Za pár stovek v úrocích získáte možnost okamžitě získat nové vybavení, vyhnete se problémům s platbou nájmu, omezení služeb telefonních operátorů nebo jiných komplikací. Navíc o půjčku nemusíte složitě žádat, zakládat si účet u poskytovatele, svěřovat se okolí nebo nedůstojně shánět ručitele. Vysoké úroky, exekuce, ostuda - proboha proč?

Dobře zvažte všechny možnosti

Na našich stránkách můžete využít praktický interaktivní nástroj, který vám přesně zobrazí variabilní výšku půjčky, dobu splácení i výšku splátek. Získáte skvělý přehled o tom, jak uzpůsobit vaše finance v následujícím období. Přesto naše klienty vždy nabádáme k odstupu. Uvažte i jiné možnosti, oddálení splátky jiné straně, možnost nákupu vybavení u velkých prodejců na splátky nebo návrhu splátkového kalendáře přímo s danou firmou nebo osobou. Rádi vám pomůžeme překlenout náročné období, jsme vám k dispozici, ale varujeme před lehkomyslným zadlužením.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka