SMS půjčka pro studenty

Takže prima. Povedlo se vám dohnat studijní plán, zařídit si brigádu i poplatit veškeré poplatky – nájem, telefon, internet, školné. Ve chvíli, kdy se na vašem účtu přesýpá pár desetikorun, se vám zavaří počítač nebo rozbije mobil. Krom ztracených kontaktů a dat potřebujete slušné vybavení pro doplnění studia, práci na projektech i pro osobní záležitosti. Počítač a mobil jsou dnes naprostou samozřejmostí a nutností. Neméně důležité je i bydlení, efektivní systém sdíleného bytu s dalšími kamarády je fajn, nemusíte se mačkat na koleji, máte větší soukromí a klid, pokud spolubydlící vypoví další měsíc nájmu a nečekaně se neodstěhuje. Bydlet někde musíte, platit nájem také ale dvojnásobek původní částky vám značně zkomplikuje život.

Ale dost o špatných zprávách, řízení financí vám může zkomplikovat i příjemná událost. Studentům se může do cesty dostat lákavá nabídka v cestě do zahraničí. Jedinečná příležitost vyzkoušet si a vypilovat cizí jazyky, získat nové kontakty a užít si. Nabídka na poslední chvíli vám ale nedá prostor čekat na výplatu brigády. Žádat o půjčku rodiče nebo kamarády, to není váš styl. Nebo prostě není od koho si půjčit.

Nekomplikujte si život a postavte se výzvám čelem. SMS půjčka pro studenty vám nabízí poměrně jednoduchou a rychlou možnost opatřit si potřebný obnos a bez nevýhodných podmínek půjčku splatit. Nemusíte obíhat banky, shánět ručitele ani se bát nediskrétního jednání.

Jednoduše a hned

Formulář žádosti o půjčku vyplníte na internetu. Jediné podmínky, které musíte splnit je občanství ČR, plnoletost, aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Tedy vcelku nic komplikovaného. Základní údaje vyplníte během pár minut. Ověřovací sms potvrdí vaši totožnost a oběma stranám, nám i vám, autorizuje další postup. Stejně rychlé je i schvalování žádosti. Automatizovaný systém vyloučí možná rizika a ve většině případů kladně potvrdí přijetí žádosti.

SMS půjčka pro studenty je založena pro okamžité řešení indispozice menších částek. Kvůli půjčce pár tisíc si nemusíte půjčovat oblek a česat se. Vyhnete se nepříjemné úřednici za přepážkou, zbytečnému rozhovoru. Nemusíte odpovídat na stupidní dotazy proč si půjčujete, proč nemáte našetřené rezervní peníze a proč nepožádáte o půjčku rodiče. Nikdo vám nebude současně nutit pojištění ani další bankovní služby. Prostě naťukáte žádost, počkáte na odpověď a získáte potřebnou sumu převodem na účet.

Sami za sebe

SMS půjčka pro studenty vás nesváže. Smluvní vztah je předem jasně definovaný, přesně vymezuje vaše povinnosti. Smlouva uvádí půjčenou sumu, termíny i výšku splátek. Neuvádíme složité podmínky, nepíšeme drobným písmem za hvězdičkou, neodkazujeme se na další dodatky. Náš krátkodobý vztah je daný jednoduchými čísly. Neměníme podmínky, nezvyšujeme výšku úroku, nebudeme vás lákat k vyšší půjčce. Potřebujete tolik, vyhovuje vám daný termín – v pořádku.

Naše půjčky jsou nastavené jednoduchými pravidly. Přesto se může stát, že se vaše finanční situace nebude vyvíjet ideálně. Komunikujte s námi. Nečekejte na poslední chvíli, jakékoli zdržení nebo problém s námi můžete otevřeně konzultovat. Vyjdeme vám vstříc, prodloužíme termín nebo upravíme počet splátek. Konec konců je i v našem zájmu získat půjčenou částku zpět. Žalováním nebo posíláním exekutorů si příliš nepomůžeme, vleklé spory nic neřeší. Věříme, že umíte dobře odhadnout svou situaci a schopnost dostát svým závazkům.

A opět, nebudeme jen u nepříjemných změn. Vaše situace se přeci může obrátit i příznivým směrem. Finanční injekce, přeplatek nebo bonus z brigády můžete okamžitě využít k dřívějšímu srovnání půjčky. Ani tady vám nebudeme komplikovat život a trvat na procedurách. Za předčasné splacení nebudete platit pokutu, vyplňovat žádost ani nic podobného.

Nenechte se vystrašit

Rychlé nebankovní půjčky s sebou přináší vyšší úroky, vezměte si ale k ruce obyčejnou kalkulačku. Potřebujete jen pár tisíc a potřebujete je na chvíli. Nepůjčujete si miliony ani nestavíte dům. Vyšší úroky se v nízké půjčce rozmělní do výše poplatku. Za pár stovek v úrocích získáte možnost okamžitě získat nové vybavení, vyhnete se problémům s platbou nájmu, omezení služeb telefonních operátorů nebo jiných komplikací. Navíc o půjčku nemusíte složitě žádat, zakládat si účet u poskytovatele, svěřovat se okolí nebo nedůstojně shánět ručitele. Vysoké úroky, exekuce, ostuda – proboha proč?

Dobře zvažte všechny možnosti

Na našich stránkách můžete využít praktický interaktivní nástroj, který vám přesně zobrazí variabilní výšku půjčky, dobu splácení i výšku splátek. Získáte skvělý přehled o tom, jak uzpůsobit vaše finance v následujícím období. Přesto naše klienty vždy nabádáme k odstupu. Uvažte i jiné možnosti, oddálení splátky jiné straně, možnost nákupu vybavení u velkých prodejců na splátky nebo návrhu splátkového kalendáře přímo s danou firmou nebo osobou. Rádi vám pomůžeme překlenout náročné období, jsme vám k dispozici, ale varujeme před lehkomyslným zadlužením.

Mám zájem o půjčku