Standardní půjčka

Rychlé splacení jednou splátkou do 30 dnů.

1 000 - 20 000 Kč
Počet splátek: 1 | 5 - 30 dnů
Úhrada v 1 splátce

Reprezentativní příklad pro půjčku:
Celková výše úvěru 5000 Kč na dobu splatnosti (trvání) 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0% ročně, poplatek 1625 Kč, RPSN 2969%, výše splátky 6625 Kč. Celková splatná částka je 6625 Kč. Pro identifikaci majitele účtu je zasílána částka ve výši 1 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Půjčka na tři splátky

Splácet můžete v pohodě po menších splátkách během tří měsíců.

7 500 - 15 000 Kč
Počet splátek: 3 | 90 dnů
Předem stanovené měsíční splátky

Reprezentativní příklad pro půjčku:
Celková výše úvěru 7500 Kč na dobu splatnosti (trvání) 90 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0% ročně, poplatek 4500 Kč, RPSN 1791%, výše splátky 4000 Kč, počet splátek: 3. Splatnost splátek je 30., 60. a 90. den od poskytnutí úvěru. Celková splatná částka je 12000 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Jak získat rychlou půjčku online?

1 Zvolte částku

Pomocí posuvníku zvolte požadovanou částku a dobu splácení a klikněte na tlačítko Chci půjčku.

2 Vyplňte žádost

Po vyplnění žádosti potvrďte souhlas s úvodními podmínkami a poučením. Zadejte autorizační kód zaslaný prostřednictvím SMS, potvrďte smlouvy a pošlete registrační korunu přes Váš účet.

3 Získejte peníze

Gratulujeme, právě jste se stali naším klientem! Pokud byla půjčka schválena, peníze již putují na Váš účet.

97%
našich uživatelů oceňuje bezkonkurenční jednoduchost využívání našich služeb.


Z bulvárních novin se často na veřejnost dostávají odstrašující příběhy lidí, kteří se stali oběťmi zadlužení. Nerozumně vysoké půjčky, které často pokrývaly zbytečné luxusní zboží nebo dovolené v atraktivních destinacích, nejsou rodiny schopné splácet. Propadají se do pasti a řešení hledají v nejhorší možné variantě – splácením dluhu jinou půjčkou. Po sérii upomínek a řízení následuje exekuce. Takové případy jsou […]

14. 08. 2018

Peníze hned a zcela bez rizika, ale také s naprostým minimem podmínek? Bez poplatků a bez dlouhého čekání. I takové jsou dnešní půjčky, bonusem je také fakt, že není nutné uvádět jejich konkrétní účel. Koho by také zajímalo, zda si je sjednáváte proto, že nevyjdete do výplaty nebo potřebujete okamžitou náhradu za vysloužilý elektrospotřebič. Peníze mohou […]

26. 03. 2018

Podle jakých kritérií vlastně poznáme nejlepší půjčku na trhu? Když hledáme vhodnou půjčku, měli bychom zvážit všechna pro a proti. Nabízí se nám přitom tolik alternativ, že si na vlastní pěst jen obtížně vybereme. Prvořadá jsou tu hlavně čísla – úroková sazba a RPSN prozradí hodně. To ale není všechno! Vzít v potaz ale musíme i […]

22. 02. 2018

Informace o půjčkách

Politika zodpovědného půjčování

Jako poskytovatel krátkodobých půjček se řídíme politikou zodpovědného půjčování. Naše půjčky splňují všechny právní normy České republiky. Zároveň nám záleží na vzájemné důvěře. Snažíme se tak o maximální vstřícnost vůči našim zákazníkům. Pro více informací o zodpovědném půjčování se podívejte na naše Desatero zodpovědného půjčování.

Prodloužení půjčky

Půjčku je možné prodloužit o 7, 15 a 30 dní. V takovém případě je nutné uhradit poplatek za prodloužení uvedený v oddíle Jak splatit. O posouzení prodloužení budete informováni prostřednictvím svého uživatelského profilu, telefonem a e-mailem.

Důsledky nesplácení

Samozřejmě víme, že mohou nastat nepředvídatelné situace, které ohrozí Vaši schopnost splácet. Tento problém je třeba řešit okamžitě, abyste se vyhnuli smluvní pokutě z prodlení. Kontaktujte naše zákaznické centrum a společně problém vyřešíme.

Metody vymáhání

Veškeré vymáhání pohledávek je činěno v souladu s platnými právními předpisy. Po dvou upomínkách Vám zašleme výzvu k okamžitému splacení dluhu. V případě, že neuhrazení půjčky a smluvních poplatků dosáhne 30 dnů podnikneme příslušné právní kroky.

Dopad na kreditní hodnocení uživatelů

V případě, že uživatel našich služeb nereaguje na výzvy k zaplacení pohledávky, pak ho můžeme za pozdní nebo neúplně splacení půjčky nahlásit do úvěrových registrů, což zhorší jeho kreditní hodnocení.

Poskytovatelem úvěru je:
COOL CREDIT, s.r.o.
Václavské náměstí 841/3
110 00 Praha 1
IČ: 02112621


V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Finanční arbitr.

Kancelář finančního arbitra:
  • Legerova 1581/69
  • 110 00 Praha 1
  • Email: arbitr@finarbitr.cz
  • Web: www.finarbitr.cz

Informace o orgánu dohledu:

Orgánem vykonávajícím dohled nad dodržováním povinností stanovených zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.coi.cz, a to do doby, než Česká národní banka rozhodne o žádosti společnosti COOL CREDIT s.r.o. o udělení licence nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru, nejdéle však do doby 18 měsíců ode dne nabytí účinnosti zákona o spotřebitelském úvěru, tj. do 1. 6. 2018, kdy se orgánem dohledu stane Česká národní banka se sídlem Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1, www.cnb.cz.

Spotřebiteli je na internetových stránkách COOL CREDIT zpřístupněn přehled informací a dokumentů, které musí COOL CREDIT poskytnout k posouzení úvěruschopnosti, včetně upozornění, že pokud spotřebitel nesplní povinnost předložit tyto doklady a poskytnout uvedené informace, nebude možné posoudit jeho úvěruschopnost a zápůjčka nebude ze strany COOL CREDIT poskytnuta.

Mohlo by Vás zajímat

Podmínky používání a ochrana soukromí.