Standardní půjčka

Rychlé splacení jednou splátkou do 30 dnů.

1 000 - 20 000 Kč
Počet splátek: 1 | 5 - 30 dnů
Úhrada v 1 splátce

Reprezentativní příklad pro půjčku:
Celková výše úvěru 5000 Kč na dobu splatnosti (trvání) 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0% ročně, poplatek 1625 Kč, RPSN 2969%, výše splátky 6625 Kč. Celková splatná částka je 6625 Kč. Pro identifikaci majitele účtu je zasílána částka ve výši 1 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Půjčka na tři splátky

Splácet můžete v pohodě po menších splátkách během tří měsíců.

7 500 - 15 000 Kč
Počet splátek: 3 | 90 dnů
Předem stanovené měsíční splátky

Reprezentativní příklad pro půjčku:
Celková výše úvěru 7500 Kč na dobu splatnosti (trvání) 90 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0% ročně, poplatek 4500 Kč, RPSN 1791%, výše splátky 4000 Kč, počet splátek: 3. Splatnost splátek je 30., 60. a 90. den od poskytnutí úvěru. Celková splatná částka je 12000 Kč. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Jak získat rychlou půjčku online?

1 Zvolte částku

Pomocí posuvníku zvolte požadovanou částku a dobu splácení a klikněte na tlačítko Chci půjčku.

2 Vyplňte žádost

Po vyplnění žádosti potvrďte souhlas s úvodními podmínkami a poučením. Zadejte autorizační kód zaslaný prostřednictvím SMS, potvrďte smlouvy a pošlete registrační korunu přes Váš účet.

3 Získejte peníze

Gratulujeme, právě jste se stali naším klientem! Pokud byla půjčka schválena, peníze již putují na Váš účet.

97%
našich uživatelů oceňuje bezkonkurenční jednoduchost využívání našich služeb.


Moderní řešení, které nezabere příliš času a dá se využít klidně opakovaně – a to za ještě výhodnějších podmínek. Nebankovní půjčky zkrátka hýbou českým úvěrovým trhem, s jejich rychlostí vyřízení tomu ani jinak být nemůže. Nenechali byste si snad líbit nabídku půjčky, kde je prakticky obratem po odeslání kontaktního formuláře online formou vše vyřízeno? Čekáte jen […]

15. 11. 2017

Ještě ten den, ale lépe ještě tutéž hodinu! Že to není možné? Ale ano, je! Půjčka rychle je k mání doslova na každém rohu, postačí si jen pohlídat tu nejzajímavější nabídku a za krátkou chvíli můžete vyrazit k nejbližšímu bankomatu. Zcela bez rizika, v soukromí, sousedé se nedovtípí, naprosto diskrétní jednání ze strany nebankovního poskytovatele půjčky je zaručeno. […]

02. 11. 2017

Na nic nečekejte, je tu totiž půjčka ihned! Bez poplatků předem, bez ověřování stohů dokumentů, bez čekání a nervů. To vše již patří ve světě nebankovních úvěrů k minulosti, dnes se hraje na jednoduchost a maximální přehlednost. U této půjčky vůbec nezáleží, zda ještě studujete, pracujete či například podnikáte, doporučit se dají vřele i penzistům nebo […]

25. 10. 2017

Informace o půjčkách

Politika zodpovědného půjčování

Jako poskytovatel krátkodobých půjček se řídíme politikou zodpovědného půjčování. Naše půjčky splňují všechny právní normy České republiky. Zároveň nám záleží na vzájemné důvěře. Snažíme se tak o maximální vstřícnost vůči našim zákazníkům. Pro více informací o zodpovědném půjčování se podívejte na naše Desatero zodpovědného půjčování.

Prodloužení půjčky

Půjčku je možné prodloužit o 7, 14 a 30 dní. V takovém případě je nutné uhradit poplatek za prodloužení uvedený v oddíle Jak splatit. O posouzení prodloužení budete informováni prostřednictvím svého uživatelského profilu, telefonem a e-mailem.

Důsledky nesplácení

Samozřejmě víme, že mohou nastat nepředvídatelné situace, které ohrozí Vaši schopnost splácet. Tento problém je třeba řešit okamžitě, abyste se vyhnuli smluvní pokutě z prodlení. Kontaktujte naše zákaznické centrum a společně problém vyřešíme.

Metody vymáhání

Veškeré vymáhání pohledávek je činěno v souladu s platnými právními předpisy. Po dvou upomínkách Vám zašleme výzvu k okamžitému splacení dluhu. V případě, že neuhrazení půjčky a smluvních poplatků dosáhne 30 dnů podnikneme příslušné právní kroky.

Dopad na kreditní hodnocení uživatelů

V případě, že uživatel našich služeb nereaguje na výzvy k zaplacení pohledávky, pak ho můžeme za pozdní nebo neúplně splacení půjčky nahlásit do úvěrových registrů, což zhorší jeho kreditní hodnocení.

Poskytovatelem úvěru je:
COOL CREDIT, s.r.o.
Na Příkopě 988/31
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 02112621


V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Finanční arbitr.

Kancelář finančního arbitra:
  • Legerova 1581/69
  • 110 00 Praha 1
  • Email: arbitr@finarbitr.cz
  • Web: www.finarbitr.cz

Spotřebiteli je na internetových stránkách COOL CREDIT zpřístupněn přehled informací a dokumentů, které musí COOL CREDIT poskytnout k posouzení úvěruschopnosti, včetně upozornění, že pokud spotřebitel nesplní povinnost předložit tyto doklady a poskytnout uvedené informace, nebude možné posoudit jeho úvěruschopnost a zápůjčka nebude ze strany COOL CREDIT poskytnuta.

Produkty


Podmínky používání a ochrana soukromí.