×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Podnikání je vždy velkou výzvou. Velkou motivací je možnost rozvíjet vlastní plány, věnovat se činnosti, která je nejen prací, ale i zájmem nebo koníčkem. Můžete naplno využít svůj potenciál a talent. Můžete si lépe plánovat čas a řídit se vlastními pravidly. Bohužel posun od ideálního stavu k realitě s sebou často přináší víc starostí než výhod. Abyste si udrželi zákazníky, je třeba neustále pružně reagovat na žádané změny, rozmary i manýry. Od skutečné práce vás odvádí náročná administrativa, účetnictví, telefony, emaily. Pracovní doba se pomalu rozlévá přes celý den, a i večer si často sednete k počítači a vyřizujete resty nebo objednáváte materiál.

Musíte neustále řešit a starat se o všechno. Nájem prostor, energie, topení, údržba vozového parku a pohonné hmoty. Jednáte se zaměstnanci a samozřejmě řešíte i daně, sociální a zdravotní pojištění. Máte zodpovědnost za realizovanou práci, dostatečný příjem nových zakázek nebo objednávek a také za podřízené. Bohužel, i když veškeré činnosti řídíte spolehlivě, svou práci musíte často hájit a v horším případě řešíte pozdní úhrady. Bohužel nedostatečná moc získat včas úhrady od klientů dost omezuje vaše běžné fungování. Pokud si nevyhradíte dostatečnou rezervu nebo vám běžné výdaje zkomplikuje náhlá porucha, dostáváte se do velmi nepříjemné situace. Vlastní náklady musíte hradit včas, zaměstnance také, ale k tomu vám nestačí příslib klienta, že fakturu tentokrát uhradí s minimálním zpožděním. Musíte udržovat funkční vůz, nakupovat další materiál pro další zakázky, vybavení, řešit skladové i výrobní prostory. Neobejdete se bez internetového připojení ani mobilu. S pozdními platbami vám jen zbytečně narostou další výdaje v podobě penále a pokut. Dostáváte se do začarovaného kruhu.

Nebankovní půjčka pro podnikatele je právě v této situaci optimálním řešením. Nabídne snadno dostupné peníze, které vám chybí k úhradě nezbytných nákladů. Pomůže vám překlenout vyhrocené období, splatit pohledávky a odrazit se ode dna. Cool Credit na vás neuvalí zbytečnou administrativu ani vás nebude napínat dlouhým schvalovacím řízením. Žádost stačí vyplnit elektronicky, potvrzení o schválení dostanete během pár minut a stejně tak rychle dochází i k převodu peněz na váš účet.

Ušetřete čas i energii

Pro komunikaci s námi o sjednání půjčky vám stačí mobil, mailová adresa a bankovní účet. Proč to komplikovat? Podmínky jsou srozumitelné a jednoduché, hlavně zůstávají po celou dobu spolupráce beze změn. Ještě před rozhodnutím můžete využít interaktivní kalkulačku, která vám přehledně zobrazí výšku i počet splátek podle cílové částky. Můžete měnit výšku půjčky a uvážlivě se rozhodnout o půjčce, která jen minimálně naruší vaše běžné hospodaření v budoucnu. I bez vleklého osobního jednání nebo složitých výpočtů zjistíte přesně - kolik, za kolik a kdy.

Stejně snadný a přehledný je i další postup. Žádost o půjčku vyplníte v pohodlí, klidně během polední pauzy. Udáváte pouze běžné kontaktní údaje. Autorizační sms potvrdí navázanou spolupráci a spustí automatizovaný schvalovací systém. V řádech několika minut jsme schopni potvrdit schválení půjčky. Převod peněz probíhá okamžitě. S penězi můžete naložit podle svého uvážení, ani zpětně není třeba dokládat účty.

Srozumitelně, rychle a spolehlivě

Nebankovní půjčka je vždy spojená s vyšší úrokovou sazbou. V tomto případě se však nemusíte obávat nepřiměřené zátěže ani vysoké dani za snadno dostupné řešení. Půjčujeme zpravidla několik tisíc korun, a navíc na velmi krátkou dobu. Zběžným přepočtem na kalkulačce můžete dojít ke zjištění, že onen obávaný vysoký úrok se okamžitě promění do poplatku v řádech stovek korun. Rychlou a dostupnou půjčkou vám ušetříme čas a pomůžeme předejít dalším problémům. Můžete vyřešit důležité závazky ihned. Banka možná nabízí nižší sazby, ale vymiňuje si přísné podmínky včetně doložení příjmů nebo ručením. Úrokům se nevyhnete ani u domovské banky, většina bankovních půjček účtuje i poplatky za vyřízení, administrativu nebo penále za předčasné splacení. Toho se u nás bát nemusíte.

Nebankovní půjčka pro podnikatele respektuje problémy, se kterými se živnostníci skutečně potýkají. Nepříjemné období můžete jednoduše překlenout půjčkou. Když se vaše situace obrátí lepším směrem, nebudeme vám komplikovat život. Půjčku bez další administrativy nebo poplatků můžete splatit dříve. Vyjdeme vám vstříc i v opačném případě. Pokud se vám do cesty postaví další nenadále výdaje, komplikace a odklady plateb klientů, dejte nám vědět. Ochotně vám nabídneme oddálení splátky nebo nový splátkový kalendář. Obesílání upomínkami nebo neustálé volání je ztrátou času i pro nás. Je naším společným zájmem včas vyrovnat závazky.

Půjčka vyřeší vážné komplikace

Nákup potřebného materiálu, vyrovnání výplat, nájmu, služeb, to jsou pádné důvody pro řešení nedostatku financí půjčkou. Pro podnikání je nutné spolehnout se na auto, které vám pomůže řešit logistiku při cestách za klienty nebo dovážet materiál a výrobky. Důvodem pro dočasné zatížení půjčkou je také příležitost získat velkou zakázku, byť budoucí výdělek předejde investice do materiálu nebo vybavení. Nemusíte se vinit špatným hospodařením, pokud je vaše platební schopnost omezená pozdními platbami vašich klientů. Vaše finanční situace je pouze vaší starostí. Pro své okolí si musíte zachovat profesionální odstup a důvěryhodnost. Rychlá půjčka pro podnikatele je sestavena přesně pro vaše potřeby. Podle daných podmínek vám dáme k dispozici chybějící částku, pomůžeme vám vyřešit palčivý problém a nabídneme důstojné podmínky pro vyrovnání. Nepůjčujte si peníze lehkovážně. Hlavním důvodem pro podporu dostupnosti a rychlosti půjček je snaha pomoci při rozvoji podnikání. Půjčka na dovolenou nebo luxusní dárky není rozumnou variantou a mohla by v blízké budoucnosti vážně narušit finanční rovnováhu a fungování vaší firmy i rodiny.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka