×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Nejvíce oblíbené

Top
článek
Co dělat, když důchod nestačí
Ať nevycházíte s penzí dlouhodobě nebo vás zrovna zaskočily nějaké výdaje a nestačíte na ně, můžete si coby důchodce např. přivydělat; situace má však i jiná řešení. Ne každá je příjemná a někdy vyžaduje rozhodnutí, jakým by se člověk raději vyhnul, mohou však přinést účinné řešení.
25.9.2022
Kde vzít peníze na rozjezd podnikání
Dělat tzv. na sebe nebývá zrovna jednoduché, přesto jde v současnosti v ČR „vlastní cestou“ více než milion OSVČ. A další lidé by se k nim rádi přidali, jenomže jim někdy chybí potřebné finance na rozjezd podnikání, případně by rádi expandovali, ale šetření po pár tisících měsíčně jim připadá zbytečně zdlouhavé. Možností je několik.
Jak se bránit inflaci: 8 způsobů, které fungují
Inflace je dlouhodobým „nepřítelem peněz“, které kvůli ní ztrácí na hodnotě, v důsledku čehož si koupíte za stejnou částku méně zboží i služeb než dříve. Ačkoliv nelze tento ekonomický vliv zastavit, můžete se alespoň částečně inflaci bránit, a to hned několika způsoby.
6 tipů: co dělat, když mi zamítnou půjčku?
Pokud došlo k zamítnutí půjčky a nevíte proč, nežádejte hned u jiné společnosti, scénář by se mohl opakovat – a čím více neúspěchů nasbíráte, tím těžší bude později úvěr získat. Raději se zaměřte na několik bodů, které můžete vy sami ovlivnit a předejít tak dalšímu zamítnutí půjčky.
26.7.2021
Jaké účelové úvěry existují a jaké mají výhody
Když potřebujete peníze na konkrétní účel, mohou vám některé společnosti a banky nabídnout tzv. účelové úvěry s nižší úrokovou sazbou. Nejčastěji se přitom jedná o hypotéku na bydlení, případně o půjčku na koupi auta. Jenže využití peněz pouze na jednu věc s sebou nese i jisté omezení – třeba když se objeví nečekané výdaje, nebo si chcete nechat nějaké peníze v zásobě, kdybyste například nevyšli do výplaty.
...

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 00:00

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!