×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky
Top
článek
Jak se bránit inflaci: 8 způsobů, které fungují
Inflace je dlouhodobým „nepřítelem peněz“, které kvůli ní ztrácí na hodnotě, v důsledku čehož si koupíte za stejnou částku méně zboží i služeb než dříve. Ačkoliv nelze tento ekonomický vliv zastavit, můžete se alespoň částečně inflaci bránit, a to hned několika způsoby.
6 tipů: co dělat, když mi zamítnou půjčku?
Pokud došlo k zamítnutí půjčky a nevíte proč, nežádejte hned u jiné společnosti, scénář by se mohl opakovat – a čím více neúspěchů nasbíráte, tím těžší bude později úvěr získat. Raději se zaměřte na několik bodů, které můžete vy sami ovlivnit a předejít tak dalšímu zamítnutí půjčky.
26.7.2021
Jaké účelové úvěry existují a jaké mají výhody
Když potřebujete peníze na konkrétní účel, mohou vám některé společnosti a banky nabídnout tzv. účelové úvěry s nižší úrokovou sazbou. Nejčastěji se přitom jedná o hypotéku na bydlení, případně o půjčku na koupi auta. Jenže využití peněz pouze na jednu věc s sebou nese i jisté omezení – třeba když se objeví nečekané výdaje, nebo si chcete nechat nějaké peníze v zásobě, kdybyste například nevyšli do výplaty.
Variabilní symbol
Variabilní symbol je identifikátor sloužící pro identifikaci platebního příkazu. Vždy se skládá z číslic a může dosahovat délky maximálně 10 znaků. Neexistuje žádný předpis, který by určoval jak má daný variabilní symbol vypadat a vždy je tak na přijímateli, jaký variabilní symbol bude od odesílatele vyžadovat. Jako variabilní symbol se velice často udává číslo faktury či objednávky.
Ručitel
Ručitel je osoba, která se zavazuje k vyrovnání dluhu v případě, že ho dlužník nebude schopen splatit sám. Nejčastěji se sjednává u vyšší peněžité zápůjčky, aby měl věřitel jistotu, že o vynaložené prostředky nepřijde. Některé banky i nebankovní společnosti vyžadují ručitele u úvěrů nad 0,5 milionu Kč, jiné až od dvojnásobné částky. Kupříkladu u hypoték však v řádech několika milionů už ručitel nestačí a je nutné využít zástavního práva na nemovitost.
...

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned