×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky
Top
článek
26.7.2021
Články
Jaké účelové úvěry existují a jaké mají výhody
Když potřebujete peníze na konkrétní účel, mohou vám některé společnosti a banky nabídnout tzv. účelové úvěry s nižší úrokovou sazbou. Nejčastěji se přitom jedná o hypotéku na bydlení, případně o půjčku na koupi auta. Jenže využití peněz pouze na jednu věc s sebou nese i jisté omezení – třeba když se objeví nečekané výdaje, nebo si chcete nechat nějaké peníze v zásobě, kdybyste například nevyšli do výplaty.
6.2.2021
Jaký je rozdíl mezi půjčkou, úvěrem a hypotékou?
Půjčka, úvěr, zápůjčka, spotřebitelský úvěr, hypotéka, hypoúvěr… Finanční trhy v poslední době zaplavilo množství produktů a i odborníci mají občas problém se v nich vyznat. Společným jmenovatelem pro všechny zmíněné produkty není ani to, že jejich sjednáním získáváme určité množství financí. Překvapeni? Pojďme se podívat, v čem se liší ty nejčastější produkty: půjčka, úvěr a hypotéka.
5.2.2021
Jak Peterovi pomohla naše půjčka 20 000 Kč?
V České republice žije přes půl milionu cizích státních příslušníků z celého světa. Podle statistického úřadu více jak 100 tisíc cizinců tvoří Slováci, z nichž jen necelá polovina má zde zřízený trvalý pobyt. Nejčastěji sem přichází za lepší prací nebo tu zůstávají po studiu na vysoké škole. A to je právě případ našeho klienta Petera. Po střední škole se rozhodl navštěvovat univerzitu v Brně, která nabízela jeho vysněný obor. Za pět let studia si Brno zamiloval a našel si dobré přátelé. Rozhodl se proto po dostudování školy v České republice zůstat na trvalo.
Žádost o půjčku v roce 2020
V životě se stává leccos nepředvídatelného. Rozbité auto, nefunkční pračka nebo jiné problémy, které jsme neočekávali a nemáme na ně zrovna finance, může vyřešit půjčka. Není to přitom žádná ostuda, s půjčkou se v životě setká téměř každý. Pokud je to poprvé, často nemáme tušení, jak taková žádost o půjčku vypadá. Naštěstí se doba posunula, a tak žádost o půjčku už není synonymem pro zdlouhavé vyplňování štosu formulářů a ve většině případů zabere jenom pár minut. O to pohodlnější žádost je, když ji můžeme vyplnit online z pohodlí domova. Nechte se teď celým procesem provést.
24.9.2020
Půjčky
Nebankovní půjčka pro problémové klienty - kdo a za jakých podmínek ji poskytne?
Na úvěrovém trhu existuje nespočet společností bankovních a nebankovních nabízející krátkodobé i dlouhodobé půjčky. Zatímco banky mají nastavené podmínky získání úvěru tak přísně, že si je mohou dovolit pouze lidi, kteří půjčku vlastně nepotřebují, nebankovní společnosti jsou v mnohém benevolentnější. Často navíc nabízí rychlé online půjčky nebo sms půjčky. Bez zdlouhavé administrativy, online nebo prostřednictvím SMS dokážou připravit půjčku přesně na míru svému klientovi, a to navíc bez ručitele nebo zástavy s vyplacením financí ihned. V poslední době se objevují i nebankovní půjčky pro problémové klienty, které jsou určeny především pro ty, co mají u banky malou šanci na schválení žádosti.
...

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned