×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky
Top
článek
6.02.2021
Jaký je rozdíl mezi půjčkou, úvěrem a hypotékou?
Půjčka, úvěr, zápůjčka, spotřebitelský úvěr, hypotéka, hypoúvěr… Finanční trhy v poslední době zaplavilo množství produktů a i odborníci mají občas problém se v nich vyznat. Společným jmenovatelem pro všechny zmíněné produkty není ani to, že jejich sjednáním získáváme určité množství financí. Překvapeni? Pojďme se podívat, v čem se liší ty nejčastější produkty: půjčka, úvěr a hypotéka.
5.02.2021
Jak Peterovi pomohla naše půjčka 20 000 Kč?
V České republice žije přes půl milionu cizích státních příslušníků z celého světa. Podle statistického úřadu více jak 100 tisíc cizinců tvoří Slováci, z nichž jen necelá polovina má zde zřízený trvalý pobyt. Nejčastěji sem přichází za lepší prací nebo tu zůstávají po studiu na vysoké škole. A to je právě případ našeho klienta Petera. Po střední škole se rozhodl navštěvovat univerzitu v Brně, která nabízela jeho vysněný obor. Za pět let studia si Brno zamiloval a našel si dobré přátelé. Rozhodl se proto po dostudování školy v České republice zůstat na trvalo.
Žádost o půjčku v roce 2020
V životě se stává leccos nepředvídatelného. Rozbité auto, nefunkční pračka nebo jiné problémy, které jsme neočekávali a nemáme na ně zrovna finance, může vyřešit půjčka. Není to přitom žádná ostuda, s půjčkou se v životě setká téměř každý. Pokud je to poprvé, často nemáme tušení, jak taková žádost o půjčku vypadá. Naštěstí se doba posunula, a tak žádost o půjčku už není synonymem pro zdlouhavé vyplňování štosu formulářů a ve většině případů zabere jenom pár minut. O to pohodlnější žádost je, když ji můžeme vyplnit online z pohodlí domova. Nechte se teď celým procesem provést.
24.09.2020
Půjčky
Nebankovní půjčka pro problémové klienty - kdo a za jakých podmínek ji poskytne?
Na úvěrovém trhu existuje nespočet společností bankovních a nebankovních nabízející krátkodobé i dlouhodobé půjčky. Zatímco banky mají nastavené podmínky získání úvěru tak přísně, že si je mohou dovolit pouze lidi, kteří půjčku vlastně nepotřebují, nebankovní společnosti jsou v mnohém benevolentnější. Často navíc nabízí rychlé online půjčky nebo sms půjčky. Bez zdlouhavé administrativy, online nebo prostřednictvím SMS dokážou připravit půjčku přesně na míru svému klientovi, a to navíc bez ručitele nebo zástavy s vyplacením financí ihned. V poslední době se objevují i nebankovní půjčky pro problémové klienty, které jsou určeny především pro ty, co mají u banky malou šanci na schválení žádosti.
9.08.2020
Články
Jak investovat a zhodnotit peníze
Myslet na budoucnost, na nečekané výdaje a šetřit jsou základem finanční gramotnosti každého z nás. Nechat ale našetřené finance ležet ladem pod matrací nebo na bankovním účtu není správný krok. Peníze totiž postupem času vzhledem k výši inflace ztrácejí na své hodnotě, a tak po určitém období si z našetřených peněz koupíme méně. Aby finance svou hodnotu neztrácely, volí lidé obvykle spořící účty, které jsou dnes téměř zpravidla součástí běžného bankovního účtu. Nemůžeme však hovořit o jejich zhodnocení, neboť stěží je úroková míra spořících účtu výši než míra inflace. Jiné možnosti přináší investování. Lidé se rozhodnou investovat ve chvíli, kdy nejenže chtějí udržet hodnotu svých vydělaných peněz, ale zároveň chtějí své přebytečné finance zhodnotit, někam „uložit“ a následně využít.
...

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejnovější z blogu

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned