×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Nebankovní půjčka na auto či motorku

Využijte dnešní slevu 20 % s kódem: AUTO

Od 1 000 Kč
Do 20 000 Kč
Půjčka výpočet...
Kdy Vám pošleme peníze DNES
Datum splatnosti výpočet...
RPSN výpočet...
Poplatek výpočet...
Celkem zaplatíte výpočet...

Brzy je máte doma, stačí opravdu málo

Jak si půjčit?

krok 1: vyplnit online žádost

krok 2: potvrdit smlouvu o půjčce

krok 3: připojit občanský průkaz a poslední dvě výplatní pásky

Kdo si může půjčit?

 • fyzická osoba
 • starší 18 let
 • s trvalým nebo přechodným pobytem na území ČR
 • Co potřebuju?

 • internet (vše probíhá online)
 • občanský průkaz
 • bankovní účet
 • mobilní telefon
 • vlastní email
 • Kdy dostanu peníze?

  - Pokud máte účet ve stejné bance, tak okamžitě od schválení.

  – Jinak do dalšího pracovního dne.

  Co je nebankovní půjčka na auto či motorku?

  Automobily se se staly nedílnou součástí života každého z nás. Využíváme je pro cesty do zaměstnání, na nákup i na zaslouženou dovolenou. O to větší komplikace přináší, když se něco porouchá. Tento problém je pro nás nutné řešit vždy okamžitě bez ohledu na to, kolik to bude stát. Už ne tak často nám ale naše úspory na takovou situaci stačí. Naše půjčka na auto proto spojuje přesně to, co od půjčky za tímto účelem očekáváme – jednoduchost a rychlost.

  Výši půjčky (až 20.000 Kč) jsme nastavili tak, aby bez problému pokryla jakékoliv běžné opravy auta a zároveň alespoň částečně pomohla i při financování vozu nového. V interaktivní kalkulačce si nastavíte, kolik a na jak dlouho si potřebujete půjčit. Pak už stačí jen vyplnit základní informace a svou žádost odeslat. My ji zvládneme vyřídit do deseti minut. Další výhodou auto půjčky je, že je neúčelová, tedy ji lze využít nejen na auto nebo motorku, ale i na cokoliv jiného. Podmínky přitom zůstávají stejné: stačí mít pravidelný příjem a vlastní bankovní účet.

  Licenci České národní banky pro poskytování nebankovních půjček jsme získali již v roce 2018. Od té doby neustále naše produkty vylepšujeme tak, aby přesně odpovídaly potřebám našich klientů. Bez kontroly registru to u nás sice nepůjde, každou žádost však posuzujeme individuálně a naše klienty za pozdní splácení netrestáme. Často jsme tak nejlepší a nejvýhodnější volbou pro půjčku, třeba právě na auto.

  Jak rychle dostanu peníze?

  Odešlete žádost a přiložíte dokumenty
  do 5 minut
  Vyhodnotíme žádost
  do 5 minut

  Peníze mohou být Vaše už v 10:03

  Získat peníze

  Co o nás říkají naši zákazníci

  COOL CREDIT, hodnocení Google

  Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

  Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
  +420 
  Zavoláme ihned

  Peníze dostanete ihned, pokud máte účet v některé z těchto bank:

  Moneta Komerční banka Raiffeisen Fio banka Česká spořitelna, a.s. Československá obchodní banka, a. s. Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo Air Bank a.s. PPF banka a.s.

  Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

  Na co ještě čekáte? Vyplňte žádost ihned

  Peníze můžete mít do 10 minut Získat peníze

  Nejčastější dotazy

  • Čím se vyznačuje půjčka na auto?
   • Půjčka na auto je půjčka, která je určena zejména pro opravy stávajícího či financování nového vozidla. Oproti běžným půjčkám je výhodnější a její vyřízení trvá pouze několik minut. Vše lze navíc provést online.
  • Kolik peněz si u vás můžu půjčit?
   • Abychom chránili nejen sebe, ale zejména naše klienty, první půjčku poskytujeme ve výši až 10 000 Kč. Částka se postupně navyšuje až na 20 000 Kč.
  • Jaké jsou podmínky pro získání půjčky na auto či motorku?
   • Budeme po vás potřebovat doklad pro ověření totožnosti, mobilní telefon a bankovní účet, na který vám zašleme peníze. O půjčku lze zažádat bleskově a online! Protože nám jde o ochranu našich klientů, požadujeme také doložení výpisu z bankovního účtu. Snažíme se vás tak chránit před nepřiměřeným zadlužováním.
  • Musím uvádět důvod půjčky?
   • Naše půjčka je bezúčelová a půjčit si tak od nás můžete úplně na cokoliv. Půjčit si tak můžete na opravu nebo financování auta či motorky, ale půjčíme vám i na cokoliv jiného.
  • Kolik budu splácet?
   • Kolik peněz budete splácet záleží jen na tom, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouho. Žádné skryté poplatky vám účtovat nebudeme. Pro zjištění výše splátky využijte naši kalkulačku.
  • Půjčíte mi, když mě jinde neschválili?
   • I to je možné! Veškeré klienty posuzujeme individuálně a pokud usoudíme, že jste schopni splácet, půjčíme vám i v případě, že vás tradiční instituce neschválí. Snažíme se však chránit sebe i Vás a každou žádost tak pečlivě posuzujeme. Věříme, že půjčovat by se mělo zodpovědně a snažíme se toto poslání plnit. Pokud bychom vás nyní neschválili, nevěšte hlavu a zkuste to s námi v momentě, kdy budete mít své předchozí závazky splaceny. Doporučujeme také přečíst naše desatero zodpovědného půjčování!
  Minimální doba splácení 93 dní a maximální doba splácení 93 dní. Max. RPSN: 1 689 %. Příklad třísplátkové půjčky: půjčka 9 000 Kč na dobu splatnosti 93 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 5 400 Kč, RPSN 1 689 %, výše měsíční splátky 4 800 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 14 400 Kč. Příklad jednosplátkové půjčky: půjčka 1 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 325 Kč, RPSN 2 969 %, výše splátky 1 325 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 1 325 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkty bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.