Půjčka na auto
či motorku

Využijte dnešní slevu 20 % s kódem: AUTO

Kolik peněz budete potřebovat?

-
+
od 1 000 Kč
do 25 000 Kč

Na jak dlouho?

-
+
od 5 dní
do 30 dní
Půjčka
Výpočet...
Peníze Vám pošleme
Dnes
Datum splatnosti
Výpočet...
RPSN
Výpočet...
Poplatek
Výpočet...
Sleva
Výpočet...
Celkem zaplatíte
Výpočet...

Stačí opravdu málo

1

Kdo si může půjčit?

 • Fyzická osoba
 • Starší 18 let
 • S trvalým nebo přechodným pobytem na území ČR
2

Co potřebuji?

 • Internet
 • Občanský průkaz
 • Vlastní bankovní CZ účet
 • Mobilní telefon
 • Vlastní e-mail
3

Jak si půjčit?

 • Vyplnit online žádost
 • Potvrdit smlouvu o půjčce
 • Připojit občanský průkaz a doložení přijmu
 • Dokončit ověření s operátorem callcentra
4

Kdy dostanu peníze?

 • Ihned po schválení, pokud žádáte během naší pracovní doby a vaše banka přijímá okamžité platby v časech
 • Po–Pá: 7–19 h
 • Víkendy a svátky : 12–17 h
 • Pokud Vaše banka nepřijímá okamžité platby, očekávejte peníze další pracovní den.

Jak to funguje?

Licence ČNB

Nevíte si rady? Zavoláme vám

Půjčka na auto
či motorku?

Automobily se se staly nedílnou součástí života každého z nás. Využíváme je pro cesty do zaměstnání, na nákup i na zaslouženou dovolenou. O to větší komplikace přináší, když se něco porouchá. Tento problém je pro nás nutné řešit vždy okamžitě bez ohledu na to, kolik to bude stát. Už ne tak často nám ale naše úspory na takovou situaci stačí. Naše půjčka na auto proto spojuje přesně to, co od půjčky za tímto účelem očekáváme – jednoduchost a rychlost.

Výši půjčky (až 20.000 Kč) jsme nastavili tak, aby bez problému pokryla jakékoliv běžné opravy auta a zároveň alespoň částečně pomohla i při financování vozu nového. V interaktivní kalkulačce si nastavíte, kolik a na jak dlouho si potřebujete půjčit. Pak už stačí jen vyplnit základní informace a svou žádost odeslat. My ji zvládneme vyřídit do deseti minut. Další výhodou auto půjčky je, že je neúčelová, tedy ji lze využít nejen na auto nebo motorku, ale i na cokoliv jiného. Podmínky přitom zůstávají stejné: stačí mít pravidelný příjem a vlastní bankovní účet.

Licenci České národní banky pro poskytování nebankovních půjček jsme získali již v roce 2018. Od té doby neustále naše produkty vylepšujeme tak, aby přesně odpovídaly potřebám našich klientů. Bez kontroly registru to u nás sice nepůjde, každou žádost však posuzujeme individuálně a naše klienty za pozdní splácení netrestáme. Často jsme tak nejlepší a nejvýhodnější volbou pro půjčku, třeba právě na auto.

Peníze odešleme do 10 minut od schválení půjčky
na Váš účet u některé z těchto bank

Air Bank a.s.
Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo
Česká spořitelna, a.s.
Československá obchodní banka, a.s.
MaxBanka
Fio banka
J&T BANKA, a.s.
Komerční banka
Moneta
Raiffeisen
TRINITY BANK, a.s.
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
mBank S.A., organizační složka
Oberbank AG pobočka Česká republika

Na co ještě čekáte? Peníze můžete mít do 10 minut

Požádat

Nejčastější dotazy

Čím se vyznačuje půjčka na auto?

Půjčka na auto je půjčka, která je určena zejména pro opravy stávajícího či financování nového vozidla. Oproti běžným půjčkám je výhodnější a její vyřízení trvá pouze několik minut. Vše lze navíc provést online.

Kolik peněz si u vás můžu půjčit?

Abychom chránili nejen sebe, ale zejména naše klienty, první půjčku poskytujeme ve výši až 12 000 Kč. Částka se postupně navyšuje až na 25 000 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky na auto či motorku?

Budeme po vás potřebovat doklad pro ověření totožnosti, mobilní telefon a bankovní účet, na který vám zašleme peníze. O půjčku lze zažádat bleskově a online! Protože nám jde o ochranu našich klientů, požadujeme také doložení výpisu z bankovního účtu. Snažíme se vás tak chránit před nepřiměřeným zadlužováním.

Musím uvádět důvod půjčky?

Naše půjčka je bezúčelová a půjčit si tak od nás můžete úplně na cokoliv. Půjčit si tak můžete na opravu nebo financování auta či motorky, ale půjčíme vám i na cokoliv jiného.

Kolik budu splácet?

Kolik peněz budete splácet záleží jen na tom, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouho. Žádné skryté poplatky vám účtovat nebudeme. Pro zjištění výše splátky využijte naši kalkulačku.

Půjčíte mi, když mě jinde neschválili?

I to je možné! Veškeré klienty posuzujeme individuálně a pokud usoudíme, že jste schopni splácet, půjčíme vám i v případě, že vás tradiční instituce neschválí. Snažíme se však chránit sebe i Vás a každou žádost tak pečlivě posuzujeme. Věříme, že půjčovat by se mělo zodpovědně a snažíme se toto poslání plnit. Pokud bychom vás nyní neschválili, nevěšte hlavu a zkuste to s námi v momentě, kdy budete mít své předchozí závazky splaceny. Doporučujeme také přečíst naše desatero zodpovědného půjčování!