×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce

Krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky

Co jsou to vlastně krátkodobé půjčky? Jak si je přesně představit? Zkrátka a dobře, jde o půjčky poskytované nějakou nebankovní společností, které mají samozřejmě o něco vyšší úrok než ty dlouhodobé. Nicméně, je zapotřebí jedním dechem dodat, že jejich sjednání obvykle nebrání vůbec nic – a dohoda je na světě v řádu několika minut. A kdy by se jich mělo ideálně využívat? Jaké mají konkrétní podmínky, co je třeba vlastně všechno splnit pro jejich bezpodmínečné a rychlé schválení?

Rozhodně nejde o častý recept na finanční situaci

Nebylo by jistě příliš racionální, kdybyste podobné řešení praktikovali každý měsíc. Krátkodobé půjčky jsou dobře využitelné, ale jen v případě, že je budete sjednávat pouze tehdy, když jiné možnosti selžou. Naučit se zacházet s rodinnou kasou šetrně a nemuset si půjčovat ve velkém každé čtyři týdny je rozhodně mnohem lepší řešení. Jde o jednorázovou věc, která se může opakovat zase za pár měsíců. Nic vám rozhodně neuteče, protože nebankovní společnosti budou vždy rádi, pokud se spokojeni s jejich službami za nějakou dobu vrátíte znovu. Například vám poskytnou zajímavější úrok nebo lepší doplňkové služby.

Co je další výhodou krátkodobých půjček?

  • Máte možnost volby. Chcete pětistovku na týden nebo pět tisíc korun na tři týdny? Termín splatnosti i výše půjčky (samozřejmě v předem vytčených mantinelech) je jen a jen na vás, možností je tu opravdu celá řada a vybere si snad úplně kdokoliv…

  • Na klienta jsou kladeny velmi mírné požadavky. Tedy, dá-li se tomu vůbec říkat požadavky. Stačí jen, abyste prokázali svou totožnost, měli mobilní telefon a účet v bance a byli plnoletí. Zpravidla nemusíte dokládat, že máte trvalý příjem v určité výši, není nutný ani ručitel.

  • Transparentní podmínky. Vždy víte všechno předem, výši úroků, kolik peněz zaplatíte navíc, jaké budou poplatky v případě, že požádáte o prodloužení splátkového kalendáře…

  • Krátkodobé půjčky se vyplácí online a na účet. Jsou přitom někdy až neuvěřitelně rychlé. U nás budete mít peníze na účtě za 20 minut!

Krátkodobé půjčky jsou určeny i těm, kteří aktuálně nemají zaměstnání nebo jsou už penzisty a nemají tedy příliš vysoké příjmy. Jednoduše, nemusíte dokládat pravidelný příjem, byť je to za cenu vyšší úrokové sazby. U krátkodobých půjček se ale není třeba stresovat, protože u menších částek v každém případě přeplatíte řádově stokoruny, což určitě není příliš vysoká suma výměnou za rychlou půjčku. Nakonec, každá služba něco stojí – a ani zde samozřejmě není toto pevně dané společenské pravidlo žádnou výjimkou.

Variant krátkodobých půjček je na našem nebankovním trhu opravdu hodně. Půjčit si můžete třeba i pětistovku, která postačí na běžný mobilní paušál, ale klidně i tisíc korun, což je zase suma, kterou platíte za zálohovou složenku za elektřinu. Samozřejmostí je možnost půjčit si i větší sumu, pět tisíc na nový mobilní telefon a tak podobně. Pokud se vám třeba nečekaně rozbije auto, poskytneme vám půjčku na auto v hodnotě až 20 000 Kč!  Nejlepší na tom všem je, že účel nerozhoduje. Vlastně o něm ani nemusíte mluvit, pokud nechcete. Krátkodobá půjčka je v tomto ohledu maximálně diskrétní, nikde totiž nic nemusíte povinně prozrazovat. Existuje ale snad někdo, kdo by se ještě rád veřejně chlubil se svými ryze osobními záležitostmi? Samozřejmě, že nikoliv. Všichni si rádi pohlídají své soukromí na maximum…

Postup je mimořádně jednoduchý

Není zapotřebí žádné osobní jednání, protože půjčka lze sjednat online. Tím se ušetří pořádná porce času, stejně jako zbytečné nervy, které se s osobní schůzkou neodmyslitelně pojí. A komu by se chtělo jet po práci na druhý konec města na nějakou pobočku nebo do kanceláře? Vždyť řešení, které je ještě mnohem snadnější, je velmi dostupné, doslova na dosah ruky.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned