×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

CoolCredit - výhodná a spolehlivá půjčka licencovaná ČNB

CoolCredit - výhodná a spolehlivá půjčka licencovaná ČNB

Z bulvárních novin se často na veřejnost dostávají odstrašující příběhy lidí, kteří se stali oběťmi zadlužení. Nerozumně vysoké půjčky, které často pokrývaly zbytečné luxusní zboží nebo dovolené v atraktivních destinacích, nejsou rodiny schopné splácet. Propadají se do pasti a řešení hledají v nejhorší možné variantě - splácením dluhu jinou půjčkou. Po sérii upomínek a řízení následuje exekuce. Takové případy jsou často dramaticky popsány a u řady lidí vrhají špatný stín na půjčování peněz obecně. Nereflektují na důležité důvody, na reálné zhodnocení schopnosti splácet a potřebu řešit konkrétní situaci půjčkou.

Půjčka není cejchem

Každý člověk se může dostat do velmi nepříjemné situace. Rozbitý vůz nebo velký domácí spotřebič, nečekané výdaje spojené se studiem, nutná investice do nového vybavení nebo materiálu… Důvodů může být nespočet a zdaleka nejsou způsobené neschopností nebo nedůsledností. OSVČ, ženy na mateřské dovolené, studenti, nezaměstnaní nebo důchodci patří do početné skupiny, která je znevýhodněná již v samém počátku. Pro řešení situace včas často zbývá pár tisíc a někdy i pár týdnů do doby, kdy se domácí rozpočet rozeběhne zpožděnou platbou za zakázku, výplatou nebo jiným příjmem. Oddalování úhrady však s sebou přinese penále a navýšení dlužné částky. Pro řadu lidí nadbytečný stres a pocit bezvýchodnosti.

Jednoduše, rychle a férově

Náročné jednání v bance s doložením příjmů a následně i dokladování vynaložených prostředků mnoho lidí předem odradí. CoolCredit právě jim nabízí efektivní řešení. Žádost o půjčku stačí vyplnit online, SMS autorizuje proces a po té, co automatizované systémy žádost schválí, je ihned odeslána žádaná částka na účet. S půjčkou nejsou spojené náklady za vyřízení, pokuty za předčasné splacení ani jiné skryté poplatky. Každý klient má k dispozici přehledný interaktivní nástroj, který zobrazuje proměnnou cílovou částku s přesně vyjádřenou částkou splátek i jejich termíny. Klienti nejsou vystaveni odborným termínům, smluvní podmínky jsou jasně definované a neměnné.

Licence ČNB

Žijeme v moderní době, spoléháme se na internet a na transparentní data. CoolCredit jedná přesně podle těchto stanovisek. O naší profesionalitě a zejména důvěryhodnosti svědčí i proces schválení naší činnosti Českou národní bankou. Museli jsme projít dlouhým schvalovacím řízením, abychom si získali oficiální ocenění, ale naše úsilí se vyplatilo. Licencování ČNB je tou nejlepší vizitkou, která nás definitivně vyčleňuje ze skupiny strašáků a nespolehlivých firem, které profitují z neštěstí běžných lidí. Neprofitujeme, pomáháme. Nabízíme pomocnou ruku tam, kde bankovní instituce zbytečně ubírají čas i energii. Online půjčka od CoolCredit pomáhá včas urovnat závazky, získává čas stabilizovat firemní nebo domácí rozpočet a odrazit se k úspěšnější budoucnosti.

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Přečtěte si také

Poradna zodpovědného půjčování
19.10.2018
Informace o půjčce
Obecně o půjčkách
19.10.2018
Informace o půjčce
Konsolidace půjček
18.10.2018
Informace o půjčce
Jak si půjčit
18.10.2018
Informace o půjčce
Informace o půjčce
18.10.2018
Informace o půjčce
Oblíbené
Podvodné půjčky
18.10.2018
Informace o půjčce

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Je půjčka „bez registru“ obcházením zákona?
17.05.2019
Nebankovní půjčky
Půjčka bez registru
Rodinný rozpočet krok za krokem
17.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Staronové půjčky pod drobnohledem: novinky, které přinesl zákon
17.05.2019
Oblíbené
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka ihned Cool Credit
3.05.2019
Půjčka před výplatou
Půjčka bez doložení příjmů Cool Credit
3.05.2019
Půjčky bez doložení přijmu
Rychlá půjčka Cool Credit
3.05.2019
Rychlá půjčka