×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

CoolCredit - výhodná a spolehlivá půjčka licencovaná ČNB

CoolCredit - výhodná a spolehlivá půjčka licencovaná ČNB

Z bulvárních novin se často na veřejnost dostávají odstrašující příběhy lidí, kteří se stali oběťmi zadlužení. Nerozumně vysoké půjčky, které často pokrývaly zbytečné luxusní zboží nebo dovolené v atraktivních destinacích, nejsou rodiny schopné splácet. Propadají se do pasti a řešení hledají v nejhorší možné variantě - splácením dluhu jinou půjčkou. Po sérii upomínek a řízení následuje exekuce. Takové případy jsou často dramaticky popsány a u řady lidí vrhají špatný stín na půjčování peněz obecně. Nereflektují na důležité důvody, na reálné zhodnocení schopnosti splácet a potřebu řešit konkrétní situaci půjčkou.

Půjčka není cejchem

Každý člověk se může dostat do velmi nepříjemné situace. Rozbitý vůz nebo velký domácí spotřebič, nečekané výdaje spojené se studiem, nutná investice do nového vybavení nebo materiálu… Důvodů může být nespočet a zdaleka nejsou způsobené neschopností nebo nedůsledností. OSVČ, ženy na mateřské dovolené, studenti, nezaměstnaní nebo důchodci, lidé ve zkušební době, ti všichni patří do početné skupiny, která je znevýhodněná již v samém počátku. Pro řešení situace včas často zbývá pár tisíc a někdy i pár týdnů do doby, kdy se domácí rozpočet rozeběhne zpožděnou platbou za zakázku, výplatou nebo jiným příjmem. Oddalování úhrady však s sebou přinese penále a navýšení dlužné částky. Pro řadu lidí nadbytečný stres a pocit bezvýchodnosti.

Jednoduše, rychle a férově

Náročné jednání v bance s doložením příjmů a následně i dokladování vynaložených prostředků mnoho lidí předem odradí. CoolCredit právě jim nabízí efektivní řešení. Žádost o půjčku stačí vyplnit online, SMS autorizuje proces a po té, co automatizované systémy žádost schválí, je ihned odeslána žádaná částka na účet. S půjčkou nejsou spojené náklady za vyřízení, pokuty za předčasné splacení ani jiné skryté poplatky. Každý klient má k dispozici přehledný interaktivní nástroj, který zobrazuje proměnnou cílovou částku s přesně vyjádřenou částkou splátek i jejich termíny. Klienti nejsou vystaveni odborným termínům, smluvní podmínky jsou jasně definované a neměnné. Nově navíc poskytujeme půjčku i během víkendu!

Licence ČNB

Žijeme v moderní době, spoléháme se na internet a na transparentní data. CoolCredit jedná přesně podle těchto stanovisek. O naší profesionalitě a zejména důvěryhodnosti svědčí i proces schválení naší činnosti Českou národní bankou. Museli jsme projít dlouhým schvalovacím řízením, abychom si získali oficiální ocenění, ale naše úsilí se vyplatilo. Licencování ČNB je tou nejlepší vizitkou, která nás definitivně vyčleňuje ze skupiny strašáků a nespolehlivých firem, které profitují z neštěstí běžných lidí. Neprofitujeme, pomáháme. Nabízíme pomocnou ruku tam, kde bankovní instituce zbytečně ubírají čas i energii. Online půjčka od CoolCredit pomáhá včas urovnat závazky, získává čas stabilizovat firemní nebo domácí rozpočet a odrazit se k úspěšnější budoucnosti.

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!