×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Proč COOL CREDIT?

Proč COOL CREDIT?

Naše podnikání by se dalo jednoduše shrnout do tří slov: profesionalita, rychlost a férovost. Na prvním místě je u nás zákazník a jeho potřeby.

Profesionalita

Profesionální přístup k zákazníkům patří mezi naše priority. Zákazník, který si potřebuje půjčit peníze, očekává solidní jednání. Proto se snažíme hned od začátku navodit příjemnou atmosféru, jednat přímo a být féroví. Každý klient vyžaduje trochu něco jiného. To si plně uvědomujeme a snažíme se v rámci možností vyjít maximálně vstříc a zajistit individuální jednání. Na druhou stranu nechceme, aby si zákazník půjčoval víc, než může splatit.

Rychlost

Naší další devizou je nepochybně rychlost, se kterou získáte peníze na svůj účet. Máme otevřené účty u předních českých bank, díky čemuž je převod peněz na Váš účet otázkou minut. Rychlost schválení a získání peněz je tedy prioritou. I když všechny žádosti pečlivě prověřujeme, snažíme se je schvalovat co nejrychleji a garantujeme zaslání peněz do deseti minut od schválení. Žijeme v hektické době a čas je velice cenný. Proto vše vyřídíte z pohodlí domova, rychle, snadno a diskrétně. Rychlost, přehlednost a jednoduchost, to jsou priority, které zákazníci vyžadují. Vyplnění žádosti vám zabere přibližně 5 minut vašeho času. Postup žádosti, který najdete na našem webu je přehledný a transparentní.

Férovost

Jsme zastánci politiky zodpovědného půjčování. Půjčujeme jen těm klientům, kteří si to mohou dovolit. Chráníme tím sebe i Vás. Výsledkem je tedy dokonalý kompromis mezi zodpovědným půjčováním peněz a rychlostí, který nikde jinde nenajdete. Na rozdíl od mnohé naší konkurence jsme ryze česká firma, nikoli neosobní pobočka jiných zahraničních finančních subjektů. O naše klienty se staráme, protože víme, že spokojený klient se k nám opět vrátí. Jsme jako Vy a rozumíme Vašim potřebám. Vyslyšeli jsme vaše potřeby, začali jsme s půjčkou i o víkendu a kromě klasické půjčky nabízíme také půjčku na splátky, rozloženou do tří splátek, zvýhodněnou půjčku pro začínající podnikatele a nebo půjčku pro mladé, taktéž se slevou! Ve stejném duchu u nás vznikla i půjčka pro důchodce, přesto, že většina společností důchodcům peníze ani nepůjčí. Nastoupili jste do nového zaměstnání? I vás potěšíme díky naší půjčce ve zkušební době! Slovákům půjčíme se stejnými podmínkami jako u běžné půjčky. Naše půjčka pro slováky se obejde i bez trvalého bydliště! Budeme rádi, když se stanete našimi zákazníky.

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!