×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Půjčka do výplaty až 20 000Kč

Půjčka do výplaty až 20 000Kč

Někdy prostě není zbytí, půjčka je občas skutečnou nutností. Náhle se vám porouchá lednička, ale výplata je ještě daleko. V takovém případě není půjčka před výplatou žádná ostuda. Je však namístě uskutečnit dohodu o půjčce tak, aby byla co nejzajímavější. Klasická půjčka do výplaty s sebou nese rychlost vyřízení, na trhu ale najdeme několik desítek nabídek a někdy je těžké se v nich tak docela orientovat. Na co si potom dát pozor?

Nevíte odkud si půjčit menší obnos do výplaty? Zkuste to třeba u nás!

Jako společnost Coolcredit, poskytující nebankovní úvěry se snažíme být maximálně transparentní a nápomocní. Abychom vám půjčili, musíme si sice napřed ověřit, že budete schopni úvěr splatit, ale na druhou stranu se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc! Vždy vám ve vaší finanční tíži chceme pomoci, nicméně zároveň nám jde o to, abychom vás chránili. Pokud váháte nad půjčkou a nejste ještě zcela rozhodnuti, klidně nám jen zavolejte, vynasnažíme se s vámi vymyslet tu nejschůdnější cestu z vašich obtíží. Na kolik vás u nás vyjde úvěr se můžete dozvědět v kalkulátoru napravo. Půjčku do výplaty vyplácíme až do výše 20 000 Kč a můžete si být jisti, že vám připravíme přehlednou smlouvu tak, abyste jí do puntíku rozuměli. Jako jedni z mála jsme navíc licencovaný Českou národní bankou!

Vyslyšeli jsme prosby našich klientů a nově poskytneme půjčku i během víkendu!

Neriskujte, vše si důkladně prostudujte!

Ačkoliv výhodou půjčky do výplaty je, že proces je dnes poměrně rychlý a jednoduchý (půjčku zřídíte přes internet a máte ji zpravidla ihned na účtě), přichází s ní i jedna hlavní nevýhoda - společností, které vám půjčí je obrovské množství a jen málo z nich je opravdu transparentních. Při výběru poskytovatele se koukejte zejména, je-li licencovaný od České národní banky. Dále si vždy pečlivě prostudujte smlouvu, musíte si být jistí, že rozumíte všemu co v ní je uvedeno a že vás při splácení už nic nemůže překvapit! Dejte si proto opravdu veliký pozor na nepřehledné smlouvy. Společnost, od které si půjčíte peníze by měla být sama o sobě také transparentní a mělo by být jednoduché si o ní dohledat veškeré možné informace, včetně její historie a referencí od skutečných zákazníků. Důkladně si také srovnejte podmínky samotné půjčky - kvalitní společnosti vás nechtějí oškubat nestandardně vysokým RPSN, naopak by se vám měly snažit v těžké životní situaci opravdu pomoci. Berte však na vědomí, že půjčka musí být samozřejmě výhodná i pro ně. Přemýšlíte o půjčce nebo jen potřebujete radu ve vaší finanční tísni? Neváhejte a napište nám, rádi vám pomůžeme!

Nabídky na trhu se liší jen v maličkostech, do výplaty vám půjčí mnoho společností

Jistě, maličkosti – ale ty právě rozhodují. Pro žádnou nebankovní společnost dnes není problém, aby byla půjčka rychle schválena a odeslána ihned na účet. Rozhodně už nepřekvapí ani možnost získat půjčku online a z pohodlí domova. Proto se konkrétní poskytovatelé nebankovních půjček odlišují pouze ve skutečných drobnostech, ovšem na základě nich by si měl zájemce udělat jasný obrázek, kde si půjčí a kde raději nikoliv. Pokud je sice úrok poměrně zajímavý, ale smlouva obsáhlá a nepřehledná, něco tu zkrátka nehraje. A totéž platí pro případy, kdy je systém případných smluvních pokut za opoždění splátek poněkud komplikovaný. V takových případech by se mohl jakýkoliv problém poměrně dost prodražit, proto bude lepší porozhlédnout se raději někde jinde. Recept na nejlepší půjčku sice neexistuje, ale nabídek je velké množství, a tak si vybere každý přesně podle svých představ a požadavků. Vždyť na trhu rychlých krátkodobých půjček není neobvyklé, že si o ně lze zažádat třeba jen pouhou zprávou nebo získat první půjčku do výplaty úplně zdarma a bez poplatku! Půjčka před výplatou je tak dneska extrémně rychlou záležitostí.

Půjčování zodpovědně je ale cílem, a to i ze strany nebankovní společnosti, která by neměla poskytovat půjčku úplně každému. Chrání tím nejen sebe, ale i svého klienta před případným neúměrným zadlužováním. Některé společnosti dokonce půjčku neschválí bez předchozí kontroly registru! Půjčka do výplaty by ideálně měla být splacena do dalšího termínu, kdy zaměstnavatel pošle pravidelnou částku na účet. V opačném případě totiž narůstá dluhová spirála, která se může zastavit klidně až při exekučním řízení. A podobný osud si jistě nikdo nepřeje…

Půjčka před výplatou - oboustranně prospěšná a výhodná záležitost?

Důležité je, aby si klienti byli jistí, že mohou zcela dostát svým závazkům a při splácení (byť) malé částky nenastane zvláštní problém. Pokud by tomu tak bylo, dá se zařídit odklad finálního data splátkového kalendáře, a to nejčastěji o týden nebo dokonce až o měsíc. Splácet ještě výrazně delší dobu už by bylo ale problematické vlastně u všech poskytovatelů, proto je třeba mít pečlivě promyšleno, kdy a kde požádat. Půjčka do výplaty totiž musí splnit svůj účel, žadatel si z ní nakoupí potraviny do zásoby, zaplatí nejnutnější složenky a tak podobně. Zkrátka věci, které opravdu potřebuje. Není radno s ní vytloukat klín klínem a platit jejím prostřednictvím nějaké dřívější dluhy, nic podobného určitě nemá žádný smysl. Půjčky tedy využijte pokud jste opravdu chvíli před výplatou. Některé společnosti vám v případě, že dokážete, že jste chvíli před výplatou půjčí dokonce i bez 1 koruny.

Neriskujte, vše si důkladně prostudujte!

Ačkoliv výhodou půjčky do výplaty je, že proces je dnes poměrně rychlý a jednoduchý, přichází s ní i jedna hlavní nevýhoda - společností, které vám půjčí je obrovské množství a jen málo z nich je opravdu transparentních. Při výběru poskytovatele se koukejte zejména, je-li licencovaný od České národní banky. Dále si vždy pečlivě prostudujte smlouvu, musíte si být jistí, že rozumíte všemu co v ní je uvedeno a že vás při splácení už nic nemůže překvapit! Dejte si proto opravdu veliký pozor na nepřehledné smlouvy. Společnost, od které si půjčíte peníze by měla být sama o sobě také transparentní a mělo by být jednoduché si o ní dohledat veškeré možné informace, včetně její historie a referencí od skutečných zákazníků. Důkladně si také srovnejte podmínky samotné půjčky - kvalitní společnosti vás nechtějí oškubat nestandardně vysokým RPSN, naopak by se vám měly snažit v těžké životní situaci opravdu pomoci a to bez jakéhokoliv šíleného poplatku. Berte však na vědomí, že půjčka musí být samozřejmě výhodná i pro ně.

Neschopnost splácet je třeba akutně řešit

Pokud klient ví, že splátkový kalendář určitě nedodrží, rozhodně by měl jevit snahu se dohodnout na společném řešení s nebankovní společností – a nikoliv takzvaně hrát „mrtvého brouka“. V takovém případě se totiž penále může dostat až do astronomických výšin, což přeci určitě nikdo nechce a nechtěl. Dohodnout se, jako dvě rozumné smluvní strany, pokud nastane nějaký problém, to se přeci cení. A i nebankovní společnost z pozice věřitele bude rozhodně postupovat mírnější formou, než když zjistí, že se klient snaží předstírat, že nic nedluží a nic se vlastně dohromady neděje. Čeho je třeba si u podobného druhu půjček všímat především?

  • Úroková sazba a RPSN. Právě Roční procentní sazba nákladů řekne všechno. Je nabídka výhodná? Nebo snad ne? A mohla by být u jiného poskytovatele zajímavější?
  • Pečlivě si pročíst celou smlouvu. Opakujeme ještě jednou, protože opakování je matka moudrosti! Nikoho by jistě netěšilo, kdyby zjistil, že za den prodlení se splátkou půjčky je velká pokuta. Tohle je však zapotřebí si ohlídat již předem.
  • Společnost, která poskytuje půjčku, musí mít za sebou určitou historii a samozřejmě i dobré reference. V opačném případě si raději dvakrát rozmyslet, komu svěřit svou důvěru.

Vlastně to není nic složitého. Když se řekne půjčka před výplatou, je zapotřebí mít u prohlížení nabídek oči opravdu otevřené – pak nemůže určitě nikoho nic překvapit. Každou nabídku je nutné si dobře prověřit, až teprve poté podepsat. Stejně jako v životě, v mnoha jiných případech, smlouvy je nutné si pečlivě přečíst! Pokud si nejste jisti, zda zvládnete jednorázovou splátku, můžete využít naší půjčky na splátky, která vám se splácením pomůže rozložením do tří splátek! Kromě rychlé půjčky do výplaty jsme připravili také několik půjček se slevou. Mladí si u nás půjčí levněji s půjčkou pro mladé, stejně jako senioři s půjčkou pro důchodce.  Pokud jste začínající podnikatel a nemáte kapitál, nevěšte hlavu a zkuste naší půjčku pro podnikatele! Mysleli jsme také na klienty, kteří si našli nové zaměstnání a připravili jsme půjčku ve zkušební době. Budeme rádi, stanete-li se naším klientem.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!