×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

O společnosti COOL CREDIT, s.r.o.

Historie společnosti COOL CREDIT

COOL CREDIT je ryze česká nebankovní společnost působící na trhu již od roku 2013 se sídlem na Václavském náměstí v Praze. Záměrem jejího vzniku bylo především reagovat do té doby na nedostatečnou nabídku s dostupnými půjčkami pro každého. Filozofií společnosti, kterou se dodnes řídí, přitom zůstávají hesla: profesionalita, rychlost, férovost. V roce 2016 se portfolio rozšířilo i o splátkové produkty. V současné době se připravuje na mezinárodní expanzi a pracuje na dalším rozšiřování a zdokonalování svých služeb pro české klienty. 

Popis společnosti

Společnost COOL CREDIT tvoří tým specialistů z oblasti financí, kteří jsou odborníky na spotřebitelské úvěry. Při své práci využívají nejmodernější technologie zaručující nejen bezpečnost uchovávání dat, ale i odesílání financí na bankovní účet klienta ve velmi krátkém čase. A právě v rychlosti schvalování při zachování individuálního přístupu ke klientovi nemá COOL CREDIT na trhu konkurenci. Široké spektrum půjček, včetně krátkodobých i splátkových produktů, je doplněno i možností předčasného splacení nebo prodloužení splatnosti půjčky.

Vedení společnosti

Společnost má 2 vlastníky a to Radka Procházku a Pavla Friče. Úplný výpis lze zjistit po zadání IČO 021 12 621 na stránkách justice.cz.


Vlastník Radek Procházka
Radek Procházka
Vlastník Pavel Frič
Pavel Frič


Jsme držitelem licence České národní banky!

V roce 2016 vstoupila v platnost novela zákona o spotřebitelském úvěru. Nebankovní společnosti jsou nyní pod dohledem České národní banky a půjčovat finance lze jen s její licencí. Za cíl měla především omezit činnost lichvářských firem a chránit běžného spotřebitele před nekalými praktikami některých společností. COOL CREDIT získal licenci již v roce 2018, a má tak jako jedna z mála společností oprávnění poskytovat spotřebitelské úvěry. Ověřením, zda je věřitel držitelem licence ČNB, snižujete riziko podvodu. Ověřit si to můžete i Vy! Stačí postupovat podle instrukcí ve videu:Půjčujeme zodpovědně!

Naše poslání bereme vážně, a proto ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně s ohledem na jeho potřeby. Půjčka může leccos napravit, ovšem při nerozvážném půjčování může problémy ještě více prohloubit. Proto pečlivě posuzujeme klientovu finanční situaci a jeho možnosti úvěr bez obtíží splatit. Je-li půjčka zamítnuta, je to z důvodu ochrany nejen věřitele, ale i samotného klienta.

5 základních zásad:

  • Zvažte, jestli je půjčka nutná a není jiná možnost, jak se ji vyhnout.
  • Zhodnoťte celkové náklady půjčky a vaši schopnost je splatit.
  • Vyberte pro vás nejvýhodnější nabídku podle několika parametrů.
  • Pečlivě si přečtete smlouvu, zda neobsahuje např. skryté poplatky.
  • Mějte přehled o svých financích a tvořte si finanční rezervu.

Chcete vědět víc?

Základem dobré spolupráce je komunikace. Snažíme se, aby bylo vše přehledné a srozumitelné. Svět financí je ale džungle a někdy je těžké se v něm vyznat i pro otrlé podnikatele. Naštěstí my jsme odborníci a financím rozumíme. Nevíte-li si rady, můžete využít zveřejněné odpovědi na nejčastěji kladené otázky. V případě konkrétního dotazu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e–mailu nebo telefonu. Ochotně a rádi vám se vším poradíme.