×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka online pro podnikatele

Půjčka online pro podnikatele

Samozřejmě, že je to někdy k vzteku. Založení vlastní firmy byl skvělý nápad. Budete si lépe řídit čas, zakázky i zaměstnance. Nebudete se muset bavit s nadřízenými, které od stolu mluví o práci, které ve skutečnosti nic nerozumí. Nemusíte plnit plán, zodpovídat se za postupy ani pokorně dopředu hlásit dovolenou. Takový byl alespoň původní plán.  

Firma možná šlape, ale dovolenou nehlásíte, protože nemáte absolutně kdy si volné dny vybrat. Nemusíte se zodpovídat nadřízeným, protože většinu času zodpovídáte sociálce, zdravotní pojišťovně nebo daňovému úřadu. Platíte daně, platíte poplatky, platíte za materiál, nájem a máte na starosti i výplaty. Máte rozjednané zakázky, které svědomitě odvádíte, ale při předání díla? Pokorně čekáte, až se k vám dostanou sjednané platby. Po termínu a s mnohým upomínáním.  

Nešťastnou situaci a velmi špatnou kontrolu nad vlastními příjmy vám pak nečekaně zkomplikuje rozbité auto, faktura za materiál k další zakázce nebo potřeba dokoupit další vybavení. Čas letí, nemůžete si dovolit odřeknout ani jednoho zákazníka a to poslední, co se vám chce a hodí, je obcházet banky a shánět nevýhodný úvěr.  

Online půjčka pro podnikatele je přitom v takové situaci naprosto ideálním řešením. V klidu vyplníte náležitosti u počítače a během pár minut máte jistotu ve schválené žádosti. Peníze vám převedeme na účet, získáme pro vás čas vyřešit náročné období a následně v klidu splatit pohledávku.  

Uvařte si kávu a na chvíli se posaďte

Problémy vám přerůstají přes hlavu. Klid, na chvíli se posaďte k počítači a všechny potíže vyřešte. Jeden po druhém, žádný nářek, nenadávejte... Peníze vám zadarmo nikdo nedá. My vám je ovšem ochotně půjčíme a hned!  

Prvním šikovným krokem je interaktivní nástroj, kterým můžete volně pohybovat ve variabilní výšce půjčky. Zjistíte jak dlouho a v jakých splátkách se pak podmínky úvěru pohybují. Uděláte si přesnou představu, jak jste schopni dostát závazku a která varianta vám vyhoví nejlépe.  

Druhým krokem pak vyplníte základní údaje. Potřebnými náležitostmi jsou telefonní číslo, mailová adresa a číslo účtu. Ověřovací SMS pak autorizuje proces schvalování. Naše systémy pracují rychle, v řádech minut od nás dostanete odpověď. A ta je ve většině případů kladná. Současně s oznámením schválené půjčky na váš účet odesíláme peníze.  

Opravdu takhle jednoduše. Žádné kličky, osobní jednání, čekání, volání, mailování, dokládání tisíce papírů. Potřebujete řešit svou situaci, ne sestavovat podrobný životopis a shánět oblek.  

Jasně, stručně

Tak jako je jednoduchý proces zažádání a vyřízení půjčky, jsou jednoduché i nastavené podmínky. Současně s penězi dostanete jasný přehled termínu splátek i jejich výši. Nemusíte s lupou luštit drobné podmínky na několik stran, bát se skrytých poplatků a podmínek “ale” a “jestli”. Na webovém rozhraní pak ve své klientské sekci kdykoli můžete ověřit stav své půjčky i výši splacení.  

Úlevou pro vás může být i možnost kdykoli předčasně splatit celou částku, nebo její část, to je jen na vašich možnostech. Půjčujeme vám peníze, proč bychom vás pokutovali za to, že nám je vracíte dřív?  

Pokud se vaše situace vyvine složitěji a budete zase čekat na další omluvy od klientů a znovu upomínat platby svých faktur - komunikujte s námi. Dejte nám vědět, pomůžeme vám znovu. Upravíme výšky splátek nebo jejich termíny. Nepošleme na vás exekutora ani vás nebudeme očerňovat v seznamech dlužníků. Je i naším zájmem dostat zpět půjčenou částku. Vleklá jednání a obsílky barevnými obálkami nás stojí jen zbytečný čas a práci.  

Vysoké úroky??

Rychlá nebankovní půjčka je vázaná vyšší úrokovou sazbou, to skrývat nebudeme. Na rozdíl od bankovních půjček však není vázaná ani skrytými poplatky, pokutami za předčasné splacení, poplatky za vyřízení. Vyšší úrok bohatě kompenzuje okamžité jednání, dispozice částky na účtu ještě týž den a naprostá čitelnost podmínek smlouvy. Vážně nemáme zapotřebí platit si velkou reklamu a strašit vás cizími termíny, ani před vás postavit stoh papírů. Potřebujete půjčit - prosím.  

Půjčujte si s rozvahou

Jsme tady samozřejmě pro vás, rádi vám pomůžeme překlenout náročné období. Nicméně i tak považujeme za důležité upozornit na dobré zvážení situace. Dobře promyslete vaši reálnou schopnost splácet a zatížení vašeho běžného rozpočtu o splátky v následujícím období. Půjčka by v žádném případě neměla ohrozit chod vaší firmy ani omezit běh domácnosti.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka