×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Osobní půjčka do podnikání

Osobní půjčka do podnikání

Nemusíte stavět vzdušné zámky o velké firmě s mnoha zaměstnanci, vlastní výrobnou a obchodní sítí. Soukromé podnikání i v mnohem menším měřítku vám přinese pocit naplnění, dovolí vám plánovat si rozsah prací i čas podle svých dispozic. Ve své profesi se můžete uplatnit tak, jak si sami představujete. Můžete plně rozvinout své nápady i obchodní talent. Nemusíte dělat kompromisy. Za svou práci zodpovídáte jen vy, bohužel stejně tak i za náklady a hospodaření.

Pro práci na volné noze nebo pro začátek podnikání je třeba sebrat odvahu a také mít k dispozici základní kapitál. Mnoho oborů je možné zvládnout s minimálními nároky na místo nebo vybavení. Přesto pro nákup zboží, materiálu nebo úhrady záloh za nájem a služby musíte počítat jako s prvotní investicí. I v průběhu rozbíhající se činnosti se vám může do cesty postavit nepříjemná okolnost v nedostatečné hotovosti. Pracujete na zadaných zakázkách, práci odevzdáváte včas a kvalitně provedenou, ale pravidelný příjem vám blokují pozdní úhrady zákazníků. Za služby nebo i pomoc zaměstnanců je třeba platit neodkladně, zbytečně byste ohrozili své dobré jméno. Poskytovatelé služeb, operátoři nebo nájemce jen těžko uslyší na omluvu v penězích na cestě. K předepsaným platbám začne navíc narůstat penále, které vaší finanční situaci ještě dále zatíží.

Optimální a rozumné řešení

Rozhodně není rozumným krokem přesouvat rozpočet rodiny do firmy nebo žádat o půjčku přátele. Citlivé mezilidské vztahy se snadno naruší a půjčka vás zaváže na dlouhou dobu. Jednání v bance řadě začínajících nebo malých firem také nepřináší rychlé řešení. Banky podmiňují půjčku doložením řady dokumentů včetně potřebných záruk ve správném hospodaření a zisku. Coolcredit oproti složitému bankovnímu systému nabízí snadno dostupné osobní půjčky do podnikání. Pružně reagujeme na vaše potřeby, téměř okamžitou dispozicí chybějící částky vám pomůžeme překlenout náročné období, uhradit závazky a odrazit se od dna. Pozdější splácení našich půjček zatíží vaše běžné hospodaření jen minimálně.

Vše vyřídíte online

O půjčku nemusíte žádat na pobočce, veškeré informace i podmínky jsou dostupné na našich stránkách. Online projdete i samotnou žádost o půjčku. Automatizované systémy jsou schopné vyhodnotit zadaná data v rámci minut, okamžitě vás informujeme o výsledku. A ten je ve většině případů kladný. Stejně rychle zadáme i převod částky na váš účet.

Nechceme využívat vaší nepříjemné situace, naopak nabízíme optimální řešení. V případě, že se vaše situace obrátí k lepšímu, není problém vyrovnat dlužnou částku předčasně. Neúčtujeme si administrativní poplatky, poplatky za schválení ani penále za předčasné splacení. Jsme tady pro vás a vyjdeme vám vstříc i v opačném případě. Pokud se vám do cesty postaví další vážné překážky, nabídneme oddálení předmětné platby nebo nový splátkový kalendář.

Osobní půjčka do podnikání je příležitostí začít podnikat, rozvinout svůj talent a věnovat se oboru, který vás zajímá. Udržíme vás na trhu a udržíme i vaše dobré jméno.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Přečtěte si také

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka