×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Studentská půjčka

Studentská půjčka

Má svoje specifika. Patří k ní zajímavější úroková sazba, možnost odkladu splátek na pozdější dobu (resp. až si najdete stálé zaměstnání) a různé další výhody.Studentská půjčka je velmi oblíbená, dopřát si ji totiž může vlastně každý, kdo dodá potvrzení o studiu a je starší osmnácti let.

Nezáleží na tom, jestli studujete už druhou vysokou školu nebo naopak jste ještě v maturitním ročníku a teprve se na vysokoškolská studia chystáte. Můžete být samozřejmě i na klasické VOŠ, prezenční nebo dálkové studium, klidně i v zahraničí. Stejně tak není podstatné, že ještě nemáte stálý příjem, s tím se nakonec i počítá. I proto nakonec tuto půjčku využívá stále více mladých lidí.

Půjčka na školné, ale také na běžné výdaje

Jak známo, studenti dostanou od státu řadu výhod, ale současně nemají nic zadarmo. Na prestižnějších školách se platí školné, které je v určitých případech poměrně vysoké. Někteří studenti nemohou využívat domácí podpory a zázemí, musí se o sebe starat sami, a to je nezřídka těžké. Skloubit práci na plný úvazek a studium? To je mnohdy velmi náročné. A někdy ani to nestačí na pokrytí standardních studentských výdajů. Z něčeho se žít prostě musí. Naštěstí je zde studentská půjčka!

Potřebujete k ní jen minimum formalit. Jaké to konkrétně jsou?

  • Potvrzení o studiu. Jak jinak prokázat, že něco někde studujete? Je to jen jeden malý papír, školy je vystavují doslova na počkání.
  • Občanský průkaz a případné potvrzení o příjmu, jinak je vyžadován spoludlužník (nejčastěji to bývá jeden z rodičů, ale může to být kdokoliv z rodiny, případně partner).
  • Potvrzení o tom, kdy by mělo být studium podle předpokladů ukončeno. Tady lze ale uvést jen čestné prohlášení ze strany žádajícího studenta).

Kromě obvyklých náležitostí spojených s půjčkou tu jasně vidíte, že potřebujete jako studenti jen skutečné minimum. A navíc, úrok bude položen poměrně nízko, to je další výhoda studentských půjček dneška. Mezi další výhody se počítá i fakt, že se dají do jisté míry i odložit pravidelné splátky, případně je možné po dobu studia platit jen úroky – a samotnou jistinu začít splácet až s prvním regulérním zaměstnáním. A na jednu věc opravdu nezapomínejte, pro žádost je nutné být starší osmnácti let! Mladším lidem totiž ze zákona půjčovat nelze, s tím prostě nikdo nic nenadělá.

A co takhle zkusit COOL CREDIT?

Samozřejmě, COOL CREDIT není klasická dlouhodobá studentská půjčka, ale mohou ji využít mimo jiné i studenti. Až osm tisíc korun na třicet kalendářních dnů, nezáleží na tom, proč si půjčujete, stejně tak není nutné zdlouhavé papírování, které stojí cenné nervy. Tato půjčka na cokoli přináší rychlou výplatu peněz, stabilní finanční zázemí v ČR, dobrou pověst, individuální přístup k zájemcům o půjčku.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Variabilní symbol
30.06.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.03.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.03.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.03.2021
Slovník pojmů
Bezúhonnost
14.03.2021
Slovník pojmů
Věřitel
14.03.2021
Slovník pojmů
Zákon o spotřebitelském úvěru
14.03.2021
Slovník pojmů
Překlenovací úvěr
14.03.2021
Slovník pojmů