×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka pro živnostníky

Rychlá půjčka pro živnostníky

Řízení vlastního podnikání přináší velké výhody v realizaci vlastního snu. Svůj čas i energii můžete lépe řídit, stejně tak i finance. Bohužel dnešní doba není vždy nakloněna férovému jednání a mnohé sjednané zakázky se na poslední chvíli zhroutí jako domeček s karet. Vina nemusí být vůbec na vaší straně.

Nakoupíte materiál, zastavíte část své hotovosti, zajistíte veškerou práci a třeba i pomoc dalších pracovníků a pak nezbývá než čekat, kdy dostanete od zákazníka úhradu za sjednané zboží nebo služby. Nekonečný koloběh pozdě proplácených faktur ohrozí vaše běžné fungování. Vámi dlouho očekávané platby však neuzná nájemce prostor ani dodavatel materiálu – vy musíte platit v termínech.

Nepříjemné komplikace může způsobit i menší porucha. Náhlá nehoda vozu nebo výrobních strojů. Spousta řemesel i služeb je přímo závislá na denní dopravě. Ať už dojíždíte za svými zákazníky nebo jste závislí na vlastní dopravě materiálu, bez vozu jen těžko dokážete realizovat sjednanou práci. Okamžitý vysoký výdaj není třeba řešit nespolehlivými způsoby. Neztrácejte kredit před svými klienty, zachovejte si profesionální tvář. Rychlá půjčka pro živnostníky vám pomůže překlenout náročné období. Okamžitá hotovost vyrovná pořízení nového vybavení, doplatek materiálu nebo opravu vozu. Vrátí vás zpátky do hry a s minimálními následky zajistí plynulé fungování vaší firmy.

Nebojte se vleklého jednání

Někdy o vyřešení problému může rozhodovat i pár tisíc. Nemusíte odkládat pracovní povinnosti a studovat složité podmínky žádostí o půjčku. Potřebujete rychle a věcně převést určitou sumu, ne trávit většinu dne čekáním v bance. Rychlá půjčka pro živnostníky je založena na pravidlech, které vám maximálně vyhoví. Žádost stačí vyplnit po internetu. Uvádíte pouze své jméno, kontaktní telefon a mail. Pro bezpečnou transakci a komunikaci dostanete unikátní ověřovací SMS. My i vy tak získáme jistotu totožnosti a následné schvalování úvěru proběhne rychle a bezpečně. Automatizované systémy samozřejmě ověří vaši reálnou schopnost dostát závazku, nicméně pro posouzení nepotřebujeme doložit vaše příjmy, vykázat důvody pro půjčení peněz ani zpětně doložit jejich užití. Nemusíte shánět věřitele ani ručit nemovitostí nebo hodnotným vybavením vaší dílny.

Rychlá půjčka přesně splňuje své označení. Schválený úvěr převede žádanou částku na váš účet okamžitě, u účtu vedeného u velkých bank máte částku k dispozici ještě týž den a můžete s ní libovolně nakládat.

Ochrana dat

Pevně si stojíme za pevně nastavenými pravidly. Sjednané termíny ani podmínky neměníme, nehledáme možnost, jak se na vaší nepříznivé situaci obohatit. Vážíme si vaší důvěry a nabídneme vám průhledné a férové jednání. Stejně přísná pravidla jsme nastavili i pro práci s osobními daty. Svěřené údaje nebudeme používat pro opakované nabídky dalších služeb nebo půjček. Kontakty a osobní data jsou určena pouze a jenom pro zpracování aktuální žádosti. Dbáme na spolehlivé a solidní služby, nepředáváme citlivá data marketingovým společnostem a ani sami vaší důvěru nebudeme žádným způsobem zneužívat.

Splácení později nebo dřív? Bez problémů

Podmínky půjčení částky i systém splácení je jasně daný. V průběhu smluvního vztahu vás nezaskočí skryté poplatky ani změny podmínek. S uzavřením splátkového kalendáře máte přehledně k dispozici přesné termíny i výšku splátek. Kdykoli si můžete na internetu ověřit aktuální stav. A můžete s námi kdykoli komunikovat. Rádi zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Pokud se vývoj vaší situace promítne pozitivně, můžete splátky uhradit i dříve. Nemusíte čekat a dodržet domluvený splátkový kalendář. Nebudeme vás za to pokutovat ani vám komplikovat předčasné splacení dalšími formuláři. Pokud se situace naopak vyvine nepříznivě, opět vám vyjdeme vstříc. Najdeme nové termíny, prodloužíme termín splátek. Pomůžeme vám najít vhodné řešení, které vás posune dál k reálnému splnění závazků bez zbytečných komplikací a bez neúměrného navyšování úvěru.

Nemusíte mít nastudované odborné termíny ani se zvlášť orientovat v problematice půjček. Nebudeme vás strašit vysokými úroky. Ano, rychlé půjčky jsou vyvážené vyšším úrokem, vy si však nepůjčujete velkou částku na dlouhé období. Řešíte náhlé provozní problémy, nekupujete dům. Pokud rozpočítáte úrok na půjčovanou částku v řádech do 10 000 Kč v námi navrhovaném krátkém termínu, vysoký úrok se náhle promění ve velmi přijatelný poplatek. Poplatek, který vám umožní okamžitě vyřešit náhlé problémy. Překlene akutní finanční nedostatek, posune vás dál a získá vám čas pro urovnání nepříznivé situace.

Půjčky, které pomáhají

Rychlá půjčka pro živnostníky má jediný cíl. Překlene náročné výdaje, vyhrocenou situaci nebo opravy či nákup důležitého vybavení. Jsme tady pro vás, přesto vždy apelujeme na naše klienty, aby dobře zvážili všechny možnosti. Je i v našem zájmu uzavírat závazné smlouvy s žadateli, kteří jsou reálně schopni svým závazkům dostát. Finanční rozvahou na našem webu si můžete přehledně projít variabilní výšku půjčované částky, termín i výši splátek. Plánujte dobře očekávané platby a možnost řádně splácet. Půjčujte si peníze pouze pro splnění adekvátních záležitostí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka