×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlé půjčky na účet

Rychlé půjčky na účet

I při dobře vedeném domácím hospodaření všechny pravidelné příjmy s jistotou odčerpávají náklady na bydlení, služby a energie, část zabere dojíždění do práce, významnou položkou jsou nákupy potravin. Rodiny s dětmi se musí vyrovnat s menšími příjmy a dalšími výdaji navíc, jako jsou pololetní platby kroužků, doplnění školních a sportovních pomůcek, povinné kurzy nebo kulturní akce. Naprostou většinu výdajů není možné snížit nebo vynechat. A tak i relativně malá nehoda nebo špatné načasování vyvolají nepříjemnou situaci. Nad několika tisíci je možné velkoryse mávnout rukou, ale jsou chvíle, kdy je třeba najít co nejrychlejší řešení, vzniklý závazek nebo výdaj uhradit, a přitom není možné ohrozit chod celé domácnosti. Opravu auta, nečekaně vysoké vyúčtování služeb za energie, poplatky za telefony, nový domácí spotřebič... Není třeba jmenovat, co vše se v nejméně vhodný okamžik může pokazit.

Důležité platby, jakkoli se nehodí a přitíží vašemu rozpočtu, je třeba uhradit bez odkladu. Už jen proto, že tím zabráníte dalším výdajům a nepříjemným vleklým jednáním. Řada poskytovaných služeb na sebe váže svižný upomínací systém. Upomínky jsou navíc zpoplatněné a zvyšují dlužnou částku i o nepříjemně vysoké penále. Řešená obnovená aktivace je spojená s dalším poplatkem. Vzniklou situaci pravděpodobně nebudete řešit prostřednictvím bankovní půjčky. Pro úspěšné zažádání je třeba doložit doklad o příjmu, projít časově náročným jednáním a musíte splnit řadu přísných podmínek. Ideální není ani obrátit se na nejbližší členy rodiny nebo přátele. Finanční závazek může zkomplikovat křehké vztahy a narušit důvěru. Optimálním řešením je využít rychlé půjčky na účet od Cool Credit. Bez zbytečného jednání a zdlouhavých procesů a s maximální nadějí na úspěch vyřídíte veškeré náležitosti a zajistíte potřebnou sumu. Cool Credit vám představuje nový systém, který nabízí dostupné půjčky, které na našem trhu dosud chybí. Nevyužívá nepříznivé situace svých klientů, naopak zastupuje nepružné služby bank. Rychlé půjčky na účet vám pomůžou řádně srovnat nutné závazky, koupit vybavení nebo vyrovnat účet za čerpané služby. Ve splátkovém kalendáři půjčku snadno splatíte a s minimální zátěží znovu najdete ztracenou finanční rovnováhu.

Ideální řešení - rychlé a dostupné

Při jednání v bance se setkáte se zdlouhavou administrativou, složitými termíny i s nutností doložit řadu dokumentů. Navíc zaplatíte vstupní poplatky za vyřízení žádosti, tedy další částkou navyšujete zátěž rozpočtu. Pokud řešíte nedostatečný zůstatek na účtu v relativně malé výši, schůdnějším, a hlavně rychlejším řešením jsou půjčky Cool Credit, které se orientují na malé klienty. Dostupné půjčky využívají veškeré výhody moderní komunikace. Se žádostí nemusíte obíhat naše pobočky ani připravovat obhajovací řeč. Vyřízení žádosti není dokonce třeba řešit ani s naším finančním poradcem. Veškeré informace o půjčkách Cool Credit včetně srozumitelně sestavených podmínek pro jejich čerpání najdete na internetových stránkách. Pro správnou úvahu o výšce půjčky můžete využít praktickou interaktivní kalkulačku. Variabilně můžete měnit cílovou částku, o kterou budete žádat. Odpovědí získáte okamžitý přehled o výšce i termínech následujících splátek. Smlouvy jsou přehledné a jasně definované. Neúčtujeme poplatky za vyřízení, administrativu ani jiné skryté poplatky. Žádost o půjčku vyplníte během pár minut. Pro vyřízení stačí přístup k internetu, vlastní bankovní účet a mobil. SMS autorizuje zahájení schvalovacího procesu, kdy automatizovaný systém během pár minut dokáže vyhodnotit předané údaje a zpětně vás informuje o výsledku. Naprostá většina žádostí je schválena! Cílovou částku ihned převádíme na váš účet. Nebudeme vás soudit, poučovat ani si o vás nic myslet. Věříme vašemu úsudku a pomůžeme vám z nepříjemné situace. Ani zpětně nemusíte dokladovat, jak jste s půjčkou naložili. 

Přehledný systém

Předem dané a po celou dobu neměnné jsou podmínky čerpání a splácení i odsouhlasený úrok a termíny splátek. Při převodu částky pro vás vytvoříme soukromý profil, kde si můžete kdykoli ověřit stav vašeho účtu i systém splácení. Pracujeme flexibilně a tak, jako nekomplikujeme žádost o půjčku, nebudeme vás omezovat ani v průběhu splácení. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, můžete půjčku splatit předčasně. Nebudeme vám účtovat pokuty za předčasné splacení. Pružně zareagujeme i v případě opačném. Když si budete vědomi prodlení nebo dočasné neschopnosti splácet podle odsouhlasených podmínek, pokusíme se najít nové řešení. Komunikujte s námi, překážku v dodržení splátkového kalendáře můžeme řešit oddálením platby nebo novým rozpisem splátek.

Důvěřujeme vám

Cool Credit stojí na pevném základě. S dlouhodobým působením na trhu vám můžeme nabídnout důvěryhodné zázemí a spolehlivé produkty. Rychlé půjčky na účet jsou od samého základu postavené na dostupnosti a rychlosti. Nabízíme jednoduchá pravidla a přehledný systém. Pomůžeme vám vyřešit nepříjemnou finanční nouzi. Půjčíme vám peníze s minimálními dopady na vaše budoucí hospodaření. Věříme vašemu úsudku půjčit si nezbytně nutnou částku a nepřekročit své možnosti. Všechny klienty vždy varujeme před unáhleným rozhodnutím. Luxusní dárky, vybavení nebo nákladné exotické dovolené by měly být hrazeny z uspořené hotovosti. Velké dárky nesmí zastoupit běžné výdaje. Našim klientům nabízíme dostupné půjčky a férové jednání, přesto každá půjčka vždy zatíží rozpočet. Cool Credit je tady pro vás a bude optimálním řešením pro náhlé nutné výdaje. Pomůže vám překlenout nepříjemné období a odrazit se k příznivé finanční rovnováze. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka