×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

SMS půjčka pro podnikatele

SMS půjčka pro podnikatele

Práce na volné noze nebo dokonce rozvoj vlastní firmy jsou velkou výzvou. Můžete lépe plánovat vlastní čas, pracovat v oboru, který vás zajímá a baví a řídit se vlastními pravidly. Houby. Většinu času žijete ve stresu, neustále přeorganizováváte práci na zakázkách, telefonujete, papírujete. I večer se zabýváte řízením nákupu materiálu, výplatami zaměstnancům, náklady na nájem prostor, musíte neustále řešit pohonné hmoty a údržbu vozu, do toho daně, sociální a zdravotní. Sjednané zakázky plníte na 150%, věnujete jim čas, úsilí a také vstupní investici do materiálů i pomocníků. Při předání se pak setkáte s výtkami, svou práci musíte obhájit a v horším případě ještě čekáte a upomínáte platbu.

Zatímco vy čekáte na úhrady odevzdané práce, vám nikdo prostor navíc nedá. Možná to je nespravedlivé, ale s pozdními platbami se dnes potýká veskrze každý obor. Bohužel. Pokud si nevyhradíte dostatečnou rezervu nebo vám běžné výdaje zkomplikuje náhlá porucha, dostáváte se do velmi nepříjemné situace. Bez rozbitého auta se nedostanete k zákazníkům, bez materiálu nevyrobíte zakázku, s omezenými službami telefonu se nikam nedovoláte. Při pozdních platbách často rostou i neúměrné penále nebo pokuty a dostáváte se do začarovaného kruhu.

Nepropadejte zoufalství a nadechněte se. SMS půjčka pro podnikatele je koncipovaná právě pro obdobné chvíle. Pomůže vám překlenout vyhrocené období, splatit nutné pohledávky a odrazit ode dna. Pro půjčku navíc nemusíte shánět oblek a pokorně žádat v bance. Žádost vyplníte po internetu, rychlé schválení a okamžitý převod na účet vás posune z mrtvého bodu – rychle a efektivně dál.

Internet, mobil a účet stačí

Jednoduché a srozumitelné podmínky jsou neměnné a předem dané. Interaktivní nástroj na našich stránkách vám zpřístupní dokonalý přehled. Variabilně můžete měnit výšku potřebné částky, ihned uvidíte výšku koncových splátek i jejich termín. Bez odborných frází, nesrozumitelných formulářů a nepříjemného osobního jednání zjistíte přesně - kolik, za kolik a kdy.

Samotný postup vyřízení žádosti je neméně snadný. Formulář vyplníte v pohodlí, klidně z gauče v obýváku. Udáváte běžné kontaktní údaje. Potvrzovací SMS pouze autorizuje proces. Automatizovaný schvalovací systém vyloučí rizika a v řádech několika minut potvrdí schválení půjčky. Převod peněz probíhá okamžitě, pokud máte účet vedený u běžných velkých bank - můžete s penězi disponovat klidně ještě týž den.

Systém pro smrtelníky

SMS rychlá půjčka pro podnikatele respektuje problémy, se kterými se reálně živnostníci a podnikatelé potýkají denně. Nepříjemnou situaci dočasně překlenete půjčkou. Pokud se vám však do cesty postaví další nenadále výdaje, komplikace s dalším odkladem plateb - komunikujte s námi! Rozhodně si neberte další půjčku k umoření půjčky u nás! Vymaňte se z bludného kruhu. Pomůžeme vám i tak a nabídneme oddálení splátky nebo nový splátkový kalendář. Nebudeme vám vyhrožovat právníky nebo exekutory, i pro nás je to ztráta času. V oboustranném zájmu je včas vyrovnat závazky bez vleklého popotahování a dopisování.

Příjemný opak představuje změna k lepšímu. Využijte rozumně došlé platby a rychlou půjčku splaťte dřív. Nebudeme vás pokutovat, vyžadovat vyplnění a schválení žádosti. Na našich stránkách v soukromé klientské sekci můžete kdykoli sledovat stav výše závazku i splacené částky. Vyrovnejte své závazky dřív a zbavte se dalšího břemene.

Vysoké úroky??

Ale ano, nebankovní půjčky jsou spojené s vyšší úrokovou sazbou, jsou ale také zbytečně obestřené strašáky. Nebudeme na vás posílat exekutory, neočerníme vaše jméno ani z vás nesedřeme kůži. Půjčujeme vám několik tisíc na velmi krátkou dobu. Vezměte si k ruce kalkulačku - vysoký úrok se okamžitě promění do poplatku v řádech stovek korun. Rychlým jednáním vám naopak ušetříme další problémy, pomůžeme vám vyřešit důležité závazky ihned. V bance byste podstupovali složité řízení, museli odůvodnit účel půjčky, vykázat příjmy a třeba požádat i někoho o funkci ručitele. Úrokům a poplatkům navíc se nevyhnete ani u své domovské banky. My vám navíc ušetříme čas a zbavíme zbytečných administrativních úkonů.

Půjčujte si s rozvahou

Půjčit si peníze ke splacení vážných pohledávek - nákup potřebného materiálu, vyrovnání výplat, nájmu, služeb, to je zcela v pořádku. Poruchu auta, které denně potřebujete, také musíte řešit přednostně. Příležitost významné zakázky a dokoupení vybavení také. Jistě není vaší ostudou, že nemůžete ihned využívat prostředky, které máte blokované pozdními platbami vašich klientů. O své finanční situaci nemusíte podrobně informovat okolí, je lepší vždy udržet si neutrální tvář a vystupovat důvěryhodně. SMS rychlá půjčka pro podnikatele je zcela diskrétní. Svěřené údaje neporovnáváme, nehlásíme do katalogů ani vás nebudeme obtěžovat nabídkami dalších služeb. Náš vztah bereme jako jednorázovou záležitost. My vám za daných podmínek půjčíme, vy nám částku s úroky splatíte.

Přesto vždy považujeme za důležité směrovat naše klienty k rozumné úvaze. Nepůjčujte si peníze lehkovážně. Vždy dobře zvažte všechny vaše možnosti i reálnou schopnost splácet. Půjčka na dovolenou nebo luxusní dárky není úplně optimální variantou.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka