×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Jak Peterovi pomohla naše půjčka 20 000 Kč?

Jak Peterovi pomohla naše půjčka 20 000 Kč?

V České republice žije přes půl milionu cizích státních příslušníků z celého světa. Podle statistického úřadu více jak 100 tisíc cizinců tvoří Slováci, z nichž jen necelá polovina má zde zřízený trvalý pobyt. Nejčastěji sem přichází za lepší prací nebo tu zůstávají po studiu na vysoké škole. A to je právě případ našeho klienta Petera. Po střední škole se rozhodl navštěvovat univerzitu v Brně, která nabízela jeho vysněný obor. Za pět let studia si Brno zamiloval a našel si dobré přátelé. Rozhodl se proto po dostudování školy v České republice zůstat na trvalo.

Nebylo to však tak jednoduché, jak předpokládal. Čekalo ho shánění zaměstnání a nového bydlení.  Sehnat si zaměstnání není, navíc v dnešní době, nic snadného. Bydlení zase, vzhledem k situaci na realitní trhu, není levná záležitost a univerzitní kolej už nebyla nic pro něj. 

Zaměstnání nakonec sehnal, ale hlavním problémem byl pro něj nedostatek financí. První výplatu ještě nedostal a jako student neměl v podstatě možnost si našetřit větší množství peněz, aby mohl zaplatit kauci na nájemní bydlení. Chtěl proto využívat jeden z bankovních produktů a na kauci si sjednat půjčku 20 tisíc. Nejenže musel vyplňovat štosy papírů a dokládat množství dokumentů, navíc mu byla půjčka zamítnuta. Obešel několik poboček různých bank, ale vždy odcházel s prázdnou. Nikde se nedozvěděl pravý důvod, proč jeho žádosti byly zamítnuty. Obecně ale banky nejsou moc ochotné půjčovat čerstvým absolventům a cizincům, třebaže jsou ze sousedního Slovenska, a ještě si zde nestihli zařídit trvalý pobyt.


Nakonec se obrátil na naši společnost. A udělal dobře. Cool Credit totiž vytvořil nebankovní půjčku, která je přímo určená pro naše slovenské spoluobčany. Zároveň jsme neměli problém s tím, poskytnout Peterovi půjčku ve zkušební době. Výše půjčky až 20 000 Kč uspokojí většinu potřeb, když jde jen o to překlenout období do další výplaty. Naše půjčka pro Slováky se nijak neliší od běžných půjček pro české občany. Podmínky pro její získání jsou stejné a není potřeba mít v České republice zřízený trvalý pobyt. Stačí jen vyplň krátký interaktivní formulář se základními údaji o Vás, nahrát doklad totožnosti a potvrzení o příjmu. Půjčka může být následně ihned vyplacena na Váš bankovní účet. Vše tedy vyřídíte online a nemusíte si sjednávat žádnou schůzku, veškeré informace a následně i vyplnění žádosti si můžete projít v klidu doma u počítače. Rychlý schvalovací proces je zárukou, že se vám dostane odpovědi na žádost téměř obratem. Podívejte se, co o nás říká Peter:

Spoločnosť Cool CREDIT ma zachránila v neľahkej situácii. V situácii, kedy ma odmietla každá banka a myslel som, že už nenájdem iné východisko. Dôverovali mi aj napriek tomu, že som slovák a ešte k tomu v skúšobnej dobe. Vďaka nim môžem bývať v krásnom byte. Som moc vďačný ...

Peter nakonec díky naší půjčce 20 000 Kč kauci na byt zaplatil, a našel tak zázemí pro svůj spokojený život. Vyzkoušejte naši půjčku pro Slováky i vy nebo se poraďte s našimi operátory.


Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Přečtěte si také

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Variabilní symbol
30.6.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.3.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů
Bezúhonnost
14.3.2021
Slovník pojmů
Věřitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Zákon o spotřebitelském úvěru
14.3.2021
Slovník pojmů
Překlenovací úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů