×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Jako živnostník, zaměstnanec, maminka na mateřské, důchodce i student... V jakémkoli věku se můžete dostat do náhlých problémů a zápasit s nedostatkem financí. Za nepříjemnou situací může stát banální nehoda nebo vážný problém. Suď, jak suď, situaci je třeba neodkladně řešit dostatečnou hotovostí. Banky nabízí relativně výhodné podmínky půjčky, obchodní řetězce lákají na výhodný nákup zboží na splátky. Bohužel přísné podmínky včetně nutnosti doložení příjmů vyhrazuje početnou skupinu žadatelů a staví je před nepřekonatelnou zábranu. Z jednoduchých tabulkových výsledků je vaše žádost zamítnuta a přijdete o možnost čerpat výhodné nabídky. Není rozumnou variantou půjčku převést na blízkého přítele nebo člena rodiny. Půjčování peněz nebo jiné finanční závazky můžou závažně narušit křehké mezilidské vztahy. Nedostatečná hotovost se může navíc týkat i jiných výdajů, než je nový spotřebič, telefon nebo počítač. V případě havarovaného auta pojišťovna v lepším případě převezme část nákladů za opravu. Na vašich bedrech zůstává spoluúčast a také prvotní úhrada za opravu do doby, než vám ji pojišťovna zpětně proplatí.

Jako podnikatel se můžete často potýkat s nedostatkem hotovosti z důvodu pozdních úhrad vašich klientů. Přestože odevzdáte realizované zakázky včas a v pořádku, na peníze musíte dlouho čekat a často se o platbu připomínat. Rostoucí zpoždění vede k postupnému zadlužování, neprávem.

Ať už vaši finanční rovnováhu narušila nehoda, nečekaně vysoké vyúčtování za služby nebo energie, nebo řešíte zdrženou výplatu... Nutné závazky je třeba vyrovnat v termínu. Cool Credit nabízí řešení, jak z pohodlí domova a bez nutných dokladů o příjmech, dosáhnout k půjčce. Pomůže vám překlenout vyhrocené období a v náhradním termínu půjčku splatit, aniž byste vážně ohrozili budoucí fungování rodiny nebo firmy. Hotovostní půjčka bez doložení příjmu je optimální variantou pro rychlé řešení. 

Srozumitelně, jednoduše a věcně

Zásadní výhodou je dostupnost a rychlost vyřízení i odsouhlasení žádosti. Podmínky i možnosti si můžete projít v klidu od počítače. Nemusíte si domlouvat osobní schůzku s poradcem ani čekat v pobočce. Volně můžete využít i interaktivní nástroj. Na kalkulačce můžete měnit žádanou výšku půjčky a ihned si ověřit přesnou výšku splátek i jejich počet. Snadno a objektivně zvážíte budoucí zatížení vašeho běžného rozpočtu. S reálnými čísly si představíte průběh a náročnost následného splácení. Vyberete variantu, která vás zatíží nejméně a neohrozí vaše fungování. Hotovostní půjčka bez doložení příjmu před vás nepostaví složitou administrativu ani nesmyslné poplatky za vyřízení půjčky. Na internetových stránkách Cool Credit najdete i jednoduchý formulář, do kterého zadáte základní data. Autorizační SMS potvrdí vzájemnou spolupráci a následně schvalovací systém vyhodnotí žádost. V několika dalších minutách jsme schopni potvrdit vám informaci o kladném vyřízení a stejně tak rychle zajistíme převod peněz na váš účet.

Bez komplikací

Nevidíme důvod proč před vás postavit dlouhé smlouvy a složitě formulované podmínky. Papírování vaši situaci nevyřeší. Nabízíme optimální variantu. Téměř obratem od nás získáte chybějící částku, můžete bez dalšího zdržení vyrovnat nutné závazky. Ani později nemusíte dokladovat, jak jste s penězi naložili. Soustřeďte se raději na své pracovní povinnosti nebo na péči o rodinu.

S půjčkami od Cool Credit budete mít vždy naprostý přehled o aktuálním stavu. Vytvoříme pro vás osobní profil, kde můžete kontrolovat stav splácené půjčky. Bez omezení můžete půjčku uhradit předčasně. Ani v tomto případě vás nezatížíme administrativou. Na půjčky ani nenabalíme skryté poplatky nebo penále. Od samého počátku garantujeme neměnné podmínky. Stejný úrok, pevný splátkový kalendář.

Vždy na vaší straně

Vážíme si vaší důvěry a pokusíme se vám vyjít vstříc. Rychle zajistíme chybějící hotovost a uvolníme vám ruce jak v případě dřívějšího vyrovnání závazku, tak v opačném případě, pokud se finanční situace nepříznivě komplikuje. Stačí nás kdykoli kontaktovat. Budete-li si vědomi zpoždění v další splátce, přihlédneme k dané situaci a pokusíme se najít nové řešení. Pokusíme se oddálit předmětnou splátku nebo navrhneme nový splátkový kalendář. Častým strašákem jsou také vysoké úroky. Ani těch se není třeba bát. Ano, nebankovní půjčky jsou zatížené vyšší sazbou, v tomto případě je před strašením třeba vzít do ruky kalkulačku. Půjčujeme na krátké časové období poměrně nízké částky. Propočtený vysoký úrok se snadno přemění na několik set korun. Můžeme s nadsázkou říct, že je to poplatek, kterým je vyvážená rychlost a dostupnost chybějící částky.

Pomůžeme vám kdykoli

Cool Credit nezneužívá vaší nevýhodnou situaci. Naopak, klade si za úkol zastoupit nepružné bankovní systémy. Hotovostní půjčka bez doložení příjmů je okamžitou pomocí bez komplikací. Získáme pro vás čas překlenout nepříjemné období. Uhradíme za vás nutné závazky a zbavíme vás stresu. Půjčka má za úkol vyřešit problém, není znamením, že nejste schopni vést samostatně svůj rozpočet. Náklady na bydlení, ceny potravin i služby neustále rostou, držet si dostatečnou hotovost pro případ náhlých výdajů je čím dál těžším úkolem. Mnoho rodin nebo firem není v situaci, kdy takovou rezervu můžou vytvořit.

Naše půjčky jsou navržené jako náhradní věcné řešení. Jejich dostupnost by neměla být zneužitá pro nákup luxusních dárků, drahého vybavení nebo exotické dovolené. Nadstandardní dárky doporučujeme využívat až v době, kdy budete mít k dispozici pravidelný a dostatečně vysoký příjem a nebudete riskovat neúměrné zadlužení.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka