×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt
Top
článek
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
Nedostatek peněz vám může zbytečně zablokovat výhodné nabídky dovolené i v případě, že s větší investicí počítáte a dovolenou plánujete a hledáte s předstihem. Cestovní kanceláře nabízí zajímavé balíčky a zvýhodněné ceny s podmínkou, že zájezd rezervujete a uhradíte v plné výši dlouho před termínem odjezdu. Jistě, slušný hotel najdete i v nižší cenové kategorii, ale proč kvůli pár tisícům snižovat úroveň?
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
Krátkodobé půjčky jsou postavené na jednoduchém systému. Žádosti se nejčastěji pohybují v řádech několika tisíc. Krátká doba splácení nezatíží rodinný rozpočet nepřiměřenou částkou. Splácení nemusíte přizpůsobit další měsíce, rychleji závazek vyrovnáte a znovu najdete finanční rovnováhu. Nemusíte se bát břemene, které byste s sebou nesli do dalších období.
Rodinný rozpočet krok za krokem
Dnešní doba klade vysoké nároky na každou rodinu. Ve výplatní den se obrazně otevřou stavidla a většinu příjmů odčerpají platby za bydlení, energie, služby. V rychlém sledu následují úhrady za školní akce, pomůcky a kroužky, dojíždění do práce a pak samozřejmě pravidelné nákupy potravin a drogerie. S neustále narůstajícími cenami je těžké najít finanční rovnováhu a dokonce vyčlenit část příjmů k vytvoření rezervy, která by v případě nutnosti pokryla náhlé výdaje. Jistě máte dobrý přehled o vašich příjmech a výdajích, ale i tak neuškodí udělat malou inventuru a prověřit, jak vaše rodina utrácí a posílit slabá místa.
Půjčka na dovolenou – vyplatí se, nebo je to cesta do dluhové pasti?
Blíží se období dovolených a s ním velmi často i otázka: Kde na to vzít? Váš účet zeje téměř prázdnotou, a vy přemýšlíte, jak to udělat, abyste měli dostatek peněz na ubytování, cestu i jídlo po celou dovolenou. Čas strávený s rodinou si chcete užít, a ne počítat každou korunu! Je rozumné se na dovolenou zadlužit nebo raději sedět doma? Je nutné letět do daleké destinace, nebo se raději vydat po krásách naší vlasti? A není to už dnes v otázce peněz vlastně úplně jedno?
Jak vybrat vhodnou online půjčku? Dejte na recenze a srovnání
Veškerému pátrání a srovnávání půjček by vždy měla předcházet kritická úvaha, nakolik je nutné si půjčku brát. Pokud se jedná pouze o překlenovací období, pak neriskujete. Včas uhradíte pohledávky a půjčku bez větších omezení vyrovnáte. V době bez dostatečné naspořené hotovosti by však bylo krátkozraké půjčovat si na luxusní dárky, nejnovější elektroniku nebo exotickou dovolenou. Online půjčky Cool Credit mají za úkol pomoci vám v nepříznivém období. Jednoduše a rychle vyrovnat rozpočet a odrazit se dál.
Proč mám půjčky porovnávat?
Každá mince má dvě strany. Snadno dostupná půjčka může skrývat vyšší úroky, naopak půjčky ve výhodné sazbě můžou být zatížené poplatky navíc a také náročnější administrativou. Zažádat o půjčku můžete u banky i nebankovních poskytovatelů. Výběr je jen na vás, ale závažnému kroku, kterým půjčka vždy bezesporu je, by měla předcházet zralá úvaha. Dejte si chvíli čas a zorientujte se v aktuální nabídce. Pečlivé vybírání vám ušetří nemalé náklady a také minimalizuje riziko.
Jak si půjčit, ale nenaletět
Není se za co stydět. Ne vždy se daří, a ne vždy je člověk schopen takové období zvládnout sám. Často za tíživou situaci může nedostatek financí, a když nepomohou blízcí, přicházejí na řadu banky a nebankovní společnosti.
Češi si rádi půjčují. Jaká je aktuálně nejoblíbenější půjčka?
Půjčky Cool Credit nabízí rychlé a dostupné řešení jako jednorázovou pomoc i v případech, kdy jsou žadatelé ještě vázání splácením předešlých závazků nebo jsou dokonce vedeni v registru dlužníků.
Jak na ověření totožnosti při online půjčce
Když se člověk dostane do finanční tísně nebo rychle potřebuje peníze v situaci, kterou nepředpokládal, je snadným řešením půjčka. Žádost o ní je dnes opravdu snadná - stačí vyplnit nejnutnější osobní údaje a doložit různé dokumenty. Jejich druh a množství se liší společnost od společnosti, ale vždy po vás bude požadován doklad totožnosti.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned